!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017 (FTS)
Skierniewice
Filtruj:
Kategorie:






















1Gajek AdamKłopocka KalinaFEELING 16-18 B LA
2Khersonskyy FedorBryzek DagmaraClassic Dance Sport 16-18 B LA
3Gosławski-Żeligowski MieszkoCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM 16-18 B LA
4Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 B LA
5Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 B LA
1Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 B ST
2Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 B ST
3Wawrzonkowski ErnestLipok IzabelaOLIMP SPORT 16-18 B ST
1Semrau AdamSabanovic IsabellaUKS Bailamos 16-18 C LA
2Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM 16-18 C LA
3Kochut KamilSobiesiak DominikaClassic Dance Sport 16-18 C LA
4Plona RafałFilipkowska LindaAKAT 16-18 C LA
5Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 C LA
6Franczak MaciejRolyuk AnnaFEELING 16-18 C LA
7Myśliwiec MichałŚlósarz MilenaELITA 16-18 C LA
1Semrau AdamSabanovic IsabellaUKS Bailamos 16-18 C ST
2Szmit KacperWiszowata ZuzannaFAN 16-18 C ST
3Plona RafałFilipkowska LindaAKAT 16-18 C ST
4Myśliwiec MichałŚlósarz MilenaELITA 16-18 C ST
5Opasiński JakubGrabowska AleksandraDANCE IMPERIUM 16-18 C ST
6Franczak MaciejRolyuk AnnaFEELING 16-18 C ST
1Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM 16-18 D LA
2Opasiński JakubGrabowska AleksandraDANCE IMPERIUM 16-18 D LA
3Konieczka Damian JerzyKonieczka Patrycja EwaESCUDO 16-18 D LA
4Szmit KacperWiszowata ZuzannaFAN 16-18 D LA
5Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D LA
1Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D ST
2Konieczka Damian JerzyKonieczka Patrycja EwaESCUDO 16-18 D ST
1Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM 14-15 B LA
2Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorte Dance Progress 14-15 B LA
3Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 14-15 B LA
1Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM 14-15 B ST
2Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 14-15 B ST
3Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorte Dance Progress 14-15 B ST
4Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 14-15 B ST
1Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIAKTS ESKULAP 14-15 D LA
2Pieńkowski MateuszKostecka JuliaAKAT 14-15 D LA
3Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 14-15 D LA
4Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D LA
5Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 14-15 D LA
6Chodynicki PawełChodynicka KatarzynaUKS Bailamos 14-15 D LA
7Folga BartłomiejPlona KlaudiaAKAT 14-15 D LA
8Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS 14-15 D LA
9Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D LA
10Kalinowski JakubStankiewicz MarcelinaST PYRAS 14-15 D LA
1Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS 14-15 D ST
2Folga BartłomiejPlona KlaudiaAKAT 14-15 D ST
3Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 14-15 D ST
4Chodynicki PawełChodynicka KatarzynaUKS Bailamos 14-15 D ST
5Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIAKTS ESKULAP 14-15 D ST
6Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D ST
7Pieńkowski MateuszKostecka JuliaAKAT 14-15 D ST
8Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 14-15 D ST
9Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D ST
10Kalinowski JakubStankiewicz MarcelinaST PYRAS 14-15 D ST
1Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 E 8T
2Kalinowski JakubStankiewicz MarcelinaST PYRAS 14-15 E 8T
3Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT 14-15 E 8T
4Żmijewski KlemensCzochal GabrielaDANCE IMPERIUM 14-15 E 8T
1Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 12-13 C LA
2Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 C LA
1Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 12-13 D LA
2Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D LA
3Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D LA
4ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek AlicjaKTS ESKULAP 12-13 D LA
5Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance 12-13 D LA
6Zelmanski RemigiuszOlkowicz AmeliaFalcon&Artdance 12-13 D LA
7Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 D LA
8Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D LA
9Mikołajczak Adrian WiktorNowicka DominikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
10Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS 12-13 D LA
11Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 D LA
12Szurik WiktorDymarkowska WeronikaUKS Bailamos 12-13 D LA
13Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 D LA
1Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 D ST
2Zelmanski RemigiuszOlkowicz AmeliaFalcon&Artdance 12-13 D ST
3Woznicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFalcon&Artdance 12-13 D ST
4Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D ST
5Szurik WiktorDymarkowska WeronikaUKS Bailamos 12-13 D ST
6ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek AlicjaKTS ESKULAP 12-13 D ST
7Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS 12-13 D ST
8Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D ST
9Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D ST
10Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 D ST
10Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 D ST
10Mikołajczak Adrian WiktorNowicka DominikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
10Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 D ST
1Żebrowski OskarPuławska NataliaAKAT 12-13 E 8T
2Sławiński KacperFalkowska JuliaFalcon&Artdance 12-13 E 8T
3Mieczkowski MaciejPolkowska MajaAKAT 12-13 E 8T
4Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 E 8T
5Gankowski JakubKolasa OliwiaUKTS Pasjonat 12-13 E 8T
6Kowalczyk AdamMichalska AleksandraDANCE IMPERIUM 12-13 E 8T
7Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 E 8T
8Nowicki HubertJabłońska MichalinaStrefa Tańca 12-13 E 8T
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 12-13 OPEN LA
2Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO 12-13 OPEN LA
3Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
4Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 12-13 OPEN ST
2Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO 12-13 OPEN ST
3Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
4Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
1Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 D LA
2Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST 10-11 D LA
3Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 D LA
4Kaźmierczak DamianWyporska NelaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
5Poździak RafałPrzyborska NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
6Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 D LA
1Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST 10-11 D ST
2Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 D ST
3Kaźmierczak DamianWyporska NelaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
4Poździak RafałPrzyborska NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
1Poleszuk Jakub MichałKuczewska MAgdalenaAKAT 10-11 E 6T
2Kaźmierczak DamianWyporska NelaDANCE IMPERIUM 10-11 E 6T
3Kostecki KrystianFilipkowska GabrielaAKAT 10-11 E 6T
4Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 E 6T
5Poździak RafałPrzyborska NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 E 6T
6Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 10-11 E 6T
1Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 8-9 E 6T
2Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 8-9 E 6T