!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim. (PTT)
JELCZ - LASKOWICE k / WROCŁAWIA
Filtruj:
Kategorie:

























1Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (WDC)
2Kulbaczynskyj LiubomyrSamotij ZorianaAELITA Lwów Dorośli OPEN LA (WDC)
3Zaprawa MarcinKuląg MartaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
4Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA (WDC)
5Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
6Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
7Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
8Pragr MartinGalanžárová DenisaMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
9Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
10Kozub MichalBogaczová TerezaMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
11Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
12Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN LA (WDC)
13Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
14Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA (WDC)
15Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
16Podkas SiarheiKlepcha AnastasiyaSpatkanne Dorośli OPEN LA (WDC)
17Chernenko SergiiKierasińska Wiktoria -CANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
18Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
19Sá FranciscoRocha MárciaEscola de Dança Gémeos Moreira Dorośli OPEN LA (WDC)
19Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (WDC)
21Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (WDC)
22Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
22Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
24Boja TomaszGwóźdź KamilaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
24Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
26Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
27Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
27Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
27Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
30Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN LA (WDC)
31Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA (WDC)
31Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA Dorośli OPEN LA (WDC)
33Gavva LukaLubowicka NikolaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
33Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
35Chosta BartłomiejKrzysztofczyk KarolinaRONDO Dorośli OPEN LA (WDC)
35Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
37Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
38Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA Dorośli OPEN LA (WDC)
38Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO Dorośli OPEN LA (WDC)
38Ferreira DiogoSantos DianaEscola de Dança Gémeos Moreira Dorośli OPEN LA (WDC)
41Więckowski RafałStępień KatarzynaNOVOMEX Dorośli OPEN LA (WDC)
42Kapitan CyprianSych EwaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
43Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
43Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
45Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (WDC)
46Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA Dorośli OPEN LA (WDC)
47Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN LA (WDC)
48Lam Sandervan Schaik AmberDennis & Samantha Voermans Dorośli OPEN LA (WDC)
48Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
50De Luca MichaelMoskaleva YanaCANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
50Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (WDC)
1Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 B LA
2Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA 16-18 B LA
3Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
4Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B LA
5Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA 16-18 B LA
6Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B LA
7Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 B LA
8Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
8Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 16-18 B LA
10Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 B LA
11Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B LA
12Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 B LA
13Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 B LA
13Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
15Kakakis NikodemNapora MagdalenaDANCE TEAM 16-18 B LA
16Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO 16-18 B LA
17Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
1Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 B ST
2Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B ST
3Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 16-18 B ST
4Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
5Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 B ST
6Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 B ST
7Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B ST
8Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 B ST
9Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
10Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 B ST
11Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 B ST
11Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK 16-18 B ST
13Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO 16-18 B ST
14Kakakis NikodemNapora MagdalenaDANCE TEAM 16-18 B ST
14Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
1Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 16-18 C LA
2Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
3Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 C LA
4Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM 16-18 C LA
5Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA 16-18 C LA
6Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO 16-18 C LA
7Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C LA
8Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
9Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 C LA
10Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
11Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
12Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA 16-18 C LA
1Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C ST
2Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE 16-18 C ST
3Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA 16-18 C ST
4Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
5Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK 16-18 C ST
6Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
7Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO 16-18 C ST
8Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C ST
9Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA 16-18 C ST
9Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA 16-18 C ST
11Staniszewski DawidBień HannaCIEŚLAK 16-18 C ST
1Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D LA
2Sarna ArturRasz NataliaINES 16-18 D LA
3Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 D LA
4Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA 16-18 D LA
5Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 D LA
6Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO 16-18 D LA
7Podolak DorianHeda PatrycjaASTRA 16-18 D LA
8Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA 16-18 D LA
9Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA 16-18 D LA
10Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA 16-18 D LA
11Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D LA
12Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D LA
13Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK 16-18 D LA
14Kuźlak MarcinKosicka Weronika--- 16-18 D LA
1Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA 16-18 D ST
2Podolak DorianHeda PatrycjaASTRA 16-18 D ST
3Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D ST
4Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA 16-18 D ST
5Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D ST
6Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK 16-18 D ST
7Studnicki PiotrNawłoka WiolettaDANCE TEAM 16-18 D ST
8Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D ST
9Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA 16-18 D ST
10Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 D ST
1Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 E LA
2Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 E LA
3Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E LA
4Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO 16-18 E LA
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
6Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA 16-18 E LA
1Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 E ST
2Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E ST
3Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 E ST
4Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E ST
5Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO 16-18 E ST
6Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA 16-18 E ST
