!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim (PTT)
Oświęcim
Filtruj:
Kategorie:






























1Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III D ST
2Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III D ST
3Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III D ST
4Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior III D ST
1Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II C LA
2Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C LA
1Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C ST
2Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior II C ST
1Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D LA
2Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior II D LA
3Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior II D LA
1Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior II D ST
2Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II D ST
3Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE Senior II D ST
1Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior II E ST
2Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
3Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
4Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II E ST
5Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
1Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F LA
2Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior II F LA
3Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II F LA
4Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F LA
1Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I A ST
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I A ST
1Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA Senior I B LA
2Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Senior I B LA
3Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I B LA
1Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I C ST
2Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior I C ST
3Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C ST
1Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Senior I E LA
2Harazin AdamHarazin AleksandraST Linestudio Senior I E LA
3Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior I E LA
1Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E ST
2Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E ST
3Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior I E ST
1Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F LA
2Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F LA
3Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior I F LA
1Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART Dorośli B LA
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Dorośli B LA
1Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART Dorośli C LA
2Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Dorośli C LA
1Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 A LA
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A LA
1Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
3Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
1Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 16-18 C LA
2Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
3Ciechanowski DariuszPrzeżywalska BeataKuźnia Tańca 16-18 C LA
4Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
5Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
1Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
2Hankus KamilStasica WeronikaST IMPRESJA Kęty 16-18 C ST
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
2Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 D LA
3Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
4Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 D LA
5Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
6Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 D LA
1Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D ST
3Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 D ST
4Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
1Trojanowski RobertNowak ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 F LA
2Kuras MateuszGwóźdź AlicjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F LA
1Wąsala MateuszDzidek KarolinaINFINITY - Kraków 16-18 F ST
2Kuras MateuszGwóźdź AlicjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
1Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 D LA
2Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
3Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D LA
4Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
1Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
2Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
3Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS 14-15 D ST
4Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D ST
1Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 14-15 E 8T
2Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
3Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
1Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
2Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty 14-15 F 6T
1Błaut FilipSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca 12-13 F 6T
2NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE 12-13 F 6T
3Szczepaniak AleksanderZdziarska ZofiaRONDO 12-13 F 6T
4Twardzik JakubMusiał MajaRONDO 12-13 F 6T
5Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 F 6T
6Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
1Król MateuszRadoń EwaKuźnia Tańca 8-9 H 4T
2Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO 8-9 H 4T