!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020 (FTS)
Wrocław
Filtruj:
Kategorie:
























1Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE 16-18 B LA
2Paterek KacperNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 B LA
3Urban MarcelKuc AleksandraST Adama Borzęckiego 16-18 B LA
4Datczuk PiotrKlimiuk KseniaKADRYL 16-18 B LA
5Gardzielewski Wojciech StanisławDrzewowska LiwiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
6Spich MateuszBławat WeronikaCREATIVE DANCE 16-18 B LA
7Chabasiński PatrykStankiewicz MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
8Michalik KarolKopeć DariaELITA 16-18 B LA
9Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 B LA
1Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 B ST
2Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER 16-18 B ST
3Paterek KacperNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 B ST
4Chabasiński ErykJanicka WeronikaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
5Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 B ST
6Michalik KarolKopeć DariaELITA 16-18 B ST
7Spich MateuszBławat WeronikaCREATIVE DANCE 16-18 B ST
8Chabasiński PatrykStankiewicz MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
9Gardzielewski Wojciech StanisławDrzewowska LiwiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
1Lechowicz CzarekMuszyńska WeronikaDANCE CENTER 16-18 C LA
2Smith OliverSkowron NataliaTOP DANCE 16-18 C LA
3Głowacki AleksEwertowska ZofiaDANCE CENTER 16-18 C LA
4Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 16-18 C LA
5Starczewski SZYMONPECYNA OLIWIAAT PIĘTRO WYŻEJ 16-18 C LA
6Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-18 C LA
7Maciejewski MarekMaliszewska LenaTHE BEST 16-18 C LA
8Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 C LA
1Lechowicz CzarekMuszyńska WeronikaDANCE CENTER 16-18 C ST
2Smith OliverSkowron NataliaTOP DANCE 16-18 C ST
3Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE 16-18 C ST
4Bestrzyński StanisławWalkowiak AgnieszkaST Adama Borzęckiego 16-18 C ST
5Maciejewski MarekMaliszewska LenaTHE BEST 16-18 C ST
6Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 16-18 C ST
7Starczewski SZYMONPECYNA OLIWIAAT PIĘTRO WYŻEJ 16-18 C ST
8Wawrzusiszyn DominikTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
9Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 C ST
10Osiński OskarKrasińska KarolinaTHE BEST 16-18 C ST
11Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-18 C ST
11Zawadzki MichałSołtysik JuliaSKT Fabryka Tanca 16-18 C ST
1Dusik DawidMazańska NataliaASTRA 16-18 D LA
2Bestrzyński StanisławWalkowiak AgnieszkaST Adama Borzęckiego 16-18 D LA
3Zawadzki MichałSołtysik JuliaSKT Fabryka Tanca 16-18 D LA
4Kobosko JakubOkulińska AnnaTKS TĘCZA 16-18 D LA
5Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 D LA
6Rębacz Mateusz KrzysztofNowacka Olga AnnaESCUDO 16-18 D LA
7Makowski MikołajTurowska MagdalenaCorte Dance Progress 16-18 D LA
8Laskus FranciszekKraus ZofiaIMPET TEAM 16-18 D LA
9Błaszcz JanMazańska KarolinaASTRA 16-18 D LA
10Banasiewicz WitoldFic NataliaIMPET TEAM 16-18 D LA
11Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria KatarzynaTANGO 16-18 D LA
1Kobosko JakubOkulińska AnnaTKS TĘCZA 16-18 D ST
2Głowacki AleksEwertowska ZofiaDANCE CENTER 16-18 D ST
3Zawadzki MichałSołtysik JuliaSKT Fabryka Tanca 16-18 D ST
4Banasiewicz WitoldFic NataliaIMPET TEAM 16-18 D ST
5Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria KatarzynaTANGO 16-18 D ST
6Laskus FranciszekKraus ZofiaIMPET TEAM 16-18 D ST
7Makowski MikołajTurowska MagdalenaCorte Dance Progress 16-18 D ST
