!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN (PTT)
Kościan
Filtruj:
Kategorie:





























1Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E ST
2Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II E ST
3Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II E ST
4Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II E ST
1Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA Senior II F ST
2Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F ST
3Olejnik KonradUrbańska-Olejnik AgnieszkaPOEZJA Senior II F ST
1Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior I E LA
2Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior I E LA
3Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA Senior I E LA
4Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior I E LA
1Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior I E ST
2Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA Senior I E ST
3Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław Senior I E ST
4Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior I E ST
5Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior I E ST
1Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B LA
2Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
3Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA 16-18 B LA
4Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B LA
5Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
6Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
1Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
2Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 16-18 B ST
3Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
4Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 B ST
5Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B ST
6Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
1Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 16-18 C LA
2Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 C LA
3Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C LA
4Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 C LA
5Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 C LA
6Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 C LA
7Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C LA
8Chwiałkowski FilipMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 16-18 C LA
8Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
1Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 C ST
2Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 C ST
3Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 C ST
4Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
5Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C ST
6Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 C ST
1Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 D LA
2Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
3Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 D LA
4Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 16-18 D LA
5Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 D LA
6Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 D LA
7Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D LA
8Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
9Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 D LA
10Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 D LA
10Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 16-18 D LA
12Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 D LA
13Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA 16-18 D LA
14Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
1Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA 16-18 D ST
2Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 D ST
3Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
4Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 D ST
5Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 D ST
6Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D ST
7Biały MikołajKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 D ST
8Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
9Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
9Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
11Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 D ST
12Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 D ST
1Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 E LA
2Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 E LA
3Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 16-18 E LA
4Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 E LA
5Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 E LA
6Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
7Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E LA
8Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E LA
9Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 E LA
10Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 16-18 E LA
1Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 E ST
2Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 E ST
3Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 E ST
4Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 E ST
5Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
6Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E ST
7Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 E ST
8Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
9Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E ST
10Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM 16-18 E ST
1Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP 16-18 F LA
2Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 F LA
3Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT 16-18 F LA
4Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 F LA
5Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 F LA
6Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 F LA
7Mikuczewski JakubJanowska WeronikaFAN DANCE 16-18 F LA
7Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 F LA
9Poborczyk TomaszNatanek MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 16-18 F LA
10Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM 16-18 F LA
11Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 F LA
11Jakub WiśniewskiSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 16-18 F LA
13Bugno MichałRogowska MonikaINSPIRACJA 16-18 F LA
14Różycki MikołajDaś ZuzannaPOEZJA 16-18 F LA
1Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 F ST
2Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP 16-18 F ST
3Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 F ST
4Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 F ST
5Mikuczewski JakubJanowska WeronikaFAN DANCE 16-18 F ST
6Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT 16-18 F ST
7Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT 16-18 F ST
8Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 F ST
9Bugno MichałRogowska MonikaINSPIRACJA 16-18 F ST
10Jakub WiśniewskiSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 16-18 F ST
10Poborczyk TomaszNatanek MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 16-18 F ST
10Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 F ST
10Różycki MikołajDaś ZuzannaPOEZJA 16-18 F ST
1Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA
2Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA 16-18 OPEN LA
3Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 OPEN LA
4Witkowski JanZejmowicz JustynaDancers United 16-18 OPEN LA
5Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN LA
6Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 OPEN LA
7Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 OPEN LA
7Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA 16-18 OPEN LA
9Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 OPEN LA
10Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 OPEN LA
11Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE 16-18 OPEN LA
12Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 OPEN LA
1Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA 16-18 OPEN ST
2Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA 16-18 OPEN ST
3Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB 16-18 OPEN ST
4Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM 16-18 OPEN ST
5Malinowski WiktorKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST
6Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 OPEN ST
7Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA 16-18 OPEN ST
8Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 OPEN ST
9Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 16-18 OPEN ST
9Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 OPEN ST
9Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 OPEN ST
1Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 D LA
2Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
3Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 14-15 D LA
4Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D LA
1Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
2Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 14-15 D ST
3Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
4Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D ST
1Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA 14-15 E 8T
2Pakuła BartoszDopierała WiktoriaDANCECLUB 14-15 E 8T
3Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 14-15 E 8T
4Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 14-15 E 8T
5Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK 14-15 E 8T
6Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 14-15 E 8T
7Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 14-15 E 8T
8Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA 14-15 E 8T
9Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław 14-15 E 8T
10Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 14-15 E 8T
11Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 E 8T
12Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE 14-15 E 8T
1Staniak OliwierAndrzejczak NikolaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 F 6T
2Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA 14-15 F 6T
3Kalisz DominikPowązka MajaASTRA 14-15 F 6T
4Majewski MateuszMarecka AmeliaASTRA 14-15 F 6T
5Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM 14-15 F 6T
6Witkowski KarolPlezia KarinaGRACJA 14-15 F 6T
7Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
8Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 14-15 F 6T
9Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA 14-15 F 6T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 D LA
2Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D LA
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 D LA
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D ST
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 D ST
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 D ST
1Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 F 6T
2Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 12-13 F 6T
3Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 F 6T
4Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA 12-13 F 6T
5Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE 12-13 F 6T
6Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 12-13 F 6T
7Piec GustawKorzeniewicz SelenaASTRA 12-13 F 6T
8Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 12-13 F 6T
9Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 12-13 F 6T
9Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA 12-13 F 6T
9Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA 12-13 F 6T
12Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA 12-13 F 6T
13Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA 12-13 F 6T
1Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA 12-13 G 6T
1Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA 12-13 G 6T
1Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB 12-13 G 6T
1Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB 12-13 G 6T
1Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
1Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 G 6T
2Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS 12-13 G 6T
2Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE 12-13 G 6T
2Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO 12-13 G 6T
2Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA 12-13 G 6T
3Ditmar DamianMedyńska MartynaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 G 6T
3Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 12-13 G 6T
3Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS 12-13 G 6T
3Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA 12-13 G 6T
3Kaczmarek AdamSowińska OliwiaPOEZJA 12-13 G 6T
3Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA 12-13 G 6T
3Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA 12-13 G 6T
3Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR 12-13 G 6T
3Sejdlitzd BartłomiejRohatyńska JuliaOSKAR 12-13 G 6T
3Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
1Bartkowiak CezaryKaczmarek ZofiaLATINA 12-13 H 4T
1Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 H 4T
1Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA 12-13 H 4T
1Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT- Wrocław 12-13 H 4T
1Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO 12-13 H 4T
1Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA 12-13 H 4T
2Żurawski JakubNapieralska JuliaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
2Bobkiewicz JoannaŁupicki NorbertPOEZJA 12-13 H 4T
2Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON 12-13 H 4T
2Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 H 4T
2Siusta WojciechŚwiatek LenaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
2Snuszka AntoniSnuszka AmeliaDREAM 12-13 H 4T
1Bloch GustawRaczyńska PolaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 G 6T
1Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB 10-11 G 6T
1Kaczmarek DorianLipińska NadiaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 G 6T
2Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 G 6T
2Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA 10-11 G 6T
2Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA 10-11 G 6T
2Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 10-11 G 6T
3Grotkiewicz MichałHasiów MichalinaGRACJA 10-11 G 6T
3Górnacz KamilJankowska JuliaOSKAR 10-11 G 6T
3Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA 10-11 G 6T
3Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA 10-11 G 6T
3Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR 10-11 G 6T
3Grod MichałSkrzypczyńska KlaraESENS 10-11 G 6T
1Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Majorczyk AntoniCzarnecka JuliaDREAM 10-11 H 4T
1Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA 10-11 H 4T
1Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Surdyk DawidDobrzycka JuliaDANCECLUB 10-11 H 4T
1Szymoniak MikołajGołuch JagnaROYAL DANCE 10-11 H 4T
1Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA 10-11 H 4T
2Piwoń FranciszekLasota Paulina KorneliaGRACJA 10-11 H 4T
2Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA 10-11 H 4T
2Grzeszkiewicz MikołajWojtkowiak HelenaDREAM 10-11 H 4T
2Hamrol KacperMazurek MajaOSKAR 10-11 H 4T
2Kozłowski JakubMarciniak BlankaLATINA 10-11 H 4T
2Piechel ZuzannaSporny KacperPOEZJA 10-11 H 4T
1Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA 8-9 H 4T
1Drążek DawidHucaluk AdriannaANIMA DANZA 8-9 H 4T
1Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław 8-9 H 4T
1Madej RafałKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
1Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
1Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA 8-9 H 4T
2Jakubiak LenaWoodHoo Praviv HarryPOEZJA 8-9 H 4T
2Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA 8-9 H 4T
2Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 8-9 H 4T
2Słowiński SebastianBubeła NikolaOSKAR 8-9 H 4T
2Wojtkowiak MichałWojdyła HelenaOSKAR 8-9 H 4T