!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA (PTT)
JELCZ - LASKOWICE k / WROCŁAWIA
Filtruj:
Kategorie:










1Jeleń ErnestKaplii AnnaLIDER Dorośli OPEN LA (WDC)
2Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (WDC)
3Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
4Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
6Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
7Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (WDC)
8Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (WDC)
9Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
10Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
11Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
12Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaKTT DUET Dorośli OPEN LA (WDC)
13Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
14Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN LA (WDC)
15Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
15Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN LA (WDC)
17Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
18Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (WDC)
19Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
20Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (WDC)
21Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
22Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA Dorośli OPEN LA (WDC)
22Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
24Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
25Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
26Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (WDC)
27Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
28Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaKTT DUET Dorośli OPEN LA (WDC)
29Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
30Kmita SebastianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (WDC)
30Maciołka Jan PiotrHauser ZuzannaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
30Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (WDC)
30Sacaneno TinoStolarska IvettaLondon Dorośli OPEN LA (WDC)
30Zając AdamŁysik AgnieszkaKTT DUET Dorośli OPEN LA (WDC)
35Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
36Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (WDC)
37Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (WDC)
37Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (WDC)
39Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
40Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
40Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
42Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO Dorośli OPEN LA (WDC)
1Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (WDC)
2Frach DominikWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (WDC)
3Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (WDC)
4Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (WDC)
5Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN ST (WDC)
6Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (WDC)
7Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (WDC)
8Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (WDC)
9Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (WDC)
9Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (WDC)
11Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (WDC)
12Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (WDC)
13Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (WDC)
14Maciołka Jan PiotrHauser ZuzannaASTRA Dorośli OPEN ST (WDC)
15Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (WDC)
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
2Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (WDC)
3Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-18 OPEN LA (WDC)
4Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 OPEN LA (WDC)
5Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (WDC)
6Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (WDC)
7Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (WDC)
8Mandlík PavelJohannesová SarahMarendi 16-18 OPEN LA (WDC)
9Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
10Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA (WDC)
11Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (WDC)
12Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
13Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN LA (WDC)
14Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN LA (WDC)
15Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA (WDC)
16Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 OPEN LA (WDC)
16Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN LA (WDC)
16Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 OPEN LA (WDC)
16Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN LA (WDC)
20Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 OPEN LA (WDC)
1Śledź KarolOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (WDC)
2Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (WDC)
3Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (WDC)
4Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (WDC)
5Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (WDC)
6Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-18 OPEN ST (WDC)
7Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 OPEN ST (WDC)
8Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 OPEN ST (WDC)
9Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN ST (WDC)
9Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-18 OPEN ST (WDC)
11Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN ST (WDC)
11Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN ST (WDC)
13Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN ST (WDC)
14Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 OPEN ST (WDC)
15Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 OPEN ST (WDC)
16Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 OPEN ST (WDC)
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
2Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
3Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
4Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN LA (WDC)
6Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN LA (WDC)
7Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA (WDC)
8Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (WDC)
9Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (WDC)
10Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
10Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
12Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
13Boczar KacperMeń JuliaKLASA 14-15 OPEN LA (WDC)
14Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
14Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN ST (WDC)
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN ST (WDC)
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (WDC)
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (WDC)
5Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN ST (WDC)
6Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN ST (WDC)
7Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (WDC)
7Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN ST (WDC)
9Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN ST (WDC)
10Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN ST (WDC)
11Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (WDC)
12Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST (WDC)
13Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 14-15 OPEN ST (WDC)
13Kleczko JakubRomanowska OliwiaSUKCES 14-15 OPEN ST (WDC)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (WDC)
2Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (WDC)
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (WDC)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA (WDC)
5Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (WDC)
6Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (WDC)
7Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (WDC)
8Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (WDC)
9Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 OPEN LA (WDC)
10Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (WDC)
11Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA 12-13 OPEN LA (WDC)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (WDC)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (WDC)
3Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (WDC)
4Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (WDC)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST (WDC)
6Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST (WDC)
7Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (WDC)
8Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 OPEN ST (WDC)
9Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA 12-13 OPEN ST (WDC)
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (WDC)
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (WDC)
3Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (WDC)
4Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 10-11 OPEN 8T (WDC)