!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Cracow Dance Festival (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:






























1Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-18 A LA
2Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 A LA
3Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT 16-18 A LA
4Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA 16-18 A LA
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A LA
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaMISTRAL 16-18 A LA
1Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
3Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B LA
2Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA 16-18 B LA
3Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B LA
4Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 B LA
5Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 B LA
6Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
7Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B LA
8Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B LA
9Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
10Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
2Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
3Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
4Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT 16-18 B ST
5Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B ST
1Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C LA
2Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT 16-18 C LA
3Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 C LA
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C LA
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 C LA
6Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
7Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 16-18 C LA
7Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKuźnia Tańca 16-18 C LA
9Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 16-18 C LA
10Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 16-18 C LA
11Sohling NorbertCygan KingaDŻET 16-18 C LA
12Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
13Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
14Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 C LA
15Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 16-18 C LA
16Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 C LA
17Gierdziewicz KrzysztofKowalska KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 C ST
2Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
3Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 C ST
4Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C ST
5Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL 16-18 C ST
6Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 C ST
7Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 C ST
8Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C ST
9Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C ST
10Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
11Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 C ST
12Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 16-18 C ST
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
2Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 16-18 D LA
3Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKuźnia Tańca 16-18 D LA
4Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D LA
5Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 D LA
6Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D LA
7Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 16-18 D LA
8Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 16-18 D LA
9Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 16-18 D LA
1Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 D ST
2Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 16-18 D ST
3Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 D ST
4Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 D ST
5Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
6Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 16-18 D ST
7Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
8Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 16-18 D ST
9Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 16-18 D ST
9Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 D ST
9Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 16-18 D ST
12Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKuźnia Tańca 16-18 D ST
13Gierdziewicz KrzysztofKowalska KarolinaEVOLUTION 16-18 D ST
1Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO 16-18 E LA
2Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA 16-18 E LA
3Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków 16-18 E LA
4Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E LA
1Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E ST
2Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA 16-18 E ST
1Wojda PawełBaczyńska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F LA
2Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F LA
3Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 16-18 F LA
4Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 16-18 F LA
5Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F LA
1Szczepaniak PawełKania KamilaRONDO 16-18 F ST
2Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 16-18 F ST
3Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F ST
4Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F ST
5Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 16-18 F ST
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C LA
2Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 C LA
3Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
4Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 C LA
5Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C LA
6Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
7Niedbała KacperMadej NadiaGALA 14-15 C LA
1Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
2Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C ST
3Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 C ST
4Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 C ST
5Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
6Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 C ST
7Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C ST
8Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 C ST
9Niedbała KacperMadej NadiaGALA 14-15 C ST
1Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
2Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
3Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 D LA
4Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
5Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
6Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D LA
7Tereshkovych OleksiiCzech NadiaKS M-TEAM 14-15 D LA
8Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 14-15 D LA
9Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 14-15 D LA
10Kula MarcelBazylińska AmeliaKS M-TEAM 14-15 D LA
11Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 14-15 D LA
1Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 D ST
2Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 D ST
3Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 14-15 D ST
4Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
5Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 14-15 D ST
6Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
7Tereshkovych OleksiiCzech NadiaKS M-TEAM 14-15 D ST
8Kula MarcelBazylińska AmeliaKS M-TEAM 14-15 D ST
9Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 14-15 D ST
1Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 14-15 E 8T
2Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin 14-15 E 8T
4Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 14-15 E 8T
5Harla JakubKorczak AngelikaGALA 14-15 E 8T
1Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 14-15 F 6T
2Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin 14-15 F 6T
3Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA 14-15 F 6T
4Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 14-15 F 6T
5Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca 14-15 F 6T
6Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
7Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION 14-15 F 6T
1Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO 14-15 G 6T
2Wiciński ŁukaszDąbek GabrielaJUST DANCE 14-15 G 6T
3Perz IgorTomaszewska MarcelinaKICK 14-15 G 6T
3Zięba OskarZięba AmeliaELIDA 14-15 G 6T
1Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
2Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 12-13 E 8T
3Tolarz FilipPaciok NicolaLORDANCE 12-13 E 8T
4Staniec AdamDydo EmiliaKLASA 12-13 E 8T
5Kula FranciszekSytoń MagdalenaLATINO 12-13 E 8T
6Cieśla HubertKula KajaKS M-TEAM 12-13 E 8T
1Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE 12-13 F 6T
2Błaut FilipSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca 12-13 F 6T
3Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 12-13 F 6T
4Szczepaniak AleksanderZdziarska ZofiaRONDO 12-13 F 6T
5Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 12-13 F 6T
6Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 12-13 F 6T
7Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 12-13 F 6T
8Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 F 6T
9Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 12-13 F 6T
10Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 12-13 F 6T
11Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
12Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
13Myciński AlexChmura KamilaEVOLUTION 12-13 F 6T
13Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA 12-13 F 6T
1Fetko MaurycyJanik LenaST IMPRESJA Kęty 12-13 G 6T
1Tyl BartoszTurbak AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
2Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION 12-13 G 6T
2Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 12-13 G 6T
3Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 12-13 G 6T
3Zwadowski HubertJabłońska GabrielaSAMBA 12-13 G 6T
3Król WojciechBorkowska HannaIMPULS 12-13 G 6T
1Borzemski MAREKPater LilianaSzT eMiKa 12-13 H 4T
1Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE 12-13 H 4T
2Gancarz JakubKołek HannaGALA 12-13 H 4T
2Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK 12-13 H 4T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 10-11 E 6T
2Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 E 6T
1Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA 10-11 F 6T
2Wojtoń AdamWojtoń NataliaDANCE4YOU - Będzin 10-11 F 6T
3Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 10-11 F 6T
4Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 10-11 F 6T
5Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 F 6T
6Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 F 6T
7Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 F 6T
8Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE 10-11 F 6T
1Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaKS M-TEAM 10-11 G 6T
1Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaKuźnia Tańca 10-11 G 6T
2Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca 10-11 G 6T
2Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaKS M-TEAM 10-11 G 6T
3Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia 10-11 G 6T
3Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa 10-11 G 6T
1Janosz WojciechSkórnicka AleksandraKS M-TEAM 10-11 H 4T
1Kowalski SzymonBąk AntoniaSAMBA 10-11 H 4T
1Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA 10-11 H 4T
2Bogusz AdamBratek MajaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA 10-11 H 4T
2Sroczyński KarolPośpiech JuliaKS M-TEAM 10-11 H 4T
1Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 8-9 G 6T
2Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 G 6T
1Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Kuczera KajetanKrzempek AnnaGALA 8-9 H 4T
1Łabędź MichałTurbak JoannaKS M-TEAM 8-9 H 4T
2Cieśla WiktorZinovieva MariiaKS M-TEAM 8-9 H 4T
2Ryznar JanMolek HannaGASIEK 8-9 H 4T