!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" (PTT)
CIECHANÓW
Filtruj:
Kategorie:









1Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B ST
4Szumacher ArturWalczak AleksandraROYAL DANCE STUDIO 16-18 B ST
1Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
2Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
3Szumacher ArturWalczak AleksandraROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
1Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 F 8T
2Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 F 8T
3Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 8T
4Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 F 8T
5Sobczyński BartoszDul PatrycjaSTART 14-15 F 8T
1Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 12-13 G 6T
2Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
2Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
3Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE 12-13 G 6T
3Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 G 6T
1Pietrzak MariuszReńska MajaSHOW TIME 12-13 H 4T
1Stradowski ErykWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Borodzik LeonMajewska ŁucjaRIVIERA 12-13 H 4T
2Łuczyk FilipSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 E 6T
3Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 E 6T
5Koper MateuszPorębska AnnaSHOW TIME 10-11 E 6T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 G 6T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 10-11 G 6T
1Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 10-11 G 6T
2Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Dzienisiewicz WojciechTokarska ZuzannaWIKA 10-11 G 6T
3Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 10-11 G 6T
3Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO 10-11 G 6T
1Chrol BartoszBierć AleksandraPRESTIGE 10-11 H 4T
1Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 H 4T
1Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
2Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA 10-11 H 4T