!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018 (FTS)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:

























1Czerski NorbertTygielska KarolinaZAMEK Dorośli OPEN LA (GPP)
2Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport Dorośli OPEN LA (GPP)
3Nowoświat MikołajSamek MagdalenaSKT STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
4Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli OPEN LA (GPP)
5Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
6Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Dorośli OPEN LA (GPP)
7Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
8Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (GPP)
9Postovit KostiantynMamchur IrynaMAESTRO Dorośli OPEN LA (GPP)
1Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA Dorośli OPEN ST (GPP)
2Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Urbański PawełCieślińska Melania HonorataZAMEK Dorośli OPEN ST (GPP)
4Domiter HubertWąsacz KarolinaELITA Dorośli OPEN ST (GPP)
5Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
6Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
7Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM Dorośli OPEN ST (GPP)
8Ożga ŁukaszPoprawa AleksandraPERFECT DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
1Fedotov OleksandrBatyrkhanova KaterynaLILIIA 16-18 B LA
2Postovit KostiantynMamchur IrynaMAESTRO 16-18 B LA
3Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
4Kochut KamilSobiesiak DominikaClassic Dance Sport 16-18 B LA
5Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B LA
6Yampolskyi EduardSeroizhko DariaMAESTRO 16-18 B LA
7Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 B LA
8Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 16-18 B LA
9Zaręba JakubKopaczewska MauraSKT STYL 16-18 B LA
1Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 B ST
2Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 B ST
3Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
4Kochut KamilSobiesiak DominikaClassic Dance Sport 16-18 B ST
5Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo 16-18 B ST
6Gruszka BartłomiejJarmuła IzabellaELITA 16-18 B ST
7Yegorov OlegSavytska YelizavetaMAESTRO 16-18 B ST
8Zaręba JakubKopaczewska MauraSKT STYL 16-18 B ST
1Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
2Szyszka JacekPiekut MonikaCorteTop Dance 16-18 C ST
3Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
4Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 C ST
1Michalak MiłoszŚcigała JuliaASTRA 16-18 D LA
2Błaszcz JanMazańska KarolinaASTRA 16-18 D LA
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
2Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET 16-18 OPEN LA (GPP)
3Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport 16-18 OPEN LA (GPP)
4Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET 16-18 OPEN LA (GPP)
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-18 OPEN LA (GPP)
6Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress 16-18 OPEN LA (GPP)
7Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress 16-18 OPEN LA (GPP)
8Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 OPEN LA (GPP)
9Alwasiak KarolSabanovic IsabellaUKS TIGER TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
10Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo 16-18 OPEN LA (GPP)
11Fedotov OleksandrBatyrkhanova KaterynaLILIIA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Yampolskyi EduardSeroizhko DariaMAESTRO 16-18 OPEN LA (GPP)
13Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
14Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 16-18 OPEN LA (GPP)
14Bloshenko VladyslavBondar KarynaMAESTRO 16-18 OPEN LA (GPP)
16Pelykh DenysKotets DariaLILIIA 16-18 OPEN LA (GPP)
17Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER 16-18 OPEN LA (GPP)
18Tishchenko KostiantynLovchyna SofiiaLILIIA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
2Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport 16-18 OPEN ST (GPP)
3Kwaśniak RobertŁabuz Justyna TeresaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
4Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM 16-18 OPEN ST (GPP)
5Pogorzelski PiotrLatos MariaCorte Dance Progress 16-18 OPEN ST (GPP)
6Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
7Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS 16-18 OPEN ST (GPP)
8Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress 16-18 OPEN ST (GPP)
9Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-18 OPEN ST (GPP)
10Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
11Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
14Barłóg HubertLewandowska MarcelinaTempo 16-18 OPEN ST (GPP)
15Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
16Yegorov OlegSavytska YelizavetaMAESTRO 16-18 OPEN ST (GPP)
1Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 14-15 B LA
2Bloshenko VladyslavBondar KarynaMAESTRO 14-15 B LA
3Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 14-15 B LA
4Pelykh DenysKotets DariaLILIIA 14-15 B LA
5Rotar StepanTernovenko YuliiaMAESTRO 14-15 B LA
6Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 14-15 B LA
7Tishchenko KostiantynLovchyna SofiiaLILIIA 14-15 B LA
1Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 14-15 B ST
2Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 14-15 B ST
3Rotar StepanTernovenko YuliiaMAESTRO 14-15 B ST
4Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 14-15 B ST
5Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 B ST
1Ivashchenko ArturNosikova KaterynaLILIIA 14-15 C LA
2Tishchenko KostiantynLovchyna SofiiaLILIIA 14-15 C LA
3Zapotichnyi MaksymMaziar AnnaLIBERTANGO 14-15 C LA
4Kosiec JakubPisulova KarolinaFLODUR 14-15 C LA
5Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C LA
6Michalik KarolKopeć DariaSKT STYL 14-15 C LA
7Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 C LA
1Kosiec JakubPisulova KarolinaFLODUR 14-15 C ST
2Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 C ST
3Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 14-15 C ST
4Ivashchenko ArturNosikova KaterynaLILIIA 14-15 C ST
5Tishchenko KostiantynLovchyna SofiiaLILIIA 14-15 C ST
6Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 C ST
7Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C ST
