!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Challenge Cup Uskrzydlone (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:






































1Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra Senior III C LA
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III C LA
3Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III C LA
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C LA
1Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III C ST
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C ST
1Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III D LA
2Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior III D LA
1Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior III D ST
2Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D ST
3Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III D ST
1Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior III E LA
2Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior III E LA
3Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E LA
4Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa Senior III E LA
1Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa Senior III E ST
2Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E ST
3Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E ST
4Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E ST
5Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III E ST
1Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
2Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
1Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
2Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C LA
3Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II C LA
1Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D LA
2Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior II D LA
1Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior II D ST
2Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D ST
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D ST
1Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II E LA
2Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II E LA
1Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II E ST
2Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II E ST
3Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II E ST
4Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
1Harazin AdamHarazin AleksandraST Linestudio Senior II F LA
2Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II F LA
3Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II F LA
4Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F LA
5Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
1Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II F ST
2Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II F ST
3Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II F ST
4Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior II F ST
5Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
6Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I B LA
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I B LA
1Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I B ST
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I B ST
1Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior I C ST
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C ST
3Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Senior I C ST
1Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I D LA
2Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I D LA
1Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I D ST
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I D ST
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I F LA
2Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Senior I F LA
1Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Dorośli C LA
2Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Dorośli C LA
3Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli C LA
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli C ST
2Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Dorośli C ST
1Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Dorośli F LA
2Ćwik NorbertWalczyk KingaAKSEL Dorośli F LA
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Dorośli F ST
2Ćwik NorbertWalczyk KingaAKSEL Dorośli F ST
1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B LA
2Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
3Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B LA
4Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
5Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 B LA
6Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
7Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 B LA
8Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B LA
1Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B ST
2Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 B ST
1Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
2Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C LA
3Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
4Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 C LA
5Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 C LA
6Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK 16-18 C LA
7Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
8Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C LA
9Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 C LA
10Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 C LA
11Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C ST
3Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
4Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
5Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
7Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 C ST
8Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C ST
9Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 C ST
10Zagórski JanNapiórkowska AdriannaBAWINEK 16-18 C ST
1Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D LA
2Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
3Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
4Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
1Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
2Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
3Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
4Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
5Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
6Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
1Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
2Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
1Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 D LA
2Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
3Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
4Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D LA
1Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
2Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
3Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 D ST
4Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 D ST
5Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D ST
6Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
1Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D LA
2Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D LA
1Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D ST
2Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D ST
1Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO 10-11 G 6T
1Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 10-11 G 6T
1Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 G 6T
2Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 G 6T
2Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 10-11 G 6T
2Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia 10-11 G 6T
3Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS 10-11 G 6T
3Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 10-11 G 6T
3Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Zabłocki OlafDrzewiecka MajaPERFECT DANCE 10-11 G 6T
1Ciepliński BłażejKołodziej HannaKLASA 10-11 H 4T
1Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION 10-11 H 4T