!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 (PTT)
SUCHY LAS k. POZNANIA
Filtruj:
Kategorie:





















1Mamaev ArtemSlogenikina DaryaImperia Kaliningrad(Rosja) 16-18 B LA
2Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
3Fedarovich IlyaSmolyak LiubouFeeria-Dance 16-18 B LA
4Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
1Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B ST
2Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 B ST
3Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 B ST
4Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 B ST
5Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA 16-18 B ST
6Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B ST
7Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
7Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
9Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B ST
10Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B ST
1Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C LA
2Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 C LA
3Tonder ŁukaszStachowiak AgataSŁOŃCE 16-18 C LA
4Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C LA
5Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
6Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 C LA
7Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 C LA
8Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C LA
9Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA 16-18 C LA
1Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D LA
2Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 D LA
3Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D LA
4Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 D LA
5Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D LA
6Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 D LA
1Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D ST
2Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 D ST
3Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
4Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 D ST
1Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
2Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E LA
3Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA 16-18 E LA
4Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E LA
5Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E LA
6Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E LA
7Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 E LA
8Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
9Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA 16-18 E LA
10Mazur MarcelUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E LA
1Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E ST
2Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E ST
3Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
4Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 E ST
5Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 E ST
6Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA 16-18 E ST
7Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA 16-18 E ST
8Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E ST
8Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E ST
10Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
11Mazur MarcelUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E ST
1Swětík FilipKaczmarek AnnaMarendi 16-18 OPEN LA
2Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA 16-18 OPEN LA
3Martsynyuk OleksandrDuque NicoleCharków(Ukraina) 16-18 OPEN LA
4Zakharchenko NazarRozdabara AnastasiiaCharków(Ukraina) 16-18 OPEN LA
5Yahor KosiakovNavoichik AnnaBiałoruś(Białoruś) 16-18 OPEN LA
6Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi 16-18 OPEN LA
7Gerasimyonok KirillDavidovich AlexandraTango 16-18 OPEN LA
8Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA
9Ershov NikitaSiniyvskai AnnaImperia Kaliningrad(Rosja) 16-18 OPEN LA
9Volkov IliaStasiuk EkaterinaBiałoruś(Białoruś) 16-18 OPEN LA
11Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA
12Volkov KirillErmolaeva EkaterinaKaliningrad(Rosja) 16-18 OPEN LA
13Mamaev ArtemSlogenikina DaryaImperia Kaliningrad(Rosja) 16-18 OPEN LA
14Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA
15Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 OPEN LA
16Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA 16-18 OPEN LA
17Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN LA
18Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 OPEN LA
19Fedarovich IlyaSmolyak LiubouFeeria-Dance 16-18 OPEN LA
1Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 D LA
2Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 14-15 D LA
1Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 14-15 D ST
2Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
3Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 D ST
1Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 E 8T
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 E 8T
3Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 E 8T
4Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 E 8T
5Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA 14-15 E 8T
6Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
1Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 F 6T
2Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 F 6T
3Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE 14-15 F 6T
4Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM 14-15 F 6T
5Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 14-15 F 6T
6Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON 14-15 F 6T
7Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 14-15 F 6T
1Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 E 8T
2Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA 12-13 E 8T
3Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
4Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE 12-13 E 8T
5Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA 12-13 E 8T
1Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 F 6T
2Kaczmarek MichałKutrzeba ZuzannaESTERA 12-13 F 6T
3Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 12-13 F 6T
4Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 12-13 F 6T
5Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 F 6T
6Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE 12-13 F 6T
7Żejmo RobertKęsy AlicjaGRACJA 12-13 F 6T
7Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 12-13 F 6T
1Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 G 6T
1Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH 12-13 G 6T
1Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH 12-13 G 6T
2Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 G 6T
2Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 12-13 G 6T
2Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON 12-13 G 6T
2Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 G 6T
3Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE 12-13 G 6T
3Cader SzymonMajer OliwiaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 G 6T
3Cwojdziński MikołajAdamska MariaFINEZJA 12-13 G 6T
3Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA 12-13 G 6T
3Lisek KacperWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 G 6T
3Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA 12-13 G 6T
3Szydło TomaszPiotr HannaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 G 6T
1Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA 12-13 H 4T
1Czepiński KonradBibik AdriannaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 H 4T
1Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
2Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA 12-13 H 4T
2Skórnicki MiłoszSkórnicka MajaFILEMON 12-13 H 4T
1Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB 10-11 E 6T
2Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 E 6T
3Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA 10-11 E 6T
4Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA 10-11 E 6T
5Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 10-11 E 6T
6Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 10-11 E 6T
1Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB 10-11 G 6T
1Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 10-11 G 6T
2Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA 10-11 G 6T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 10-11 G 6T
2Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 G 6T
3Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE 10-11 G 6T
3Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Wiśniewski-Stręczyński GabrielJabłońska MilenaESTERA 10-11 G 6T
1Teofilak EmilOlejniczak NataliaESTERA 10-11 H 4T
1Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB 10-11 H 4T
1Dolata ErykStanke NikolaFILEMON 10-11 H 4T
1Gomuła AntoniKlimek NellyNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
1Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA 10-11 H 4T
1Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA 10-11 H 4T
1Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
1Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA 10-11 H 4T
1Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA 10-11 H 4T
2Brodziszewski Filip IgnacySiąkowska ŁucjaFILEMON 10-11 H 4T
2Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
2Opielewicz MateuszStasiek SamantaFILEMON 10-11 H 4T
2Rybak MariaWilk AntoniLORENZO Katarzyna Białek 10-11 H 4T
2Worach KamilWesołowska OliwaFILEMON 10-11 H 4T
1Fomenko RomanDrozdova MilanaImperia Kaliningrad(Rosja) 8-9 H 4T
1SEN NIKITAPavliy KseniaImperia Kaliningrad(Rosja) 8-9 H 4T
2Bryła StanisławSurmacz JoannaDZIUPLA 8-9 H 4T
2Korzyniewska ZuzannaLis KacperFANTAZJA 8-9 H 4T