!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 (PTT)
Żółkiewka
Filtruj:
Kategorie:

































1Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II OPEN LA
2Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II OPEN LA
3Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II OPEN LA
1Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II OPEN ST
2Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II OPEN ST
3Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II OPEN ST
1Jeleń ErnestFaber AgataLIDER Dorośli OPEN LA
2Pomazanskyi BohdanGruszczyńska AleksandraCANTINERO Dorośli OPEN LA
3Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA
4Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa Dorośli OPEN LA
1Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST
2Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE Dorośli OPEN ST
3Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA Dorośli OPEN ST
1Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-20 OPEN ST
3Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-20 OPEN ST
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-20 OPEN ST
5Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-20 OPEN ST
6Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-20 OPEN ST
7Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-20 OPEN ST
1Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B LA
3Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
4Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B LA
5Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
1Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B ST
2Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
1Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
2Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
3Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
5Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 C LA
6Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
7Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 C LA
8Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
9Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 16-18 C LA
10Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
11Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
12Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
1Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 C ST
2Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
3Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 C ST
4Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
5Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
7Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
8Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
9Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 C ST
10Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
11Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
11Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
1Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D LA
2Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D LA
3Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D LA
4Czuhan JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 D LA
5Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
6Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D LA
7Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 D LA
8Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D LA
9Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 D LA
10Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D LA
11Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D LA
12Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
13Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
14Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 D LA
15Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D ST
2Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D ST
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D ST
4Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D ST
5Czuhan JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 D ST
6Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
7Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
8Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D ST
9Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
10Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D ST
11Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
12Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
3Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 E LA
4Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E LA
6Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E LA
7Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
8Pawlicki LeszekSiamenas MargaritaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 E ST
3Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E ST
5Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
6Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
7Pawlicki LeszekSiamenas MargaritaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F LA
2Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 F LA
3Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 F LA
4Andrzejkiewicz BartoszGrzeszyk KarolinaISKRA 16-18 F LA
1Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 F ST
2Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 F ST
3Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F ST
4Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 F ST
5Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 OPEN LA
2Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA
3Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN LA
4Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 OPEN LA
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN LA
6Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 OPEN LA
7Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 OPEN LA
8Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 OPEN LA
1Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST
3Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 OPEN ST
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST
6Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN ST
7Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 OPEN ST
8Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 OPEN ST
9Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 OPEN ST
10Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 OPEN ST
10Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 OPEN ST
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C LA
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C LA
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C LA
4Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C LA
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C ST
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C ST
4Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C ST
1Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
2Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
3Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D LA
4Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D LA
5Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D LA
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 D LA
7Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
7Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 D LA
9Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D LA
10Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
1Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 D ST
2Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 D ST
3Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D ST
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
5Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D ST
6Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D ST
7Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
8Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
9Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
1Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 E 8T
2Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 E 8T
3Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 E 8T
4Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 E 8T
5Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 E 8T
6Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
7Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
7Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 E 8T
9Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK 14-15 E 8T
10Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 14-15 E 8T
11Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 E 8T
12Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 E 8T
13Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 E 8T
1Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 F 6T
2Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 F 6T
3Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 F 6T
4Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 F 6T
5Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
6Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 14-15 F 6T
7Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA 14-15 F 6T
8Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 14-15 F 6T
9Berdak SzymonFilipiuk AleksandraMYKA 14-15 F 6T
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków 14-15 OPEN LA
2Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 OPEN LA
3Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA
4Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków 14-15 OPEN LA
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN LA
6Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 OPEN LA
7Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN LA
8Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 OPEN LA
9Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA
10Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN LA
10Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 OPEN LA
12Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 14-15 OPEN ST
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 OPEN ST
4Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków 14-15 OPEN ST
5Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST
6Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 OPEN ST
7Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN ST
8Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 OPEN ST
8Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN ST
10Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST
10Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 OPEN ST
1Olszewski PawełWitkowska NataliaISKRA 12-13 E 8T
2Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
4Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 12-13 E 8T
5Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
6Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA 12-13 E 8T
7Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
8Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 E 8T
8Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
10Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
11Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
1Nowak SzymonKoszarska MarikaKICK 12-13 F 6T
2Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 F 6T
3Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 F 6T
4Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
5Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 F 6T
6Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 F 6T
7Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
8Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 F 6T
8Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 F 6T
10Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT 12-13 F 6T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 OPEN LA
2Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 OPEN LA
3Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 OPEN LA
4Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN LA
5Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 OPEN LA
6Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 OPEN LA
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 OPEN ST
2Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN ST
3Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 OPEN ST
4Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 OPEN ST
5Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 OPEN ST
6Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 OPEN ST
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK 10-11 F 6T
3Madej MikołajTyksińska IgaGALA 10-11 F 6T
4Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
5Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 10-11 F 6T
6Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 F 6T
7Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 F 6T
8Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
9Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 F 6T
10Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 F 6T
11Nowak AntoninoNieckarz KlaudiaAkademia Tańca 10-11 F 6T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
2Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T
3Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 OPEN 8T
4Nowak AntoninoNieckarz KlaudiaAkademia Tańca 10-11 OPEN 8T
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 OPEN 6T
2Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 8-9 OPEN 6T
3Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 OPEN 6T
4Jakubczak DamianWojciechowska WeronikaTOP - ART 8-9 OPEN 6T
5Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 OPEN 6T
6Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 OPEN 6T
7Mitura KacperZielińska HannaLIDER 8-9 OPEN 6T
8Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER 8-9 OPEN 6T