!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącym (PTT)
Kąty Wrocławskie
Filtruj:
Kategorie:















































1Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III B LA
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III B LA
3Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III B LA
4Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III B LA
5Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B LA
6Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III B LA
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B ST
2Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III B ST
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III B ST
4Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III B ST
5Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III B ST
6Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III B ST
7Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III B ST
8Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III B ST
1Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III C LA
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
4Juszczyk ZdzisławFassa WandaMAESTRO Senior III C LA
1Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior III C ST
2Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C ST
3Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C ST
4Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C ST
5Juszczyk ZdzisławFassa WandaMAESTRO Senior III C ST
1Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior III D LA
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D LA
3Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D LA
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D LA
5Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D LA
6Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III D LA
1Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior III D ST
2Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior III D ST
3Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior III D ST
4Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D ST
5Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior III D ST
6Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III D ST
7Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III D ST
8Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D ST
9Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III D ST
10Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH Senior III D ST
11Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D ST
1Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E LA
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E LA
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E LA
4Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III E LA
5Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E LA
1Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III E ST
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III E ST
3Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E ST
4Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior III E ST
5Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E ST
6Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E ST
1Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior III F LA
2Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III F LA
3Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior III F LA
4Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F LA
1Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III F ST
2Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior III F ST
3Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F ST
4Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska JolantaDZIUPLA Senior III F ST
5Kowalski JanKowalska KrystynaDIAMENT Senior III F ST
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN LA
2Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN LA
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
4Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA
5Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN LA
6Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III OPEN LA
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST
2Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST
3Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST
4Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST
5Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN ST
6Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
7Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
8Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST
9Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
10Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
1Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II B LA
4Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II B LA
1Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II B ST
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
3Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior II B ST
1Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C LA
2Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II C LA
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II C LA
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C LA
1Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior II C ST
2Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II C ST
3Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II C ST
1Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior II D LA
2Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D LA
4Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II D LA
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D LA
6Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK Senior II D LA
1Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II D ST
2Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior II D ST
3Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II D ST
4Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior II D ST
5Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II D ST
6Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK Senior II D ST
7Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II D ST
8Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D ST
9Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS Senior II D ST
10Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D ST
1Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II E LA
2Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E LA
3Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II E LA
4Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E LA
5Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II E LA
6Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II E LA
7Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS Senior II E LA
8Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E LA
9Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E LA
10Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK Senior II E LA
1Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP Senior II E ST
2Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E ST
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
4Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
5Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E ST
6Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II E ST
7Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II E ST
8Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E ST
9Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK Senior II E ST
10Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II E ST
1Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II F LA
2Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II F LA
3Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA Senior II F LA
4Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F LA
5Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior II F LA
6Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F LA
7Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK Senior II F LA
8Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE Senior II F LA
1Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II F ST
2Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II F ST
3Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F ST
4Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II F ST
5Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II F ST
6Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F ST
7Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA Senior II F ST
8Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior II F ST
8Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F ST
10Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE Senior II F ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA
2Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
4Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
5Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN LA
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST
2Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Senior II OPEN ST
3Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN ST
4Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior II OPEN ST
5Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST
6Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
7Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST
1Paszowski MaciejStokłosa JustynaDIAMENT Senior I B ST
2Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior I B ST
3Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK Senior I B ST
4Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I B ST
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C LA
2Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior I C LA
3Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I C LA
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I C ST
2Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C ST
3Rosik KarolLaurowska AnnaESENS Senior I C ST
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I D LA
2Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK Senior I D LA
3Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraST MAJEWSKI Krzysztof Senior I D LA
4Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior I D LA
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I D ST
2Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I D ST
3Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior I D ST
4Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I D ST
5Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior I D ST
1Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I E ST
2Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior I E ST
3Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK Senior I E ST
1Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I F LA
2Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I F LA
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior I F LA
4Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior I F LA
5Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I F LA
6Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
1Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK Senior I F ST
2Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I F ST
3Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I F ST
4Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
1Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM Senior I OPEN LA
2Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA Senior I OPEN LA
3Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA
4Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN LA
5Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraST MAJEWSKI Krzysztof Senior I OPEN LA
6Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
7Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
1Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN ST
2Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior I OPEN ST
3Paszowski MaciejStokłosa JustynaDIAMENT Senior I OPEN ST
4Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA Senior I OPEN ST
5Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior I OPEN ST
6Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK Senior I OPEN ST
7Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
1Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 16-18 D LA
2Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 D LA
3Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D LA
4Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
5Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr 16-18 D LA
6Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D LA
1Pustelnik PrzemysławKucharska JustynaATHINA 16-18 D ST
2Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 D ST
3Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D ST
4Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 D ST
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
6Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
1Leśniak AndrzejTurowska KarolinaSETENTA 16-18 F LA
2Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 F LA
3Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 F LA
4Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr 16-18 F LA
5Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST 16-18 F LA
6Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 F LA
7Kapysz DominikLuty KlaraDIAMENT 16-18 F LA
1Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 F ST
2Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 F ST
3Okulicz-Kozaryn RafałWieczorek MartaDIAMENT 16-18 F ST
4Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST 16-18 F ST
5Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 F ST
6Wrona MichałRoznerska WeronikaDIAMENT 16-18 F ST
7Kapysz DominikLuty KlaraDIAMENT 16-18 F ST
8Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr 16-18 F ST
1Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS 14-15 F 6T
2Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 F 6T
3Chmielnicki MateuszMidziak OlgaIMPRESS 14-15 F 6T
4Zdrojek FilipJugowiec WeronikaRUDAN 14-15 F 6T
5Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 14-15 F 6T
6Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT 14-15 F 6T
7Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 14-15 F 6T
8Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 14-15 F 6T
9Bagiński DamianMarut AnnaDIAMENT 14-15 F 6T
10Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES 14-15 F 6T
11Płaczek KarolCiastowicz WeronikaIMPRESS 14-15 F 6T
1Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 F 6T
2Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
3Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO 12-13 F 6T
4Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT 12-13 F 6T
5Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 12-13 F 6T
6Melski AlanSkowron HannaTAKT 12-13 F 6T
7Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 12-13 F 6T
8Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
9Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA 12-13 F 6T
10Boczula MateuszChomąt HannaTAKT 12-13 F 6T
11Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 12-13 F 6T
1Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH 12-13 G 6T
1Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH 12-13 G 6T
2Szatkowski MiłoszZawada EmiliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 12-13 G 6T
3Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 G 6T
3Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 G 6T
3Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS 12-13 G 6T
1Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA 12-13 H 4T
1Kowalski BartoszSęk MartynaIMPRESSIONANTE 12-13 H 4T
1Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 H 4T
1Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN 12-13 H 4T
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 H 4T
2Apolinarski ŁukaszApolinarska JuliaAMETYST 12-13 H 4T
2Górski MichałBagińska AnnaDIAMENT 12-13 H 4T
2Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 H 4T
2Starba PatrykPolus AlicjaGEMAR 12-13 H 4T
1Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 10-11 F 6T
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
3Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 F 6T
1Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP 10-11 G 6T
2Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN 10-11 G 6T
2Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 10-11 G 6T
3Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS 10-11 G 6T
3Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS 10-11 G 6T
1Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE 10-11 H 4T
1Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA 10-11 H 4T
1Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR 10-11 H 4T
1Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE 10-11 H 4T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE 10-11 H 4T
2Ora OskarPastuch HannaFRASZKA 10-11 H 4T
2Woźny FilipKulak DominikaBolero 10-11 H 4T
2Zawada PrzemysławOlszowy NikolaGEMAR 10-11 H 4T
2Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP 10-11 H 4T
2Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN 10-11 H 4T
1Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Talash ArsenLIS ZUZANNAIGLICA 8-9 H 4T
2Bartczak BartoszKuryś AleksandraCIEŚLAK 8-9 H 4T
2Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA 8-9 H 4T