!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017 (FTS)
Skawina
Filtruj:
Kategorie:
















1Strzałka PrzemysławStrzałka EwaHART Senior I OPEN ST
2Kowalówka JakubKowalówka SabinaCENTRUM KULTURY I SPORTU Senior I OPEN ST
1Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Dorośli OPEN LA
2Fejklowicz PiotrNiedośpiał AnnaMCT Dorośli OPEN LA
3Kunda SzymonMrowiec IzabelaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN LA
4Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA Dorośli OPEN LA
5Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Dorośli OPEN LA
6Majkut PawełLopushynska IrynaSKT STYL Dorośli OPEN LA
1Szulgo MarekSchodnik RenataSKT PASJA Dorośli OPEN ST
2Domiter HubertWąsacz KarolinaKS M-TEAM Dorośli OPEN ST
3Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA Dorośli OPEN ST
4Lobchenko NikitaStovba AnnaSKT PASJA Dorośli OPEN ST
5Macała KarolGas WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM 16-20 OPEN LA
2Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA 16-20 OPEN LA
3Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-20 OPEN LA
4Walat PiotrKmiecik MarcelinaSKT PASJA 16-20 OPEN LA
5Puchała MateuszKsiążek IzabelaMCT 16-20 OPEN LA
6Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-20 OPEN LA
1Domiter HubertWąsacz KarolinaKS M-TEAM 16-20 OPEN ST
2Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA 16-20 OPEN ST
3Klimek WojciechJałocha WiktoriaKS M-TEAM 16-20 OPEN ST
4Czajka MateuszSpirytulska AlicjaELITA 16-20 OPEN ST
5Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-20 OPEN ST
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA
2Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 OPEN LA
3Woś KacperNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 OPEN LA
4Kruszyna WojciechWójcik OliwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 OPEN LA
5Puchała MateuszKsiążek IzabelaMCT 16-18 OPEN LA
6Dudek MarekMatlęga KarolinaSKT STYL 16-18 OPEN LA
7Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 OPEN LA
8Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 OPEN LA
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
2Kruszyna WojciechWójcik OliwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 OPEN ST
3Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 OPEN ST
4Woś KacperNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 OPEN ST
5Klimek WojciechJałocha WiktoriaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
6Dudek MarekMatlęga KarolinaSKT STYL 16-18 OPEN ST
7Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 OPEN ST
1Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA
2Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 14-15 OPEN LA
3Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA
4Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN LA
5Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA
6Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 OPEN LA
7Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 OPEN LA
8Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 OPEN LA
9Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 OPEN LA
10Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 OPEN LA
11Słomka MaciejBlecharz EmiliaKS M-TEAM 14-15 OPEN LA
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 14-15 OPEN ST
2Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN ST
3Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN ST
4Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 OPEN ST
5Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 OPEN ST
6Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN ST
7Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN ST
8Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 OPEN ST
9Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 OPEN ST
10Słomka MaciejBlecharz EmiliaKS M-TEAM 14-15 OPEN ST
1Mikoś SzymonMartyniec AnastazjaSKT PASJA 12-13 OPEN LA
2Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 OPEN LA
3Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 12-13 OPEN LA
4Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 OPEN LA
5Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 OPEN LA
6Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 OPEN LA
7Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 OPEN LA
8Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
9Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 OPEN LA
10Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 12-13 OPEN LA
11Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
11Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN LA
13Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 OPEN LA
14Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
15Sułkowski JakubTarasek JoannaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
1Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 OPEN ST
2Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 12-13 OPEN ST
3Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 OPEN ST
4Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 OPEN ST
5Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
6Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 OPEN ST
7Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 OPEN ST
8Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 OPEN ST
9Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 OPEN ST
10Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 12-13 OPEN ST
11Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN ST
11Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
13Sułkowski JakubTarasek JoannaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
13Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN LA
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN LA
3Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 OPEN LA
4Bednarz SzymonPietrzak DaszaKS M-TEAM 10-11 OPEN LA
5Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 OPEN LA
6Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
7Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
8Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 OPEN LA
9Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN LA
10Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 10-11 OPEN LA
11Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 OPEN LA
11Solcan EmilGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN LA
13Kuchnia PatrykCzech NadiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN LA
13Tomczyk AntoniBolek AleksandraMCT 10-11 OPEN LA
15Szymański JakubWyjadłowska EmiliaSKT STYL 10-11 OPEN LA
15Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 OPEN LA
17Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
18Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 OPEN LA
18Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 10-11 OPEN LA
20Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN LA
21Bogusz AdrianBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN ST
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN ST
3Bednarz SzymonPietrzak DaszaKS M-TEAM 10-11 OPEN ST
4Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 OPEN ST
5Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 OPEN ST
6Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
7Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
8Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 OPEN ST
8Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 OPEN ST
10Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 OPEN ST
10Szymański JakubWyjadłowska EmiliaSKT STYL 10-11 OPEN ST
10Tomczyk AntoniBolek AleksandraMCT 10-11 OPEN ST
10Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN ST
10Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 10-11 OPEN ST
15Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN ST
15Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
17Solcan EmilGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN ST
18Bogusz AdrianBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 OPEN ST
18Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 OPEN ST
20Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 10-11 OPEN ST
21Kuchnia PatrykCzech NadiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN ST
1Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
2Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
3Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 OPEN LA
4Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 8-9 OPEN LA
5Banaś MikołajKozłowska LenaSKT PASJA 8-9 OPEN LA
6Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 OPEN LA
7Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 8-9 OPEN LA
7Jędrysiak IgorBodek NinaELITA 8-9 OPEN LA
9Kudlik MarcelMusiał ZofiaMCT 8-9 OPEN LA
9Podolak WitoldMarcisz RoksanaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
11Wojnarowski KonradStanisz LenaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
11Sułkowski PiotrMichalik OliwiaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
13Bochenek MaksymilianBatko MartynaMCT 8-9 OPEN LA
14Napora KarolLowas MagdalenaMCT 8-9 OPEN LA
15Ciuła MiłoszSwałtek WeronikaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
16Gołąb MateuszKielusiak MariaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
1Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 OPEN ST
2Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 OPEN ST
3Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 OPEN ST
4Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 8-9 OPEN ST
5Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 8-9 OPEN ST
6Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 8-9 OPEN ST
7Jędrysiak IgorBodek NinaELITA 8-9 OPEN ST
7Banaś MikołajKozłowska LenaSKT PASJA 8-9 OPEN ST
9Sułkowski PiotrMichalik OliwiaWIR DANCE 8-9 OPEN ST
10Wojnarowski KonradStanisz LenaWIR DANCE 8-9 OPEN ST
10Kudlik MarcelMusiał ZofiaMCT 8-9 OPEN ST
10Podolak WitoldMarcisz RoksanaWIR DANCE 8-9 OPEN ST
13Bochenek MaksymilianBatko MartynaMCT 8-9 OPEN ST
13Ciuła MiłoszSwałtek WeronikaWIR DANCE 8-9 OPEN ST
15Napora KarolLowas MagdalenaMCT 8-9 OPEN ST
16Gołąb MateuszKielusiak MariaWIR DANCE 8-9 OPEN ST