!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017 (FTS)
Ruda Śląska
Filtruj:
Kategorie:













1Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 C LA
2Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
3Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 C LA
4Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 C LA
5Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 C LA
6Wojtarowicz Adam TomaszWiatr EmiliaKARKONOSZE 14-15 C LA
7Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 14-15 C LA
1Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 C ST
2Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
3Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 14-15 C ST
4Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 C ST
5Wojtarowicz Adam TomaszWiatr EmiliaKARKONOSZE 14-15 C ST
1Chabasiński ErykKamyk PaulinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D LA
2Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
3Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 D LA
4Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 D LA
5Włudarz DominikBodek NikolaELITA 14-15 D LA
6Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D LA
7Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D LA
8Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D LA
1Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
2Chabasiński ErykKamyk PaulinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D ST
3Łysenko RadosławMolenda Wiktoria AgnieszkaClassic Dance Sport 14-15 D ST
4Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 D ST
5Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 D ST
6Włudarz DominikBodek NikolaELITA 14-15 D ST
7Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 D ST
8Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D ST
9Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 D ST
10Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D ST
11Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D ST
1Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 E 6T
2Sikora MarekSikora GabrielaSKT STYL 14-15 E 6T
3Damski BogdanDamska AnnaELITA 14-15 E 6T
1Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 D LA
2Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 D LA
3Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D LA
4Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 D LA
5Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D LA
6Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 D LA
7Perczak AleksanderHomenda MajaKARKONOSZE 12-13 D LA
8Pietrucha GawełDynkiewicz SaraKARKONOSZE 12-13 D LA
1Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 D ST
2Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 D ST
3Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 D ST
4Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D ST
5Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 D ST
6Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D ST
7Perczak AleksanderHomenda MajaKARKONOSZE 12-13 D ST
8Pietrucha GawełDynkiewicz SaraKARKONOSZE 12-13 D ST
9Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 D ST
1Onisk WitoldMichalak OlgaFEELING 12-13 E 6T
2Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 E 6T
3Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 E 6T
4Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 E 6T
5Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 E 6T
6Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 E 6T
7Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 6T
8Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 E 6T
9Perczak AleksanderHomenda MajaKARKONOSZE 12-13 E 6T
10Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 12-13 E 6T
11Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 E 6T
12Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 12-13 E 6T
13Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 E 6T
14Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 12-13 E 6T
15Pietrucha GawełDynkiewicz SaraKARKONOSZE 12-13 E 6T
1Adamus MikołajKurleto JessicaELITA 12-13 F 6T
2Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 F 6T
3Gomułka JakubKokosza JuliaWIR DANCE 12-13 F 6T
4Sułkowski JakubTarasek JoannaWIR DANCE 12-13 F 6T
5Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 12-13 F 6T
1Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 D LA
2Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 10-11 D LA
3Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 10-11 D LA
4Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 D LA
1Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 10-11 D ST
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 D ST
3Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 D ST
1Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 E 6T
2Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 E 6T
3Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 10-11 E 6T
4Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 E 6T
5Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 E 6T
6Dąbrowski WiesławCholewa HannaMCT 10-11 E 6T
7Poździak RafałRadomska AleksandraCreative Dance 10-11 E 6T
8Seweryn JakubPerczyńska KingaKS M-TEAM 10-11 E 6T