!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza (PTT)
Międzyrzecz
Filtruj:
Kategorie:





















1Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B LA
2Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 B LA
3Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
4Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B LA
5Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
1Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B ST
2Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B ST
3Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 B ST
4Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B ST
1Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
2Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE 16-18 C LA
3Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C LA
4Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
5Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C LA
6Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
1Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C ST
2Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C ST
3Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
4Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
1Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D ST
2Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
3Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE 16-18 D ST
1Śmiałkowski MikołajJaszek WeronikaROYAL DANCE 16-18 E LA
2Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 E LA
3Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E LA
4Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 E LA
5Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA 16-18 E LA
6Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E LA
7Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 E LA
8Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE 16-18 E LA
9Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA 16-18 E LA
1Śmiałkowski MikołajJaszek WeronikaROYAL DANCE 16-18 E ST
2Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E ST
3Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 E ST
4Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 E ST
5Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E ST
6Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 E ST
7Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA 16-18 E ST
8Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE 16-18 E ST
9Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA 16-18 E ST
1Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE 14-15 C LA
2Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C LA
3Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C LA
4Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C LA
5Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 C LA
7Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C LA
8Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C LA
1Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C ST
2Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C ST
3Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C ST
4Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C ST
5Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C ST
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 C ST
7Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C ST
8Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C ST
1Tomczyk ŁukaszOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 D LA
2Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA 14-15 D LA
3Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D LA
4Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D LA
5Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 D LA
6Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE 14-15 D LA
7Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D LA
8Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA 14-15 D LA
1Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA 14-15 D ST
2Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D ST
3Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
4Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA 14-15 D ST
5Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE 14-15 D ST
1Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 E 8T
2Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
3Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 E 8T
4Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
5Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
6Szczepaniak MikołajDuszyńska OliwiaLATINA 14-15 E 8T
1Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 F 6T
2Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
3Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 14-15 F 6T
4Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA 14-15 F 6T
5Białowąs WiktorDaria KaniowskaAMETYST 14-15 F 6T
6Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST 14-15 F 6T
7Lepak MateuszKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 F 6T
8Duda KarolModer WiktoriaLATINA 14-15 F 6T
9Pajchrowski MikołajWojtkiewicz MariaNowotomyski Ośrodek Kultury 14-15 F 6T
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 12-13 E 8T
2Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 12-13 E 8T
3Metack JulianBaran AlicjaGRACJA 12-13 E 8T
4Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 12-13 E 8T
5Marzec TomaszLew JuliaALFA-ASTRA 12-13 E 8T
6Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
7Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 12-13 E 8T
8Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 E 8T
9Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
10Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 E 8T
11Binkowski WojciechBiadała ZuzannaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 E 8T
1Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 12-13 F 6T
2Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE 12-13 F 6T
3Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA 12-13 F 6T
4Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA 12-13 F 6T
5Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA 12-13 F 6T
6Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 F 6T
7Zadorozhnii ArsenijJóziak ZuzannaASTRA 12-13 F 6T
8Smuniewski SzymonAndrzejczak NikolaASTRA 12-13 F 6T
9Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 F 6T
10Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 F 6T
11Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 12-13 F 6T
12Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE 12-13 F 6T
13Kaczmarek MichałBrzostowska AlicjaESTERA 12-13 F 6T
13Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 12-13 F 6T
15Klepacki KrzysztofKutrzeba ZuzannaESTERA 12-13 F 6T
1Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 E 6T
2Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 10-11 E 6T
3Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA 10-11 E 6T
4Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 E 6T
5Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 10-11 E 6T
6Gołuch TomaszParadiuk VanessaDANCECLUB 10-11 E 6T
7Tomczak WojciechBandura IzaESTERA 10-11 E 6T
8Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX 10-11 E 6T
8Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 10-11 E 6T
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 G 6T
1Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE 10-11 G 6T
1Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA 10-11 G 6T
1Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE 10-11 G 6T
2Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA 10-11 G 6T
2Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA 10-11 G 6T
2Żejmo RobertKęsy AlicjaGRACJA 10-11 G 6T
3Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE 10-11 G 6T
3Czochara HubertKuś JuliaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 G 6T
3Janus MaksymilianKwiatkowska NikolaGRACJA 10-11 G 6T
3Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 10-11 G 6T
3Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Konieczny SzymonKłobus ZuzannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Pluskota StanisławPlezia KarinaGRACJA 10-11 G 6T
1Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFAN DANCE 10-11 H 4T
1Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 H 4T
1Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB 10-11 H 4T
1Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 10-11 H 4T
1Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
1Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 10-11 H 4T
2Kanonik ŁukaszKanonik NataszaFAN DANCE 10-11 H 4T
2Stelmaszyk PiotrStelmaszyk MagdalenaNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
2Tkaczyk OliwierProtasiewicz MajaGRACJA 10-11 H 4T
2Waligórska AlicjaJankowski PawełFANTAZJA 10-11 H 4T
2Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE 10-11 H 4T
2Banasiak FilipRomaneczko JuliaFANTAZJA 10-11 H 4T
2Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 H 4T
1Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA URBAN 8-9 G 6T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 8-9 G 6T
1Łagódka GrzegorzGębarowska IgaKS DANCE MIX 8-9 G 6T
2Gumienny BartoszBobik DorotaKS DANCE MIX 8-9 G 6T
2Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE 8-9 G 6T
2Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 8-9 G 6T
3Jachimowski MaciejKwaśna AntoninaESTERA 8-9 G 6T
3Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA 8-9 G 6T
3Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA 8-9 G 6T
3Maj JakubPiórkowska AmeliaROYAL DANCE 8-9 G 6T
3Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA 8-9 G 6T
3Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN 8-9 G 6T
1Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA 8-9 H 4T
1Cyrulewski BartoszBandura AdaESTERA 8-9 H 4T
1Dunal MiłoszJachimowska AmeliaESTERA 8-9 H 4T
1Pieńczykowski BartłomiejPieńczykowska NataszaKS DANCE MIX 8-9 H 4T
1Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 H 4T
1Łagódka AdamWatral HannaKS DANCE MIX 8-9 H 4T
2Kubicki JanBobin IrenaKS DANCE MIX 8-9 H 4T
2Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA 8-9 H 4T
2Myć MiłoszIgnatowicz NikolaFAN DANCE 8-9 H 4T
2Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 H 4T
2Łagódka DominikBieniek LenaKS DANCE MIX 8-9 H 4T