!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVAL (PTT)
Wrocław
Filtruj:
Kategorie:













1Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E LA
2Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE Senior II E LA
3Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior II E LA
4Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM Senior II E LA
5Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior II E LA
1Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E ST
2Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM Senior II E ST
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior II E ST
4Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior II E ST
1Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr 16-18 E LA
2Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 E LA
3Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE 16-18 E LA
4Politański WaldemarCooper JoannaSŁOŃCE 16-18 E LA
5Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA 16-18 E LA
6Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA 16-18 E LA
7Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO 16-18 E LA
8Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E LA
9Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E LA
10Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR 16-18 E LA
11Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 E LA
12Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST 16-18 E LA
13Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E LA
14Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA 16-18 E LA
15Maryniak WitoldSkałuba MilenaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E LA
1Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE 16-18 E ST
2Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA 16-18 E ST
3Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA 16-18 E ST
4Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
5Kwarciński SebastianŁęcka KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 E ST
6Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E ST
7Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO 16-18 E ST
8Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 E ST
9Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E ST
9Maryniak WitoldSkałuba MilenaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E ST
9Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA 16-18 E ST
9Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E ST
13Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST 16-18 E ST
14Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR 16-18 E ST
15Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 E 8T
2Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 14-15 E 8T
3Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST 14-15 E 8T
4Zarzycki GabrielGierczyk Karolina4STEP 14-15 E 8T
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 E 8T
6Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA 14-15 E 8T
7Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN 14-15 E 8T
8Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 E 8T
9Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA 14-15 E 8T
1Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 F 6T
2Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 12-13 F 6T
3Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA 12-13 F 6T
4Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 12-13 F 6T
5Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO 12-13 F 6T
6Wojciszewski WiktorŁukaszun JuliaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 F 6T
7Charyszyn KacperScaramozzino VictoriaAMETYST 12-13 F 6T
8Zdrojek FilipWitek MałgorzataRUDAN 12-13 F 6T
9Borowski FabianMikołajczak WiktoriaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 F 6T
1Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 G 4T
1Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA 12-13 G 4T
2Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT 12-13 G 4T
2Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN 12-13 G 4T
2Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT 12-13 G 4T
3Bartczak TymoteuszPiasecka Marta4STEP 12-13 G 4T
3Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 12-13 G 4T
3Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS 12-13 G 4T
3Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 G 4T
1Górski KarolArmańska EmiliaST ZIELIŃSKA HANNA 12-13 H 4T
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 H 4T
1Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN 12-13 H 4T
1Tomaszewski AlanBąk MajaBANS 12-13 H 4T
2Kosteczko IgaCzechowski MichałRONDO 12-13 H 4T
2Krakowski LeonardBatóg KajaST ZIELIŃSKA HANNA 12-13 H 4T
2Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 H 4T
2Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 12-13 H 4T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 E 6T
2Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 E 6T
3Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 10-11 E 6T
4Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA 10-11 E 6T
5Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE 10-11 E 6T
6Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 10-11 E 6T
1Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA 10-11 G 4T
1Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE 10-11 G 4T
1Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA 10-11 G 4T
2Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP 10-11 G 4T
2Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 10-11 G 4T
2Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS 10-11 G 4T
3Ciesielski BartoszCabaj HelenaKTT REWIA 10-11 G 4T
3Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT 10-11 G 4T
3Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE 10-11 G 4T
3Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 G 4T
1Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS 10-11 H 4T
1Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio 10-11 H 4T
1Rumiej KordianNadbrzeska Martyna4STEP 10-11 H 4T
1Szwagrzyk WojciechSiworska ZofiaINSPIRACJA 10-11 H 4T
1Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 10-11 H 4T
2Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 10-11 H 4T
2Krupa MateuszWandzel JolantaARTS STUDIO 10-11 H 4T
2Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Mocek RadomirAntosik EmiliaRUDAN 10-11 H 4T
1Frydel BartoszJędrzej MartynaMAESTRO 8-9 H 4T
1Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 H 4T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP 8-9 H 4T
2Wira TomaszJabłońska JuliaARTS STUDIO 8-9 H 4T
2Woźniak MaciejMastyga Julia4STEP 8-9 H 4T
2Pajor MikołajPryt MajaDANCE CENTER 8-9 H 4T