!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:




















1Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
2Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
3Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
4Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Cieślak WojciechGłowala KarolinaCTR 16-18 E LA
1Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
2Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E ST
3Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
4Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
5Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
6Cieślak WojciechGłowala KarolinaCTR 16-18 E ST
1Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 D LA
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
3Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
4Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
3Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D ST
1Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
3Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
4Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
1Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
2Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 F 6T
3Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 F 6T
4Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 14-15 F 6T
5Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 F 6T
6Owczarek JakubMielus MartynaETIUDA 14-15 F 6T
7Sobczyński BartoszDul PatrycjaSTART 14-15 F 6T
1Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
1Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 14-15 G 6T
2Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 G 6T
2Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Sokołowski BenedyktAniołowska ZuzannaFAST-STEP 14-15 G 6T
3Zgorzelski StanisławHallak ElissaRS 14-15 G 6T
1Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D LA
3Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D LA
4Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 12-13 D LA
5Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 D LA
6Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D ST
2Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D ST
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
4Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
5Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 D ST
6Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 12-13 D ST
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 E 8T
4Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
5Pospieszyński PawełKułakowska NicolaSTART 12-13 E 8T
1Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
2Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 F 6T
3Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
4Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 F 6T
5Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 12-13 F 6T
6Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 F 6T
1Rosiak Maksymilian MateuszZałęska MagdalenaSTART 12-13 G 6T
2Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Stradowski ErykSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 H 4T
1Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Fryszer MaksymilianMielecka AnielaRS 12-13 H 4T
2Machnowski MateuszKołaczkowska HannaRS 12-13 H 4T
2Majewska ŁucjaBorodzik LeonRIVIERA 12-13 H 4T
2Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
2Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 E 6T
3Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Suvorov NikitaKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 E 6T
5Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 10-11 E 6T
7Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 E 6T
8Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 E 6T
9Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 E 6T
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 G 6T
2Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaPOLISH CLUB 10-11 G 6T
3Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 G 6T
3Skutnik KarolKostro JuliaPRESTIGE 10-11 G 6T
3Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 10-11 G 6T
1Muśnicki GrzegorzKosnowska AlicjaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 H 4T
1Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
2Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 10-11 H 4T
2Muchowski SzymonMazurowska JagodaRS 10-11 H 4T
2Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA 10-11 H 4T
1Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 8-9 F 6T
2Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 F 6T
3Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 F 6T
1Suvorov MatviiCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 G 6T
1Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 8-9 H 4T
1Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
2Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 8-9 H 4T
2Szelest MaksymilianWojciechowska NinaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T