!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 (PTT)
Siennica Różana k. Krasnegostawu
Filtruj:
Kategorie:






















1Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER 16-18 A LA
2Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST 16-18 A LA
3Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-18 A LA
1Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE 16-18 A ST
2Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM 16-18 A ST
3Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 A ST
4Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-18 A ST
1Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 B LA
2Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
3Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 B LA
4Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 B LA
5Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM 16-18 B LA
6Jarmuł KrystianOrkiszewska AleksandraMERENGUE 16-18 B LA
7Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B LA
8Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B LA
1Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 B ST
2Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM 16-18 B ST
3Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B ST
1Szuba MichałAlbrechczyńska MartynaRIVIERA 16-18 C LA
2Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM 16-18 C LA
3Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Karaś KarolGołębiowska MagdalenaEM STUDIO 16-18 C LA
5Koguciuk MarcinKołtun KarolinaRYTM 16-18 C LA
1Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Koguciuk MarcinKołtun KarolinaRYTM 16-18 C ST
3Karaś KarolGołębiowska MagdalenaEM STUDIO 16-18 C ST
1Hałaj SewerynDybała AleksandraRYTM 16-18 D LA
2Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D LA
5Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA 16-18 D LA
1Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D ST
2Hałaj SewerynDybała AleksandraRYTM 16-18 D ST
3Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA 16-18 D ST
1Jacniacki KonradKapica Marcelina--- 16-18 E LA
2Hejna KonradLisiecka KatarzynaRYTM 16-18 E LA
1Hejna KonradLisiecka KatarzynaRYTM 16-18 E ST
2Jacniacki KonradKapica Marcelina--- 16-18 E ST
1Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 C LA
2Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER 14-15 C LA
3Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS 14-15 C LA
1Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER 14-15 C ST
2Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA 14-15 C ST
3Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS 14-15 C ST
1Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM 14-15 D LA
2Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 14-15 D LA
3Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM 14-15 D LA
1Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM 14-15 D ST
2Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM 14-15 D ST
3Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 14-15 D ST
1Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 E 8T
2Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 E 8T
3Kretowicz DamianSabarańska DagmaraRYTM 14-15 E 8T
4Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 E 8T
5Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 14-15 E 8T
6Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 14-15 E 8T
7Mazurek DanielLiwak ZofiaMYKA 14-15 E 8T
1Borsuk ŁukaszAdamczyk Oliwia--- 14-15 F 6T
2Kuś JakubŚwica Aleksandra--- 14-15 F 6T
3Piekarz BartłomiejKapica Dominika--- 14-15 F 6T
1Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 14-15 OPEN LA
4Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA 14-15 OPEN LA
5Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 OPEN LA
6Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 14-15 OPEN LA
7Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM 14-15 OPEN LA
8Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM 14-15 OPEN LA
2Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 14-15 OPEN ST
5Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM 14-15 OPEN ST
6Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM 14-15 OPEN ST
2Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 12-13 D LA
3Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D LA
4Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D LA
3Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D ST
4Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D ST
1Wołoszyn JakubŁukasik Izabela--- 12-13 F 6T
2Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK 12-13 F 6T
3Wichuła HubertKuś Oliwia--- 12-13 F 6T