1Laskus FranciszekKraus ZofiaIMPET TEAM 16-18 E 8T
2Makowski MikołajTurowska MagdalenaCorte Dance Progress 16-18 E 8T
3Banasiewicz WitoldFic NataliaIMPET TEAM 16-18 E 8T
4Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria KatarzynaTANGO 16-18 E 8T
5Nikratowicz PawełBatkowiak KlaudiaDANCE CENTER 16-18 E 8T
6Kański MarcinPolaszek AleksandraDANCE CENTER 16-18 E 8T
1Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 14-15 C LA
2Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 C LA
3Trzeciakowski KacperDaniluk OliwiaTempo 14-15 C LA
4Mielka GabrielSkowrońska MartynaISKRA 14-15 C LA
5Nawrocki IgorŻydlewska MajaARTDANCE 14-15 C LA
6Gutowski DawidCzerwińska IzabelaAKAT 14-15 C LA
7Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 14-15 C LA
7Madeja AntoniChrapla OliwiaASTRA 14-15 C LA
9Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 C LA
1Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 C ST
2Gutowski DawidCzerwińska IzabelaAKAT 14-15 C ST
3Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING 14-15 C ST
4Dobry MateuszKozikowska PaulinaLATINO CAFE 14-15 C ST
5Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 14-15 C ST
6Nawrocki IgorŻydlewska MajaARTDANCE 14-15 C ST
7Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 14-15 C ST
8Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 C ST
8Mielka GabrielSkowrońska MartynaISKRA 14-15 C ST
1Werner FranciszekJankowiak JuliaDANCE CENTER 14-15 D LA
2Mielka GabrielSkowrońska MartynaISKRA 14-15 D LA
3Nawrocki IgorŻydlewska MajaARTDANCE 14-15 D LA
4Dancewicz MikołajPółtorak GuliaWIR DANCE 14-15 D LA
5Barcik MateuszCzernek WiktoriaKS M-TEAM 14-15 D LA
6Wrona JakubChmielowiec IgaAT SMOOTH 14-15 D LA
7Koziorowski SebastianJaworska LenaARTDANCE 14-15 D LA
8Franczak PiotrMikielska MartynaTempo 14-15 D LA
8Sławiński KacperŁukowska MałgorzataFalcon&Artdance 14-15 D LA
8Sołtysik PiotrAfeld OliwiaSKT Fabryka Tanca 14-15 D LA
11Napieralski MikołajSobiereiska JuliaUKS Bailamos 14-15 D LA
12Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D LA
13Łukowski JanMazurowska JuliaARTDANCE 14-15 D LA
14Bajorek JanPastuszka Malwina ZuzannaRM DANCE SPORT 14-15 D LA
1Koziorowski SebastianJaworska LenaARTDANCE 14-15 D ST
2Nawrocki IgorŻydlewska MajaARTDANCE 14-15 D ST
3Wrona JakubChmielowiec IgaAT SMOOTH 14-15 D ST
4Napieralski MikołajSobiereiska JuliaUKS Bailamos 14-15 D ST
5Dancewicz MikołajPółtorak GuliaWIR DANCE 14-15 D ST
6Sołtysik PiotrPietraszewska Agata AlicjaSKT Fabryka Tanca 14-15 D ST
7Mielka GabrielSkowrońska MartynaISKRA 14-15 D ST
8Trzeciakowski KacperDaniluk OliwiaTempo 14-15 D ST
9Franczak PiotrMikielska MartynaTempo 14-15 D ST
10Barcik MateuszCzernek WiktoriaKS M-TEAM 14-15 D ST
11Łukowski JanMazurowska JuliaARTDANCE 14-15 D ST
12Bajorek JanPastuszka Malwina ZuzannaRM DANCE SPORT 14-15 D ST
13Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D ST
13Sławiński KacperŁukowska MałgorzataFalcon&Artdance 14-15 D ST
15Werner FranciszekJankowiak JuliaDANCE CENTER 14-15 D ST
1Mróz KacperOrdon MajaKTT TAKT 14-15 E 8T
2Bajorek JanPastuszka Malwina ZuzannaRM DANCE SPORT 14-15 E 8T
3Jaźwiński LeonJeziorkowska AleksandraKTT DUET 14-15 E 8T
4Dudka JakubPanek JuliaDANCE CENTER 14-15 E 8T
1Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D LA
2Zadura FilipSapieja Amelia SylwiaTOP DANCE 12-13 D LA
3Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D LA
4Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 D LA
5Grabiński MarcinBogus MajaKTT DUET 12-13 D LA
6Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 12-13 D LA
7Klinger NikoSzulc NinaSKT Fabryka Tanca 12-13 D LA