7Michalik KarolKopeć DariaSKT STYL 14-15 C ST
9Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
1Ivashchenko ArturNosikova KaterynaLILIIA 14-15 D LA
2Zapotichnyi MaksymMaziar AnnaLIBERTANGO 14-15 D LA
3Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 D LA
4Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
5Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 D LA
6Soloviov DanyilBodnarchuk AnastasiiaLILIIA 14-15 D LA
7Słomka MaciejTabaszewska NadiaKS M-TEAM 14-15 D LA
8Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 D LA
9Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 14-15 D LA
9Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D LA
11Kaczynski BartoszWiniarska GabrielaELAN 14-15 D LA
1Zapotichnyi MaksymMaziar AnnaLIBERTANGO 14-15 D ST
2Ivashchenko ArturNosikova KaterynaLILIIA 14-15 D ST
3Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 D ST
4Słomka MaciejTabaszewska NadiaKS M-TEAM 14-15 D ST
5Soloviov DanyilBodnarchuk AnastasiiaLILIIA 14-15 D ST
6Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 D ST
7Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 14-15 D ST
8Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 D ST
9Kaczynski BartoszWiniarska GabrielaELAN 14-15 D ST
1Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 14-15 E 8T
2Soloviov DanyilBodnarchuk AnastasiiaLILIIA 14-15 E 8T
1Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 12-13 C LA
3Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 C LA
4Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 C LA
5Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 C LA
6Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 C LA
7Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C LA
8Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 C LA
1Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 C ST
2Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 C ST
3Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 C ST
4Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 C ST
5Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 C ST
6Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 12-13 C ST
7Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C ST
8Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 C ST
1Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 12-13 D LA
2Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
3Bodnar YaroslavUrupa AnhelinaMAESTRO 12-13 D LA
4Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D LA
5Kerman DenysSkvarok YuliaTALISMAN 12-13 D LA
6Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 D LA
7Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
8Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D LA
9Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 D LA
10Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 D LA
11Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 D LA
1Bodnar YaroslavUrupa AnhelinaMAESTRO 12-13 D ST
2Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 12-13 D ST
3Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 D ST
4Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
5Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
6Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 D ST
7Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 D ST
8Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D ST
9Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 D ST
10Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 D ST
1Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 E 8T
2Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
3Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 E 8T
4Kerman DenysSkvarok YuliaTALISMAN 12-13 E 8T
5Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 E 8T
6Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 E 8T
7Ząbczyński JanPraszkiewicz OliwiaSKT STYL 12-13 E 8T
1Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 10-11 D LA
2Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 10-11 D LA
3Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 10-11 D LA
4Mavdryk MaksymLiubavina DariyaTALISMAN 10-11 D LA
6Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
7Dronov DaniilHadarah MariiaLILIIA 10-11 D LA
8Szymański JakubBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 D LA
9Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 D LA
9Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 D LA
9Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 D LA
1Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 10-11 D ST
2Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 10-11 D ST
3Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 10-11 D ST
4Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
6Szymański JakubBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 D ST
7Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 D ST
7Dronov DaniilHadarah MariiaLILIIA 10-11 D ST
9Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 D ST
10Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 D ST
2Dronov DaniilHadarah MariiaLILIIA 10-11 E 6T
3Rusiniek YehorBondarenko YelyzavetaLILIIA 10-11 E 6T
4Iliushyk MaksymNikolaichuk KseniiaLILIIA 10-11 E 6T
5Mavdryk MaksymLiubavina DariyaTALISMAN 10-11 E 6T
6Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 E 6T
7Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 E 6T
8Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 E 6T
9Solcan EmilGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 E 6T
9Yatskiv IhorKhaburska KaterynaTALISMAN 10-11 E 6T
11Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 E 6T
12Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 10-11 E 6T
13Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA 10-11 E 6T
1Dykyi MaksymYuriv MariiaTALISMAN 8-9 E 6T
2Pidlubnyy AndriyKiian ValeriiaMAESTRO 8-9 E 6T
3Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 E 6T
5Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 8-9 E 6T
6Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 8-9 E 6T
7Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 8-9 E 6T
8Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 8-9 E 6T
9Hai MykhailoKocherhina KaterynaTALISMAN 8-9 E 6T
10Starczewski GabrielTwardowska JagodaST Adama Borzęckiego 8-9 E 6T