!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:























1Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
2Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C LA
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
3Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 C ST
6Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
1Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 D LA
2Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 D LA
3Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 D LA
4Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D LA
5Pięcek AleksanderPięcek AnetaCLASSIC 16-18 D LA
1Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
2Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
3Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E LA
4Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E LA
5Pawlicki LeszekSiamenas MargaritaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
2Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 E ST
3Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E ST
4Pawlicki LeszekSiamenas MargaritaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
2Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F LA
3D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F LA
1Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F ST
2D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F ST
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C LA
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C LA
3Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C LA
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 C LA
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C ST
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C ST
3Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C ST
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
1Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D LA
2Poździak RafałKvet AnaCLASSIC 14-15 D LA
3Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 D LA
4Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 14-15 D LA
5Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 D LA
1Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D ST
2Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 14-15 D ST
3Poździak RafałKvet AnaCLASSIC 14-15 D ST
1Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
2Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 E 8T
3Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
4Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 E 8T
5Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 E 8T
6Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
7Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 E 8T
1Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 G 6T
2Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 G 6T
1Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
3Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC 12-13 E 8T
4Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
5Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 E 8T
6Nowak SzymonKoszarska MarikaKICK 12-13 E 8T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 F 6T
2Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 F 6T
3Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE 12-13 F 6T
4Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 F 6T
5Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
6Czarnecki MarcelMikołajczyk NikolaJAREMI 12-13 F 6T
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 12-13 G 6T
1Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Radwański HubertKopeć KalinaSTART 12-13 G 6T
2Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 G 6T
3Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 G 6T
1Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
1Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 12-13 H 4T
1Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
2Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 H 4T
2Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 12-13 H 4T
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 10-11 F 6T
3Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 10-11 F 6T
4Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 10-11 F 6T
5Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
6Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 F 6T
1Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 G 6T
2Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski 10-11 G 6T
1Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC 10-11 H 4T
1Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY 10-11 H 4T
1Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION 10-11 H 4T
2Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
2Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
2Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 10-11 H 4T
1Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 8-9 G 6T
2Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 G 6T
3Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA 8-9 G 6T
1Chrząstowski JanMikus WiktoriaEMOTION 8-9 H 4T
1Pacuszka JakubGadowska AntoninaEMOTION 8-9 H 4T
1Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA 8-9 H 4T
1Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T
2Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T