8Włodarczyk OskarBolesta EmiliaCorte Dance Progress 12-13 D LA
8Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM 12-13 D LA
10Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D LA
11Stepuch MaciekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 D LA
12Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 12-13 D LA
13Batowski FilipKoperek MarlenaELITA 12-13 D LA
14Sylwestrowicz MaciejKazior AnnaELITA 12-13 D LA
15Lipowiecki KamilHurnik JuliaASTRA 12-13 D LA
1Grabiński MarcinBogus MajaKTT DUET 12-13 D ST
2Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D ST
3Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 12-13 D ST
4Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM 12-13 D ST
5Włodarczyk OskarBolesta EmiliaCorte Dance Progress 12-13 D ST
6Zadura FilipSapieja Amelia SylwiaTOP DANCE 12-13 D ST
7Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 12-13 D ST
8Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D ST
8Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D ST
10Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 D ST
11Stepuch MaciekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 D ST
12Klinger NikoSzulc NinaSKT Fabryka Tanca 12-13 D ST
13Batowski FilipKoperek MarlenaELITA 12-13 D ST
14Sylwestrowicz MaciejKazior AnnaELITA 12-13 D ST
1Zadura FilipSapieja Amelia SylwiaTOP DANCE 12-13 E 8T
2Bukowski MateuszZgardzińska LauraST Magic 12-13 E 8T
3Włodarczyk OskarBolesta EmiliaCorte Dance Progress 12-13 E 8T
4Stepuch MaciekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 E 8T
5Sylwestrowicz MaciejKazior AnnaELITA 12-13 E 8T
6Malec MichałChełkowska OliwiaELITA 12-13 E 8T
1Dybicz OliwierJendra PolaCreative Dance 12-13 F 6T
2Hołowacz MaciejMakulska JuliaCreative Dance 12-13 F 6T
3Malec MichałChełkowska OliwiaELITA 12-13 F 6T
4Gołaszewski FilipGrodzicka PaulinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 12-13 F 6T
5Kąkol AdamLubczyńska ZuzannaRM DANCE SPORT 12-13 F 6T
1Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 D LA
2Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 D LA
3Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 10-11 D LA
4Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
5Kowalewski JulianCzopek AlicjaFEELING 10-11 D LA
1Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 10-11 D ST
2Kurzela SzymonZawistowska MajaCreative Dance 10-11 D ST
3Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 D ST
4Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
5Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 D ST
6Kowalewski JulianCzopek AlicjaFEELING 10-11 D ST
1Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 E 6T
2Kurzela SzymonZawistowska MajaCreative Dance 10-11 E 6T
3Kowalewski JulianCzopek AlicjaFEELING 10-11 E 6T
1Rynkowski KubaRosiak UrszulaANADENS SZKOŁA TAŃCA Do 7 H 4T
1Dembiecki IwoGrzeszczyszyn LenaST Magic F 6T
2Rosłanowski LechZuba MajaST Magic F 6T
3Czarnecki MarcelMarcinkowska NataliaTHE BEST F 6T
4Chełkowski MarcinKazior HelenaELITA F 6T
5Cyl JakubSosińska WeronikaSKT Fabryka Tanca F 6T
6Szwej OlgierdDąbrowska MichalinaELITA F 6T
7Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE SPORT F 6T
1Duszyński MateuszDąbrowska AlicjaCreative Dance G 5T
1Gondzia MateuszPietraszewska LenaKTS ESKULAP G 5T
2Wawrzonkowski AlanBigielmajer NelaRM DANCE SPORT G 5T
2Kasowski JanHartwich JagodaKTS ESKULAP G 5T
3Ludwiczak StanisławKwiatkowska ZofiaKTS ESKULAP G 5T
3Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE SPORT G 5T
1Ludwiczak StanisławKwiatkowska Zofia --> do GKTS ESKULAP H 4T
1Wawrzonkowski AlanBigielmajer Nela --> do GRM DANCE SPORT H 4T