!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Klas A, B i C (PTT)
Dobrzeń Wielki
Filtruj:
Kategorie:




1Bigosiński KacperMelnyk LiudaDANCE COMMUNITY 16-18 A LA
2Sobala MateuszKopiec HannaTHE BEST 16-18 A LA
3Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 A LA
4Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
5Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
6Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY 16-18 A LA
7Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A LA
8Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 A LA
9Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
9Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A LA
11Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
12Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 A LA
13Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A LA
14Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
15Skórski MarcelSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
16Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
17Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 A LA
18Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
18Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 A LA
20Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 A LA
20Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA 16-18 A LA
22Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
23Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A LA
23Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United 16-18 A LA
25Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL 16-18 A LA
26Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO 16-18 A LA
26Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 A LA
28Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 A LA
28Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 A LA
30Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE 16-18 A LA
30Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
32Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
33Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 A LA
34Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
34Nazaruk MichałWidlarz PatrycjaPW DANCE 16-18 A LA
36Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
37Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM 16-18 A LA
38Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE 16-18 A LA
39Grabowski FilipGromadzka SaraROYAL DANCE 16-18 A LA
40Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
41Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
42Vichtiuk AndrzejRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 A LA
43Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 A LA
1Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 B LA
2Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL 16-18 B LA
3Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
4Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 B LA
5Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
6Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B LA
7Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
7Wrona GrzegorzBarwiołek KlaudiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
9Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 B LA
9Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 B LA
11Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B LA
12Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
13Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
14Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
15Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 B LA
16Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
16Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
18Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
18Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 B LA
18Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 B LA
18Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
22Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
23Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
24Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
25Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
26Chrzan AdrianGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B LA
27Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
27Szemiczek SzymonHanusek PaulinaFALLAWAY 16-18 B LA
29Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
30Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 B LA
31Brzeski BrunoKalinska YanaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
32Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
33Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
34Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
35Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
36Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
37Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
38Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 B LA
39Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
39Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B LA
41Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
42Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
43Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 B LA
43Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
43Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B LA
46Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
47Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B LA
48Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B LA
49Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 16-18 B LA
50Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 B LA
50Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
52Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
1Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 C LA
2Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 C LA
3Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 C LA
4Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 C LA
5Młynarski MaciejGuettner KlaraIGLICA 16-18 C LA
6Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaArtDance 16-18 C LA
7Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C LA
8Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
9Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C LA
10Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 C LA
10Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 C LA
12Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
13Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA 16-18 C LA
14Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA 16-18 C LA
14Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
16Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
16Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
18Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 C LA
19Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
19Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C LA
21Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 C LA
21Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 C LA
23Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
24Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
25Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
26Drzazga DanielSendecka AleksandraArtDance 16-18 C LA
27Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
27Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C LA
27Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
30Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
31Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
32Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
33Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 16-18 C LA