!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Klas A,B i C (PTT)
Bieruń
Filtruj:
Kategorie:







1Kowalczyk KonradPszczoła NataliaZORBA 16-18 A LA
2Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO 16-18 A LA
3Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A LA
4Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK 16-18 A LA
5Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO 16-18 A LA
6Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE 16-18 A LA
7Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
8Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 A LA
8Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
10Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA 16-18 A LA
10Nazaruk MichałWidlarz PatrycjaPW DANCE 16-18 A LA
12Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 A LA
13Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A LA
14Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
15Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM 16-18 A LA
15Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 A LA
17Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
18Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
19Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA 16-18 A LA
19Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
21Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
22Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 A LA
23Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A LA
24Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 A LA
25Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
26Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
27Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL 16-18 A LA
28Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 A LA
28Pietryjas DanielSokół WeronikaRYTM 16-18 A LA
30Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 A LA
31Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
32Oleksik MateuszSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
32Spych AleksanderŁysik AgnieszkaKTT DUET 16-18 A LA
34Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
35Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 A LA
35Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 A LA
1Frach DominikPaprota Paulina EwaZORBA 16-18 A ST
2Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL 16-18 A ST
3Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A ST
4Rydz RafałRubacha AnnaLIDER 16-18 A ST
5Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A ST
6Kunda MateuszPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 A ST
7Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 A ST
8Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 A ST
8Talik MikołajLangier JuliaSUKCES 16-18 A ST
10Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
11Koguciuk JakubGawlik DariaJEDYNKA 16-18 A ST
12Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-18 A ST
13Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A ST
14Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES 16-18 A ST
15Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 A ST
16Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-18 A ST
16Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 A ST
18Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET 16-18 A ST
18Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK 16-18 A ST
20Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-18 A ST
21Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL 16-18 A ST
22Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM 16-18 A ST
23Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A ST
23Knapik JakubKnapik AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 A ST
25Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL 16-18 A ST
26Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 A ST
27Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 A ST
28Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM 16-18 A ST
1Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 16-18 B LA
2Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 B LA
3Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 B LA
4Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
5Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM 16-18 B LA
6Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B LA
7Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB 16-18 B LA
8Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
9Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
10Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
10Brzeski BrunoKrupa MartaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
12Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
13Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B LA
14Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
15Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 B LA
16Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 B LA
16Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
18Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA 16-18 B LA
18Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
18Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
21Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
21Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
23Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
24Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
25Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK 16-18 B LA
26Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 B LA
27Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 B LA
28Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B LA
29Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
30Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
30Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
32Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
33Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 B LA
33Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
33Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
36Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 B LA
36Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 B LA
1Micał KamilKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
2Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB 16-18 B ST
3Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B ST
4Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B ST
5Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
6Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
7Kowalczyk Mateusz ArturZagórska MałgorzataESTYMA 16-18 B ST
8Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES 16-18 B ST
8Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
10Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B ST
11Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
12Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
13Ligenza JakubMakiejewska NataliaSUKCES 16-18 B ST
14Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 B ST
14Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
16Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
16Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 B ST
18Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
19Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
20Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
21Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
22Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
23Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
23Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
23Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B ST
26Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
27Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK 16-18 B ST
28Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
28Piechota KonradPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA 16-18 B ST
30Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
30Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
30Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 B ST
30Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 B ST
34Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
34Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
36Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 B ST
36Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
1Antos AdrianYermak SofiiaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
2Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C LA
3Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 16-18 C LA
4Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
5Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C LA
6Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
7Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 C LA
8Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 C LA
8Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 C LA
10Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
11Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
12Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 C LA
13Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C LA
14Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
15Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C LA
16Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
17Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
18Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance 16-18 C LA
18Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
20Rusin MateuszŚlósarz MilenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
21Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
22Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C LA
23Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
24Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
25Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
26Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
27Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
28Piechota KonradPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
1Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 C ST
2Syk MarcinHermaniuk AlicjaZAMEK 16-18 C ST
3Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
4Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
5Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 C ST
6Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
7Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
8Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
9Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C ST
10Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
11Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 C ST
12Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 C ST
13Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
14Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
14Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C ST
16Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 C ST
17Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 C ST
18Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
19Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
20Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 C ST
20Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST