!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020 (FTS)
Sroda
Filtruj:
Kategorie:
























1Szramowski MarcinMichalska MarcelinaTempo 16-18 B LA
2Semrau AdamBochen ZofiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
3Urban MarcelKuc AleksandraST Adama Borzęckiego 16-18 B LA
4Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE 16-18 B LA
5Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO 16-18 B LA
6Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 B LA
7Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 B LA
8Michalak MiłoszŚcigała JuliaASTRA 16-18 B LA
1Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 B ST
2Bełzak MarekZając AleksandraUKTS CORDEX 16-18 B ST
3Superson PrzemysławKończal NataliaUKS Bailamos 16-18 B ST
4Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER 16-18 B ST
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 B ST
6Semrau AdamBochen ZofiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
7Cichocki AndrzejSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 16-18 B ST
7Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 B ST
9Brunka WitoldBuława NataliaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
10Urban MarcelKuc AleksandraST Adama Borzęckiego 16-18 B ST
1Lechowicz CzarekMuszyńska WeronikaDANCE CENTER 16-18 C LA
2Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 C LA
3Cadler JakubHendzel Wiktoria WeronikaPASJA 16-18 C LA
4Smith OliverSkowron NataliaTOP DANCE 16-18 C LA
5Michalak MiłoszŚcigała JuliaASTRA 16-18 C LA
6Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 16-18 C LA
7Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 C LA
8Jedynak PawełZeuge NellFUZJA 16-18 C LA
8Wojciszewski Wiktor JanuszAdamska MartynaST Magic 16-18 C LA
10Brunka WitoldBuława NataliaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C LA
11Rajman Jakub DominikAndrzejewska WiktoriaDANCE CENTER 16-18 C LA
1Lechowicz CzarekMuszyńska WeronikaDANCE CENTER 16-18 C ST
2Smith OliverSkowron NataliaTOP DANCE 16-18 C ST
3Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO 16-18 C ST
4Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 16-18 C ST
5Wojciszewski Wiktor JanuszAdamska MartynaST Magic 16-18 C ST
6Rajman Jakub DominikAndrzejewska WiktoriaDANCE CENTER 16-18 C ST
7Jedynak PawełZeuge NellFUZJA 16-18 C ST
1Kosela Wojciech MaksymilianBoińska KatarzynaISKRA 16-18 D LA
1Rębacz Mateusz KrzysztofNowacka Olga AnnaESCUDO 16-18 D LA
1Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE 16-18 D ST
2Kosela Wojciech MaksymilianBoińska KatarzynaISKRA 16-18 D ST
2Rębacz Mateusz KrzysztofNowacka Olga AnnaESCUDO 16-18 D ST
1Kowalewski AdamSielicka BarbaraDANCE CENTER 16-18 E 8T
2Wosiak DawidNiewińska AntoninaDANCE CENTER 16-18 E 8T
3Stefaniak HubertRepeć WiktoriaDANCE CENTER 16-18 E 8T
1Dulka JerzyTuszyńska EdytaGEST 16-18 H 6T
1Kloska MichałLewicka DariaSKT Fabryka Tanca 16-18 H 6T
1Baranowski DamianChmielowiec KarolinaMILHAUSEN DANCE CENTER 16-18 H 6T
1Kloska JakubBorowicz KamilaSKT Fabryka Tanca 16-18 H 6T
1Piechociński JarosławPiechocińska WandaGEST 16-18 H 6T
1Klause ArkadiuszKlause DorotaSKT Fabryka Tanca 16-18 H 6T
1Ciszewski RobertCiszewska ElżbietaGEST 16-18 H 6T
1Kurkiewicz KrzysztofKurkiewicz MałgorzataESCUDO 16-18 H 6T
1Rudol DamianFigura AgataMILHAUSEN DANCE CENTER 16-18 H 6T
1Milhausen PawełNowaczewska AgnieszkaMILHAUSEN DANCE CENTER 16-18 H 6T
1Kula KarolKańkowska MonikaGEST 16-18 H 6T
1Niemczewski GerardNiemczewska JustynaESCUDO 16-18 H 6T
1Bijakowski PiotrBijakowska AgnieszkaSKT Fabryka Tanca 16-18 H 6T
1Spychalski JanuszGołębiowska DorotaGEST 16-18 H 6T
1Boliński BogusławBolińska ZofiaSKT Fabryka Tanca 16-18 H 6T
1Sroka AndrzejKłaniecka-Sroka MałgorzataMILHAUSEN DANCE CENTER 16-18 H 6T
1Piskulski MirosławPiskulska LidiaSKT Fabryka Tanca 16-18 H 6T
1Jedliński ZbigniewLewandowska EwaGEST 16-18 H 6T
1Dembny EmilKopcińska MałgorzataUKS Bailamos 16-18 H 6T
1Rudol SebastianRudol MagdalenaMILHAUSEN DANCE CENTER 16-18 H 6T
1Żabierek MaciejŻabierek WiesławaESCUDO 16-18 H 6T
1Brzozowski GrzegorzMoszczyńska KorneliaST Magic 14-15 B LA
2Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA 14-15 B LA
3Latoszek JakubJastrzębska ZuzannaTOP DANCE 14-15 B LA
4Telesiewicz KrystianGutowska KingaARTDANCE 14-15 B LA
5Jarosz JanSzumańska KingaTempo 14-15 B LA
6Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 14-15 B LA
1Latoszek JakubJastrzębska ZuzannaTOP DANCE 14-15 B ST
2Jarosz FranciszekLewińska JuliaTempo 14-15 B ST
3Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 14-15 B ST
4Jarosz JanSzumańska KingaTempo 14-15 B ST
1Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D LA
2Stelak FilipPłócienniczak Karolina AnnaSKT Fabryka Tanca 14-15 D LA
3Napieralski MikołajSobiereiska JuliaUKS Bailamos 14-15 D LA
4Franczak PiotrMikielska MartynaTempo 14-15 D LA
5Majewski WiktorTomaszkiewicz KlaudiaFEELING 14-15 D LA
6Baranov TarasDrohomirecka AnnaRAPSODIA 14-15 D LA
1Stelak FilipPłócienniczak Karolina AnnaSKT Fabryka Tanca 14-15 D ST
2Majewski WiktorTomaszkiewicz KlaudiaFEELING 14-15 D ST
3Napieralski MikołajSobiereiska JuliaUKS Bailamos 14-15 D ST
4Sołtysik PiotrAfeld OliwiaSKT Fabryka Tanca 14-15 D ST
5Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA 14-15 D ST
6Franczak PiotrMikielska MartynaTempo 14-15 D ST
7Baranov TarasDrohomirecka AnnaRAPSODIA 14-15 D ST
1Majewski WiktorTomaszkiewicz KlaudiaFEELING 14-15 E 8T
2Baranov TarasDrohomirecka AnnaRAPSODIA 14-15 E 8T
3Chylak JakubGramza Amelia MariaDANCE CENTER 14-15 E 8T
4Dudka JakubPanek JuliaDANCE CENTER 14-15 E 8T
1Podgórski FilipWolańska ZuzannaFUZJA 12-13 D LA
2Wiśniewski KrzysztofBieraga ZofiaJANTAR 12-13 D LA
3Boginics VladimirsSapieja Amelia SylwiaTOP DANCE 12-13 D LA
4Cacaj MarcelOlszewska HannaRAPSODIA 12-13 D LA
1Wiśniewski KrzysztofBieraga ZofiaJANTAR 12-13 D ST
2Podgórski FilipWolańska ZuzannaFUZJA 12-13 D ST
3Boginics VladimirsSapieja Amelia SylwiaTOP DANCE 12-13 D ST
4Cacaj MarcelOlszewska HannaRAPSODIA 12-13 D ST
1Pietrzak OliwierSzczęśniak GabrielaPASO A PASO 12-13 E 8T
2Cacaj MarcelOlszewska HannaRAPSODIA 12-13 E 8T
1Buczyński KamilBekdas BlankaCorte Dance Progress 10-11 D LA
2Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaTOP DANCE 10-11 D LA
3Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 10-11 D LA
1Buczyński KamilBekdas BlankaCorte Dance Progress 10-11 D ST
2Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaTOP DANCE 10-11 D ST
3Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 10-11 D ST
1Buczyński KamilBekdas BlankaCorte Dance Progress 10-11 E 6T
2Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 10-11 E 6T
3Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 10-11 E 6T
4Syguła AleksanderGastoł WiktoriaTOP DANCE 10-11 E 6T
5Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk AmeliaJANTAR 10-11 E 6T
1Głowacki FilipTarasek Oliwia ==> kl.FUKS DANCE LIFE 10-11 G 5T
1Stegient SzymonAndrzejewska NinaUKS Bailamos 10-11 G 5T
1Śliwa GabrielFrania DagmaraOLIMP SPORT 10-11 G 5T
2Kowalczyk PiotrHerbut MartynaPERFECT DANCE 10-11 G 5T
2Troska BartoszDąbrowska AlicjaPERFECT DANCE 10-11 G 5T
3Pasternak IgorRebelska MatyldaST Magic 10-11 G 5T
3Mielnik KubaRóżańska ŁucjaPERFECT DANCE 10-11 G 5T
3Herbut LenaSolo Solo15PERFECT DANCE 10-11 G 5T
1Cyl JakubSosińska WeronikaSKT Fabryka Tanca 8-9 G LA
1Gil OliwierPolakowska AleksandraUKS Bailamos 8-9 G LA
2Fiala AnnaSolo Solo16PERFECT DANCE 8-9 G LA
2Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE SPORT 8-9 G LA
3Bratek PiotrRosińska EwaPERFECT DANCE 8-9 G LA
3Sieńczyk TymoteuszSmolara AleksandraPERFECT DANCE 8-9 G LA
1Frąckowiak OliwierStegienta MartaUKS Bailamos 8-9 H LA
1Piątek NataliaSolo Solo17PERFECT DANCE 8-9 H LA
1Prośniak UlaSolo 2KTT TAKT 8-9 H LA
1Sarkowicz MarcelJaskólska AmeliaUKS DANCE LIFE F 6T
2Olszewski AdamKapusta AleksandraTKS DANCE&DANCE F 6T
3Kościelniak SzymonDąbrowska AnnaUKS DANCE LIFE F 6T
4Marcinkowski IgorMatysiak MajaUKS DANCE LIFE F 6T
5Lisowski MaciejMasztakowska JuliaST Natural F 6T
6Dembiecki IwoGrzeszczyszyn LenaST Magic F 6T
7Rosłanowski LechZuba MajaST Magic F 6T
8Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE SPORT F 6T