!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
47 Puchar Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:









1Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE 16-18 C LA
2Rzymkiewicz KrystianFraniek EmiliaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
3Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA 16-18 C LA
4Ewangelu EvangelosOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 C LA
5Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 C LA
6Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 C LA
7Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 C LA
8Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 C LA
9Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 C LA
10Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 C LA
11Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 C LA
12Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
13Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 C LA
14Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C LA
15Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
16Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
17Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 C LA
18Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
19Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 C LA
20Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
21Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
22Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 C LA
23Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 C LA
24Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 C LA
25Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
26Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
27Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C LA
28Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C LA
29Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
30Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 C LA
31Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
32Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
33Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 C LA
34Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
35Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 C LA
36Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 C LA
37Nestor KacperRząsa BarbaraAKSEL 16-18 C LA
38Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
39Wodowski AdrianDuda MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
40Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
41Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 C LA
42Gmochowski MateuszPajerska DominikaPOLISH CLUB 16-18 C LA
43Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław 16-18 C LA
45Horak JanPourova MarketaTaneční škola Hes, o.s.(Czechy) 16-18 C LA
46Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
47Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 C LA
1Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 C ST
2Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA 16-18 C ST
3Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 C ST
4Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 C ST
5Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 C ST
6Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 C ST
7Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA 16-18 C ST
8Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
9Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C ST
10Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
11Rajek HubertCiżman JoannaMDANCE 16-18 C ST
12Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
13Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 C ST
14Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
15Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
16Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
17Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 C ST
18Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
19Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
20Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
21Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
22Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
23Horak JanPourova MarketaTaneční škola Hes, o.s.(Czechy) 16-18 C ST
24Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
25Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 C ST
26Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
27Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
28Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaIMPERIA 16-18 C ST
1Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 16-18 D LA
2Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 16-18 D LA
3Antosz MikołajStasica WeronikaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D LA
4Pawlik MikołajMondel WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
5Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 D LA
6Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA 16-18 D LA
7Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D LA
8Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 D LA
9Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 D LA
10Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
11Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA 16-18 D LA
12Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 D LA
13Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 D LA
14Wochlik DominikZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D LA
15Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 16-18 D LA
16Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
17Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 D LA
18Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D LA
19Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D LA
20Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 D LA
21Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
22Pabian PiotrPabian MarzenaSKT AGH 16-18 D LA
23Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 D LA
24Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 D LA
25Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 D LA
26Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 D LA
27Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D LA
28Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
29Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 D LA
30Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D LA
31Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
32Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
33Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaIMPERIA 16-18 D LA
34Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 D LA
35Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
36Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
37Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 D LA
38Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 D LA
39Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
40Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
41Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
42Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
43Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS 16-18 D LA
44Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
45Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D LA
45Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
1Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 16-18 D ST
2Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 D ST
3Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 D ST
4Antosz MikołajStasica WeronikaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
5Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 D ST
6Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 D ST
7Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 16-18 D ST
8Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
9Nestor KacperRząsa BarbaraAKSEL 16-18 D ST
10Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA 16-18 D ST
11Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 D ST
12Rzymkiewicz KrystianFraniek EmiliaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
13Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
14Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D ST
15Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D ST
16Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D ST
17Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
18Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
19Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
20Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 D ST
21Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 D ST
22Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D ST
23Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
24Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
25Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
26Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D ST
27Gmochowski MateuszPajerska DominikaPOLISH CLUB 16-18 D ST
28Wochlik DominikZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D ST
29Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
30Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
31Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 D ST
32Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
33Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 D ST
34Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
35Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D ST
36Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 D ST
37Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 D ST
38Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
39Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
40Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
41Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
42Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
43Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
44Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
45Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
46Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D ST
47Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 D ST
48Liszka PiotrRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D ST
49Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 D ST
49Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D ST
1Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
2Kamusiński JanIdzik BeataKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA 16-18 E LA
4Ząbek PiotrGroszkowska NikolaISKRA - Wrocław 16-18 E LA
5Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
6Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E LA
7Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
8Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
9Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
10Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
11Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E LA
12Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E LA
13Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
14Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
15Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
16Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E LA
17Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 E LA
18Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
1Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 E ST
2Pawlik MikołajMondel WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
3Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 E ST
4Ząbek PiotrGroszkowska NikolaISKRA - Wrocław 16-18 E ST
5Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E ST
6Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E ST
7Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E ST
8Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
9Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E ST
10Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
11Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
12Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E ST
13Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
14Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
15Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E ST
16Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 E ST
17Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E ST
1Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 F LA
2Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 F LA
3Trybus OskarPłatek AleksandraSKT AGH 16-18 F LA
4Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F LA
5Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO 16-18 F LA
6Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM 16-18 F LA
1Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F ST
2Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F ST
3Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM 16-18 F ST
4Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO 16-18 F ST