!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Klas A,B,C (PTT)
Ostrowiec Świętokrzyski
Filtruj:
Kategorie:




1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A ST
2Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 A ST
3Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-18 A ST
4Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 A ST
5Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 A ST
6Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 A ST
7Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 A ST
7Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 A ST
7Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-18 A ST
10Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 A ST
11Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 A ST
12Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A ST
13Kolczarek MikołajWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT 16-18 A ST
13Rydz RafałRubacha AnnaLIDER 16-18 A ST
13Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A ST
16Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA 16-18 A ST
17Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-18 A ST
19Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A ST
20Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 A ST
21Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A ST
22Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A ST
23Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 A ST
23Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL 16-18 A ST
25Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET 16-18 A ST
26Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 A ST
27Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 A ST
28Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL 16-18 A ST
29Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM 16-18 A ST
30Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 A ST
1Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 B ST
2Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
3Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
4Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 B ST
5Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
6Sikora KarolGoleń GabrielaZAMEK 16-18 B ST
7Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
8Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
8Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
10Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
11Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
12Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
13Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B ST
14Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
15Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B ST
15Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 B ST
15Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
18Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
19Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
20Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
21Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
22Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance 16-18 B ST
23Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
24Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
25Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
26Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaKIEPURA 16-18 B ST
27Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B ST
28Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
28Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 B ST
28Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
28Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
32Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
33Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
33Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
35Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
36Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
37Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
37Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
39Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
40Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B ST
40Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 B ST
42Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
42Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
44Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
44Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 B ST
46Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 B ST
47Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B ST
47Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
49Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE 16-18 B ST
50Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
51Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 C ST
2Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 C ST
3Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C ST
4Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C ST
5Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 C ST
6Szumacher ArturWalczak AleksandraROYAL DANCE STUDIO 16-18 C ST
7Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 16-18 C ST
8Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
9Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 C ST
10Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
11Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
12Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
13Piechota KonradPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA 16-18 C ST
14Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C ST
14Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
16Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
17Grobecki PrzemysławCzaja WeronikaSTARDANCE 16-18 C ST
17Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
17Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 C ST
20Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 C ST
21Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 C ST
22Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
23Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
23Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C ST
25Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaBRAWO - WARSZAWA 16-18 C ST
26Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA 16-18 C ST
27Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
28Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
29Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
30Karaś KarolGołębiowska MagdalenaEM STUDIO 16-18 C ST