!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 (PTT)
Węglowice
Filtruj:
Kategorie:






















1Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
2Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
3Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B LA
4Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
5Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
6Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B LA
7Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
7WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B LA
9Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 16-18 B LA
1Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
2Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B ST
3Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B ST
4Gułaj SebastianWidz Marcelina--- 16-18 B ST
5Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
6Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B ST
7Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 B ST
8Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA 16-18 B ST
9Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
10Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME 16-18 B ST
10Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B ST
10Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA 16-18 B ST
13Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 B ST
14Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 16-18 B ST
15Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
1Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 C LA
2Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C LA
3Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 C LA
4Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA 16-18 C LA
5Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C LA
6Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA 16-18 C LA
7Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C LA
8Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
9Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA 16-18 C LA
9Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE 16-18 C LA
11Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
12Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
13Pawlik MichałCimała AnnaFORUM 16-18 C LA
13Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
15Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
1Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C ST
2Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM 16-18 C ST
3Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME 16-18 C ST
4Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA 16-18 C ST
5Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
6Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C ST
7Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
7Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL 16-18 C ST
7Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C ST
10Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA 16-18 C ST
11Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA 16-18 C ST
12Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C ST
13Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
14Pawlik MichałCimała AnnaFORUM 16-18 C ST
15Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE 16-18 C ST
1Głodny SzymonGranek SandraMASTER DANCE 16-18 D LA
2Rykała WojciechKrzywoń KarolinaMARENGO 16-18 D LA
3Warzyc MateuszTarnowska TamaraNOVOMEX 16-18 D LA
4Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D LA
5Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 D LA
6Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 D LA
7Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D LA
8Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
9Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
10Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
1Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D ST
2Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 D ST
3Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D ST
4Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
5Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 D ST
6Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 D ST
7Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
8Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
9Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D ST
10Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
1Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E LA
2Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E LA
3Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 E LA
4Kaszuba DawidSzyjka NikolaST CIEPŁY 16-18 E LA
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E LA
6Pawlik MikołajPiętak DominikaFORUM 16-18 E LA
7Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
8Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA 16-18 E LA
8Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
10Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E LA
11Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
12Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 16-18 E LA
13Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E LA
1Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 E ST
2Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E ST
3Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA 16-18 E ST
4Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E ST
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E ST
6Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E ST
7Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 16-18 E ST
8Kaszuba DawidSzyjka NikolaST CIEPŁY 16-18 E ST
9Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E ST
9Pawlik MikołajPiętak DominikaFORUM 16-18 E ST
1Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 C LA
2Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
3Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C LA
4Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
5Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
6Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA 14-15 C LA
7Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
8Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 14-15 C LA
9Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 C LA
1Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
2Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C ST
3Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C ST
4Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 14-15 C ST
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 C ST
7Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE 14-15 C ST
8Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA 14-15 C ST
1Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D LA
2Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D LA
3Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 D LA
4Goły FilipJędrzejczyk JustynaPIONIER 14-15 D LA
1Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 D ST
2Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D ST
3Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 D ST
4Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 D ST
5Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
6Goły FilipJędrzejczyk JustynaPIONIER 14-15 D ST
1Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 E 8T
2Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 E 8T
3Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA 14-15 E 8T
4Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO 14-15 E 8T
5Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
6Kubik MaciejKrólik AleksandraST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
7Zgodzaj JonaszWodzisławska KingaBALLARE 14-15 E 8T
8Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 14-15 E 8T
9Kwiatkowski SzymonGrodnicka AnnaMASTER DANCE 14-15 E 8T
10Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
11Muzia RadosławRozmus AleksandraFORUM 14-15 E 8T
1Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
3Zychiewicz AmbrożyLiana ZuzannaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 F 6T
4Nowak DamianKiełtyka EmiliaMASTER DANCE 14-15 F 6T
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
6Piwowarski MateuszNowicka WiktoriaCANTINERO 14-15 F 6T
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D LA
4Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D LA
1Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA 12-13 D ST
3Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D ST
4Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D ST
1Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES 12-13 E 8T
2Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Spyra DominikWojciuch LauraSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 E 8T
4Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 E 8T
5Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 E 8T
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
7Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP 12-13 E 8T
8Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
1Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE 12-13 F 6T
2Robak MaciejWłodarczyk WeronikaCANTINERO 12-13 F 6T
3Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 F 6T
4Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA 12-13 F 6T
5Skolut KamilAntosik Zuzanna4STEP 12-13 F 6T
6Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA 12-13 F 6T
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 10-11 F 6T
2Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S 10-11 F 6T
3Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 F 6T
4Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 10-11 F 6T
5Kucharzyk JakubFeliksiak KornaliaTAKT 10-11 F 6T
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
1Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES 10-11 G 4T
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 10-11 G 4T
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
2Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 10-11 G 4T
3Andzel KacperChłąd AlicjaA+S 10-11 G 4T
3Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna4STEP 10-11 G 4T
3Janik OskarWilczek MajaA+S 10-11 G 4T
3Stańko MateuszKorzec TatianaPERFECT 10-11 G 4T
1Hrapkowicz SzymonStrycharska AleksandraSUKCES 10-11 H 4T
1Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 10-11 H 4T
1Kielan MarcelSkrzypczyk KarolinaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA 10-11 H 4T
1Oracz FabianGosińska KingaZORBA 10-11 H 4T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 10-11 H 4T
1Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM 10-11 H 4T
1Tazbir JakubChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 H 4T
2Korgól JakubWitkowska MajaZORBA 10-11 H 4T
2Kuban IgorNabiałczyk NikolZORBA 10-11 H 4T
2Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA 10-11 H 4T
2Reng MikołajKałużko IdaBALLARE 10-11 H 4T
2Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE 10-11 H 4T
2Sudoł KubaSokolińska NoemiZORBA 10-11 H 4T
2Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 H 4T
2Hak DominikKotowicz MartynaBALLARE 10-11 H 4T
2Kimla MaksymBrzezińska-Śledzik WiktoriaA+S 10-11 H 4T