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 C LA
2Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 C LA
3Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 C LA
4Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 C LA
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 C LA
6Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 C LA
7Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
8Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
8Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 C LA
8Świątek WiktorZamęska ZuzannaDANCE CENTER 14-15 C LA
11Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 14-15 C LA
12Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
13Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 C LA
1Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 C ST
2Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 C ST
3Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 C ST
4Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 C ST
5Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 C ST
6Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 C ST
7Świątek WiktorZamęska ZuzannaDANCE CENTER 14-15 C ST
8Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 14-15 C ST
9Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
10Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 C ST
11Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C ST
12Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 C ST
1Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
3Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA 14-15 D LA
4Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA 14-15 D LA
5Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO 14-15 D LA
6Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA 14-15 D LA
7Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 D LA
8Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA 14-15 D LA
8Maślak JakubSobasik MartaMARGO 14-15 D LA
10Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO 14-15 D LA
11Chudziński BorysStam OliwiaMARGO 14-15 D LA
1Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D ST
2Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO 14-15 D ST
3Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA 14-15 D ST
4Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
5Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA 14-15 D ST
6Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA 14-15 D ST
7Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO 14-15 D ST
8Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 D ST
9Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
10Maślak JakubSobasik MartaMARGO 14-15 D ST
11Chudziński BorysStam OliwiaMARGO 14-15 D ST
1Kwiatkowski SzymonMasarczyk AgataMASTER DANCE 14-15 E 8T
2Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA 14-15 E 8T
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
4Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA 14-15 E 8T
5Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA 14-15 E 8T
6Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA 14-15 E 8T
7Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 E 8T
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 14-15 OPEN LA (WDC)
2Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
3Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
4Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
5Górczak KasperMałczak MajaCANTINERO 14-15 OPEN LA (WDC)
6Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 14-15 OPEN LA (WDC)
7Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 OPEN LA (WDC)
8Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO 14-15 OPEN LA (WDC)
9Mandlík PavelKrausova NatalieMarendi 14-15 OPEN LA (WDC)
10Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN LA (WDC)
11Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
12Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (WDC)
12Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN LA (WDC)
14Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (WDC)
15Matłoka MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN LA (WDC)
16Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN LA (WDC)
17Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
18Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (WDC)
19Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 OPEN LA (WDC)
19Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
19Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
22Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN LA (WDC)
23Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 OPEN LA (WDC)
24Jasek JosefKvapilová BarboraMarendi 14-15 OPEN LA (WDC)
25Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 OPEN LA (WDC)
25Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 14-15 OPEN LA (WDC)
27Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
28Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 OPEN LA (WDC)
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 D LA
2Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 D LA
3Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 D LA
4Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 12-13 D LA
5Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 12-13 D LA
6Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaROYAL DANCE 12-13 D LA
7Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 12-13 D LA
8Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA 12-13 D LA
9Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO 12-13 D LA
10Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA 12-13 D LA
1Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 D ST
2Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 D ST
4Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK 12-13 D ST
5Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO 12-13 D ST
6Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaROYAL DANCE 12-13 D ST
7Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA 12-13 D ST
8Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 12-13 D ST
9Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA 12-13 D ST
10Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 12-13 D ST
1Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP 12-13 E 8T
2Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 E 8T
3Nestorowski MiłoszSzawernoga NataliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
4Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA 12-13 E 8T
5Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM 12-13 E 8T
6Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM 12-13 E 8T
7Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 12-13 E 8T
8Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA 12-13 E 8T
1Gruszecki WojciechJankowska JuliaDANCE TEAM 12-13 G 4T
2Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 12-13 G 4T
3Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 12-13 G 4T
1Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (WDC)
2Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (WDC)
3Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (WDC)
4Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES 12-13 OPEN LA (WDC)
5Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne 12-13 OPEN LA (WDC)
6Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (WDC)
7Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (WDC)
8Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (WDC)
9Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 OPEN LA (WDC)
10Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 OPEN LA (WDC)
11Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 12-13 OPEN LA (WDC)
12Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (WDC)
1Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA 10-11 E 6T
2Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 10-11 E 6T
3Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 10-11 E 6T
1Cetner AdamBosy WeronikaSKYDANCE 10-11 G 4T
1Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 10-11 G 4T
2Zdrojek FilipLis ZofiaRUDAN 10-11 G 4T
2Zielinski JanJóźwiak AlicjaAMOK 10-11 G 4T
3Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaAMOK 10-11 G 4T
3Raś MikołajWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 G 4T
3Gościniak JanZawiślak AleksandraMARGO 10-11 G 4T
1Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK 10-11 H 4T
1Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE 10-11 H 4T
1Sobczyk WiktorGadzalińska ZofiaSUKCES 10-11 H 4T
2Krupa MichałKorbiel ZuzannaTAKT 10-11 H 4T
2Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT 10-11 H 4T
2Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 10-11 H 4T
1Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 10-11 OPEN LA (WDC)
2Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA 10-11 OPEN LA (WDC)
3Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 10-11 OPEN LA (WDC)
4Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA 10-11 OPEN LA (WDC)
5Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA 10-11 OPEN LA (WDC)