!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:






















1Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
3Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
7Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
8Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
10Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
12Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
13Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
13Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
15Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
18Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
20Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO Dorośli OPEN LA (GPP)
20Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
22Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
23Więckowski RafałStępień KatarzynaSzkoła Tańca SPARTA Dorośli OPEN LA (GPP)
24Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
25Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
26Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
27Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
28Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA Dorośli OPEN LA (GPP)
29Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
29Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
31Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
31Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
33Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
1Frach DominikWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
3Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
5Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
7Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
9Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
11Kolczarek MikołajWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
12Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
13Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
14Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
17Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN ST (GPP)
18Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (GPP)
19Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
20Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA Dorośli OPEN ST (GPP)
21Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN ST (GPP)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN LA (GPP)
3Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
4Archacki SebastianWidlarz PatrycjaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
5Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
6Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA (GPP)
7Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-20 OPEN LA (GPP)
8Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
9Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (GPP)
10Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
11Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-20 OPEN LA (GPP)
12Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN LA (GPP)
13Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
14Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-20 OPEN LA (GPP)
15Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-20 OPEN LA (GPP)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN ST (GPP)
2Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-20 OPEN ST (GPP)
3Baryczka KrystianKorzycka AnnaPOLISH CLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
4Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
6Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
7Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
8Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
9Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-20 OPEN ST (GPP)
10Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
11Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN ST (GPP)
12Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
13Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-20 OPEN ST (GPP)
14Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
15Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-20 OPEN ST (GPP)
16Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-20 OPEN ST (GPP)
1Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
2Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
3Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
4Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
7Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
8Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 B LA
9Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
9Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
9Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
12Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 B LA
13Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
1Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 B ST
2Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
3Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
4Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
6Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
7Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B ST
8Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
9Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
9Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
11Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 16-18 B ST
11Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
13Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaKIEPURA 16-18 B ST
14Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
15Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
16Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
17Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
18Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B ST
19Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B ST
1Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C LA
3Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C LA
4Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 16-18 C LA
5Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA 16-18 C LA
6Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 16-18 C LA
7Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
7Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
9Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 C LA
10Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
11Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 C ST
2Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 16-18 C ST
3Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
4Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C ST
5Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
6Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C ST
7Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
8Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
9Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C ST
1Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
3Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
5Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
8Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
9Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
10Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
11Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
12Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
14Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN LA (GPP)
15Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
16Martin JakubPluskota OlgaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
17Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
17Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
17Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
20Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
20Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
22Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
22Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
24Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
25Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
25Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
27Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 OPEN LA (GPP)
28Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
29Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
1Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
2Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
3Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
4Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
5Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
7Knapik JakubKnapik AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 OPEN ST (GPP)
8Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
10Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
11Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
12Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
13Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
14Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
15Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 OPEN ST (GPP)
15Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN ST (GPP)
17Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
18Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
19Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
20Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
21Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
22Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
22Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
24Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
25Martin JakubPluskota OlgaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
26Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D LA
2Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D LA
3Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 D LA
4Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
5Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
6Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 14-15 D LA
7Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
7Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
9Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
1Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 14-15 D ST
2Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D ST
3Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D ST
4Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
5Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
6Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 14-15 D ST
7Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
8Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
1Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 F 6T
2Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 F 6T
3Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 F 6T
4Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
5Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA 14-15 F 6T
6Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
4Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (GPP)
7Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
9Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
10Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 OPEN LA (GPP)
11Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
2Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
4Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
5Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
6Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
7Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
8Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 OPEN ST (GPP)
9Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
11Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (GPP)
12Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK 14-15 OPEN ST (GPP)
1Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 E 8T
3Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 12-13 E 8T
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 F 6T
3Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
4Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 F 6T
5Oracz FabianGosińska KingaZORBA 12-13 F 6T
6Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 F 6T
1Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 G 6T
1Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE 12-13 G 6T
2Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 G 6T
2Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 G 6T
3Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 G 6T
3Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 G 6T
3Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY 12-13 G 6T
3Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 12-13 G 6T
1Glenc RafałFibic EmiliaLORDANCE 12-13 H 4T
1Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 H 4T
1Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 12-13 H 4T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
2Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 H 4T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (GPP)
2Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 OPEN LA (GPP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
4Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN LA (GPP)
5Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST (GPP)
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
4Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN ST (GPP)