!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" (PTT)
Poznań
Filtruj:
Kategorie:
























1Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-18 C LA
2Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
3Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
1Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
2Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 C ST
3Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 C ST
4Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
5Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 C ST
1Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 D LA
2Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 D LA
3Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 16-18 D LA
4Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 D LA
5Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 D LA
6Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D LA
7Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 D LA
8Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 D LA
9Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 16-18 D LA
10Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
1Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 16-18 D ST
2Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D ST
3Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
4Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 D ST
1Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 E LA
2Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E LA
3Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
4Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 16-18 E LA
5Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 16-18 E LA
6Mikuczewski JakubJanowska WeronikaFAN DANCE 16-18 E LA
7Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 E LA
8Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 E LA
1Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 E ST
2Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E ST
3Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E ST
4Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
5Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 E ST
6Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
7Mikuczewski JakubJanowska WeronikaFAN DANCE 16-18 E ST
8Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 E ST
1Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 14-15 C LA
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 C LA
3Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 C LA
4Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C ST
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 C ST
1Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
2Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D LA
3Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 D LA
4Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D LA
5Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D LA
6Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 D LA
7Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D LA
1Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
2Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D ST
3Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D ST
4Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D ST
5Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 D ST
6Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 D ST
7Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D ST
1Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 14-15 E 8T
2Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
3Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 14-15 E 8T
4Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE 14-15 E 8T
1Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP 14-15 F 6T
2Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK 14-15 F 6T
3Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE 14-15 F 6T
4Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 F 6T
5Majewski MateuszMarecka AmeliaASTRA 14-15 F 6T
6Witkowski KarolPlezia KarinaGRACJA 14-15 F 6T
7Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM 14-15 F 6T
8Pełech GrzegorzKaczmarek WeronikaASTRA 14-15 F 6T
1Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 D LA
2Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 12-13 D LA
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 D LA
4Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D LA
1Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 D ST
2Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 D ST
3Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D ST
4Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 D ST
5Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D ST
1Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA 12-13 E 8T
2Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 E 8T
3Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 E 8T
4Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA 12-13 E 8T
5Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław 12-13 E 8T
6Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA 12-13 E 8T
1Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA 12-13 F 6T
2Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 F 6T
3Polański GracjanZielińska AgataALFA-ASTRA 12-13 F 6T
4Pakuła BartoszDopierała WiktoriaDANCECLUB 12-13 F 6T
5Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 12-13 F 6T
6Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 12-13 F 6T
7Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA 12-13 F 6T
8Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 12-13 F 6T
1Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA 12-13 G 6T
1Podfigurny ZiemowitRybak ViolettaASTRA 12-13 G 6T
1Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA 12-13 G 6T
2Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA 12-13 G 6T
2Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA 12-13 G 6T
2Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 G 6T
3Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA 12-13 G 6T
3Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
3Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA 12-13 G 6T
3Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 12-13 G 6T
3Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS 12-13 G 6T
1Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 10-11 E 6T
2Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE 10-11 E 6T
3Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 E 6T
4Malinowski MaksymilianKonarska MagdalenaDZIUPLA 10-11 E 6T
5Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 10-11 E 6T
6Piec GustawKorzeniewicz SelenaASTRA 10-11 E 6T
7Błażejczyk PatrykKłobus ZuzannaKS DANCE MIX 10-11 E 6T
1Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA 10-11 G 6T
2Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 G 6T
3Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA 10-11 G 6T
3Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS 10-11 G 6T
1Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Kaczmarek AdamSowińska OliwiaPOEZJA 10-11 H 4T
1Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA 10-11 H 4T
2Grzeszkiewicz MikołajWojtkowiak HelenaDREAM 10-11 H 4T
2Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO 10-11 H 4T
2Snuszka AntoniSnuszka AmeliaDREAM 10-11 H 4T
2Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA 10-11 H 4T
1Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 F 6T
2Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA 8-9 F 6T
3Przewoźny MichałChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały 8-9 F 6T
1Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 8-9 G 6T
2Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA 8-9 G 6T
3Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA 8-9 G 6T
1Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA 8-9 H 4T
1Majorczyk AntoniCzarnecka JuliaDREAM 8-9 H 4T
1Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA 8-9 H 4T
2Kozłowski JakubMarciniak BlankaLATINA 8-9 H 4T
2Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA 8-9 H 4T