!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO (PTT)
RAKONIEWICE
Filtruj:
Kategorie:
































1Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA Senior III OPEN LA
1Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA Senior III OPEN ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA
2Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
3Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN LA
4Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II OPEN LA
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN ST
2Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II OPEN ST
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I OPEN LA
2Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I OPEN LA
3Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE Senior I OPEN LA
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I OPEN ST
1Niedośpiał MarcinSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN LA
2Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA
3Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA Dorośli OPEN LA
4Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN LA
5Szelczyński JakubMaciejewska MariaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN LA
6Tonder ŁukaszBrożek Marta MariaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA
7Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA Dorośli OPEN LA
1Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST
2Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST
3Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN ST
4Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN ST
5Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA Dorośli OPEN ST
1Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-20 OPEN LA
2Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-20 OPEN LA
3Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-20 OPEN LA
4Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA 16-20 OPEN LA
5Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 16-20 OPEN LA
6Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-20 OPEN LA
7Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-20 OPEN LA
8Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-20 OPEN LA
1Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-20 OPEN ST
2Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 16-20 OPEN ST
3Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON 16-20 OPEN ST
4Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-20 OPEN ST
5Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA 16-20 OPEN ST
6Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-20 OPEN ST
7Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-20 OPEN ST
8Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-20 OPEN ST
1Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
2Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 D LA
3Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 D LA
4Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 D LA
5Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 D LA
6Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D LA
7Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA 16-18 D LA
8Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 D LA
9Marzec TomaszDerlatka AmeliaALFA-ASTRA 16-18 D LA
10Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
11Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 D LA
12Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 16-18 D LA
13Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 D LA
1Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 D ST
2Marzec TomaszDerlatka AmeliaALFA-ASTRA 16-18 D ST
3Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 D ST
4Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 D ST
5Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 16-18 D ST
6Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
7Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
8Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D ST
9Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 D ST
10Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 D ST
11Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 D ST
1Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
2Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 E LA
3Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 E LA
4Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 E LA
5Łokietko BrunoKęsy AlicjaGRACJA 16-18 E LA
6Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 16-18 E LA
7Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E LA
8Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 E LA
9Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 E LA
1Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 E ST
2Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 E ST
3Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
4Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E ST
5Łokietko BrunoKęsy AlicjaGRACJA 16-18 E ST
6Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 E ST
7Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 E ST
1Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN LA
2Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 OPEN LA
3Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 OPEN LA
4Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 OPEN LA
5Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 16-18 OPEN LA
6Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 OPEN LA
7Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN LA
8Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 16-18 OPEN LA
9Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN LA
10Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN LA
11Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 OPEN LA
12Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN LA
1Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 16-18 OPEN ST
2Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 OPEN ST
3Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 OPEN ST
4Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN ST
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 OPEN ST
6Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 16-18 OPEN ST
7Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 OPEN ST
8Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN ST
9Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 OPEN ST
10Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN ST
11Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN ST
12Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 OPEN ST
12Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 OPEN ST
1Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 14-15 E 8T
2Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 14-15 E 8T
3Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 14-15 E 8T
4Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA 14-15 E 8T
5Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 14-15 E 8T
6Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA 14-15 E 8T
1Kalisz DominikPowązka MajaASTRA 14-15 F 6T
2Majewski MateuszMarecka AmeliaASTRA 14-15 F 6T
3Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM 14-15 F 6T
4Polański GracjanZielińska AgataALFA-ASTRA 14-15 F 6T
5Sędecki KacperPągowska KatarzynaALFA-ASTRA 14-15 F 6T
6Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 14-15 F 6T
7Jakubek AlanObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn 14-15 F 6T
8Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA 14-15 F 6T
1Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA 14-15 G 6T
1Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA 14-15 G 6T
2Podfigurny ZiemowitRybak ViolettaASTRA 14-15 G 6T
2Włodarczyk ŁukaszZboralska AleksandraLATINA 14-15 G 6T
3Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 14-15 G 6T
3Lisek KacperKielusiak WiktoriaLATINA 14-15 G 6T
3Stelmaszyk PiotrStelmaszyk MagdalenaLATINA 14-15 G 6T
1Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN LA
2Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN LA
3Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 14-15 OPEN LA
4Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 14-15 OPEN LA
5Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 14-15 OPEN LA
1Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN ST
2Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN ST
3Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 14-15 OPEN ST
4Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 14-15 OPEN ST
5Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 14-15 OPEN ST
1Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA 12-13 F 6T
2Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 F 6T
3Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE 12-13 F 6T
4Kowalczyk FilipTobolska KalinaART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 F 6T
5Piec GustawKorzeniewicz SelenaASTRA 12-13 F 6T
6Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA 12-13 F 6T
7Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA 12-13 F 6T
8Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 12-13 F 6T
1Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA 12-13 G 6T
1Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO 12-13 G 6T
1Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA 12-13 G 6T
2Gilicki FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 G 6T
2Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA 12-13 G 6T
3Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA 12-13 G 6T
3Łupicki NorbertBobkiewicz JoannaPOEZJA 12-13 G 6T
3Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 12-13 G 6T
3Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA 12-13 G 6T
1Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA 12-13 H 4T
1Bartkowiak CezaryKaczmarek ZofiaLATINA 12-13 H 4T
2Gałecki MichałGrudniak BlankaDANCE IMPERIUM - Poznań 12-13 H 4T
2Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA 12-13 H 4T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN LA
2Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN LA
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 OPEN LA
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN ST
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN ST
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 OPEN ST
1Bloch GustawRaczyńska PolaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 G 6T
1Kaczmarek DorianLipińska NadiaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 G 6T
1Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA 10-11 G 6T
2Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA 10-11 G 6T
2Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA 10-11 G 6T
3Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA 10-11 G 6T
3Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA 10-11 G 6T
3Grotkiewicz MichałHasiów MichalinaGRACJA 10-11 G 6T
3Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA 10-11 G 6T
3Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA 10-11 G 6T
1Kowalczyk AleksWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 H 4T
1Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA 10-11 H 4T
1Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA 10-11 H 4T
2Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA 10-11 H 4T
2Piwoń FranciszekLasota Paulina KorneliaGRACJA 10-11 H 4T
2Kozłowski JakubMarciniak BlankaLATINA 10-11 H 4T
1Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA 10-11 OPEN 8T
2Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 10-11 OPEN 8T
3Obiora DamianMocek MajaMARGO 10-11 OPEN 8T
4Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA 10-11 OPEN 8T
5Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA 10-11 OPEN 8T
1Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA 8-9 H 4T
1Drążek DawidHucaluk AdriannaANIMA DANZA 8-9 H 4T
1Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
1Sołtyszewski HubertMaslennikowa SwietłanaGRACJA 8-9 H 4T
2Juskowiak KamilKubzdela NicoleART OF DANCE - Krotoszyn 8-9 H 4T
2Landyszkowski MiłoszWitkiewicz JuliaGRACJA 8-9 H 4T
2Madej RafałKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
2WoodHoo Praviv HarryJakubiak LenaPOEZJA 8-9 H 4T
1Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA 8-9 OPEN 6T