!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Polish Open Championships (PTT)
KARPACZ
Filtruj:
Kategorie:
















1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA (MP)
2Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN LA (MP)
3Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN LA (MP)
4Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA (MP)
5Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA (MP)
6Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA (MP)
1Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN ST (MP)
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (MP)
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior II OPEN ST (MP)
1Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO Senior I OPEN LA (MP)
2Szafrański AdamGawrońska MartaSzkoła Tańca SPARTA Senior I OPEN LA (MP)
1Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA Senior I OPEN ST (MP)
2Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior I OPEN ST (MP)
3Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I OPEN ST (MP)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA Dorośli OPEN 10T (MP)
2Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN 10T (MP)
3Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN 10T (MP)
4Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN 10T (MP)
5Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
6Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN 10T (MP)
7Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN 10T (MP)
8Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN 10T (MP)
9Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Dorośli OPEN 10T (MP)
1Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (MP)
2Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MP)
3Swětík FilipKaczmarek AnnaMarendi Dorośli OPEN LA (MP)
4Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
5Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (MP)
6Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (MP)
7Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (MP)
7Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
9Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (MP)
10Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
11Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
12Vyslouzil RadimSloukova AnnaDance Studio Like - Ostrava(Czechy) Dorośli OPEN LA (MP)
13Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN LA (MP)
14Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
15Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (MP)
15Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (MP)
17Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (MP)
18Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (MP)
18Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (MP)
20Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
20Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
20Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (MP)
23Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (MP)
24Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United Dorośli OPEN LA (MP)
25Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN LA (MP)
25Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
25Więckowski RafałStępień KatarzynaSzkoła Tańca SPARTA Dorośli OPEN LA (MP)
1Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (MP)
2Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
3Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
4Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
5Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
6Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (MP)
7Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (MP)
8Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (MP)
9Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
10Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
11Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
12Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle Dorośli OPEN ST (MP)
13Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
14Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
15Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
16Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN ST (MP)
17Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
18Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (MP)
19Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (MP)
19Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
21Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
22Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Dorośli OPEN ST (MP)
1Śledź KarolOlbińska MajaLATINA 16-20 OPEN ST (MP)
2Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN ST (MP)
3Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA 16-20 OPEN ST (MP)
4Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
5Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-20 OPEN ST (MP)
6Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
7Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
8Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-20 OPEN ST (MP)
9Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST (MP)
10Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
11Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA 16-20 OPEN ST (MP)
12Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-20 OPEN ST (MP)
13Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN ST (MP)
14Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN ST (MP)
15Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
16Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
17Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN ST (MP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (MP)
3Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (MP)
4Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
5Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN 10T (MP)
6Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN 10T (MP)
7Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
8Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (MP)
8Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
10Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
11Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
12Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (MP)
13Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN 10T (MP)
14Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
15Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN 10T (MP)
16Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
17Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
18Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance 16-18 OPEN 10T (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
2Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN 10T (MP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN 10T (MP)
4Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
5Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN 10T (MP)
6Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
7Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
8Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (MP)
9Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN 10T (MP)
10Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
11Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN 10T (MP)
12Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
13Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN 10T (MP)
14Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN 10T (MP)
15Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
16Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN 10T (MP)
17Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (MP)
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (MP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (MP)
3Birst MarkUciteli MichelleLatin Star Dance Berlin(Niemcy) 12-13 OPEN LA (MP)
4Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (MP)
5Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (MP)
6Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (MP)
7Gartsman GregorLiedtke AlinaLatin Star Dance Berlin(Niemcy) 12-13 OPEN LA (MP)
8Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 12-13 OPEN LA (MP)
9Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 12-13 OPEN LA (MP)
10Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN LA (MP)
10Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 12-13 OPEN LA (MP)
10Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN LA (MP)
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST (MP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
3Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
4Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
5Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 12-13 OPEN ST (MP)
6Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN ST (MP)
7Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 12-13 OPEN ST (MP)
8Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN ST (MP)
9Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN ST (MP)
10Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
11Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 12-13 OPEN ST (MP)
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN LA (MP)
2Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN LA (MP)
3Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN LA (MP)
4Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN LA (MP)
5Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN LA (MP)
6Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 10-11 OPEN LA (MP)
7Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN LA (MP)
8Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 10-11 OPEN LA (MP)
9Gert MaximilianYurchenko EvaLatin Star Dance Berlin(Niemcy) 10-11 OPEN LA (MP)
10Kasanski OleksiiKrempova AlexandraLatin Star Dance Berlin(Niemcy) 10-11 OPEN LA (MP)
11Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN LA (MP)
12Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN LA (MP)
13Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN LA (MP)
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN ST (MP)
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN ST (MP)
3Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN ST (MP)
4Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN ST (MP)
5Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 10-11 OPEN ST (MP)
6Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN ST (MP)
7Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN ST (MP)
8Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN ST (MP)
9Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN ST (MP)
10Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN ST (MP)
11Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 10-11 OPEN ST (MP)
12Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN ST (MP)
1Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 OPEN 6T (MP)
2Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 OPEN 6T (MP)
3Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 OPEN 6T (MP)
4Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 8-9 OPEN 6T (MP)
5Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 8-9 OPEN 6T (MP)
6Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB 8-9 OPEN 6T (MP)
7Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T (MP)
8Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 OPEN 6T (MP)
9Gert MaximilianYurchenko EvaLatin Star Dance Berlin(Niemcy) 8-9 OPEN 6T (MP)
10Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 8-9 OPEN 6T (MP)
11Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T (MP)