!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ArtDance Cup 2017 (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:



















1Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
2Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 B LA
3Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B LA
4Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
5Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 B LA
6Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
7Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 B LA
8Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 B LA
1Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA 16-18 B ST
2Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
3Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 B ST
4Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B ST
5Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL 16-18 B ST
6Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
7Śliwa PawełKuźma AgataNOWY STYL 16-18 B ST
8Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
9Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
10Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
10Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
12Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME 16-18 B ST
12Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
14Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 B ST
15Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 B ST
1Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 C LA
2Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
3Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
4Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C LA
5Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
6Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 16-18 C LA
7Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
7Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaArtDance 16-18 C LA
9Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
1Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 C ST
2Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C ST
3Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
4Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
5Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
6Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
7Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C ST
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
9Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 C ST
10Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaArtDance 16-18 C ST
1Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
2Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
3Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
4Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E LA
5Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
6Safin KamilFudali JoannaBAWINEK 16-18 E LA
7Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E LA
8Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
9Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE 16-18 E LA
1Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
2Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
3Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
4Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E ST
5Pawlicki LeszekPiotrowska AdriannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
7Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
8Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E ST
9Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE 16-18 E ST
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 F LA
2Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 F LA
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 F LA
4Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F LA
5Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 F LA
6Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F LA
7Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH 16-18 F LA
8Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F LA
1Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F ST
2Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 F ST
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 F ST
4Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
5Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH 16-18 F ST
6Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 F ST
7Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 F ST
8Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F ST
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 C LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C LA
3Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
4Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C LA
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
6Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
7Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
8Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
9Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
10Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
12Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance 14-15 C LA
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C ST
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 C ST
3Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C ST
4Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 C ST
5Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
6Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
7Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 C ST
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
10Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
11Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
12Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance 14-15 C ST
1Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D LA
2Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D LA
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D LA
4Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D LA
5Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
6Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D LA
7Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D LA
8Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D ST
2Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D ST
4Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
6Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 14-15 D ST
7Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D ST
8Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
9Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D ST
10Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
1Szwed ŁukaszSikora KatarzynaAKSEL 14-15 G 4T
2Gołosz MichałKuźdub JuliaRESPECT DANCE 14-15 G 4T
2Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE 14-15 G 4T
3Chmura KarolBiałek WeronikaLATINO 14-15 G 4T
3Taborek AdamRączka JuliaMARENGO 14-15 G 4T
1Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D LA
2Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
3Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 D LA
4Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 D LA
5Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D LA
1Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
2Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 D ST
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
4Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D ST
5Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 D ST
6Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D ST
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 E 8T
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 E 8T
3Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 E 8T
4Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA 12-13 E 8T
5Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 E 8T
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
1Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 F 6T
3Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 F 6T
4Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 F 6T
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 F 6T
6Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 F 6T
7Madej MikołajGądek EdytaPLĄS 12-13 F 6T
8Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
9Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 12-13 H 4T
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 12-13 H 4T
2Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 H 4T
2Machnik RafałWnuk NikolaLORDANCE 12-13 H 4T
2Wolak AdamIndyka ZuzannaKLASA 12-13 H 4T