!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior (PTT)
Olesno
Filtruj:
Kategorie:









































1Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior IV D ST
2Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior IV D ST
3Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV D ST
1Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior IV E LA
2Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW - Żory Senior IV E LA
1Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV OPEN LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja Senior IV OPEN LA
1Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III A LA
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III A LA
3Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III A LA
4Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A LA
5Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III A LA
6Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja Senior III A LA
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III A ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III A ST
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A ST
4Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III A ST
5Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III A ST
6Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III A ST
1Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III B ST
2Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO Senior III B ST
1Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław Senior III C LA
2Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III C LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III C LA
4Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III C LA
5Kimmel MarekKrzynówek AnnaTANGO Senior III C LA
6Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C LA
7Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO Senior III C LA
1Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III C ST
2Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III C ST
3Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III C ST
4Kimmel MarekKrzynówek AnnaTANGO Senior III C ST
5Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C ST
6Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO Senior III C ST
1Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III D LA
2Kimmel MarekKrzynówek AnnaTANGO Senior III D LA
1Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior III D ST
2Kimmel MarekKrzynówek AnnaTANGO Senior III D ST
1Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior III E LA
2Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III E LA
3Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior III E LA
1Typański PawełPawlak WiesławaFINEZJA Senior III E ST
2Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior III E ST
3Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E ST
4Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E ST
5Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III E ST
6Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW - Żory Senior III E ST
1Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III F LA
2Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW - Żory Senior III F LA
1Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
2Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III F ST
3Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
4Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW - Żory Senior III F ST
1Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław Senior III OPEN LA
2Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN LA
3Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III OPEN LA
4Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III OPEN LA
5Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA
1Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM Senior III OPEN ST
2Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN ST
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN ST
4Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
5Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III OPEN ST
6Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
7Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III OPEN ST
8Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III OPEN ST
9Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III OPEN ST
1Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław Senior II C LA
2Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II C LA
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II C LA
4Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II C LA
5Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska EwelinaTANGO Senior II C LA
6Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST Linestudio Senior II C LA
7Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II C LA
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II C ST
2Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II C ST
3Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II C ST
4Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II C ST
5Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II C ST
6Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C ST
7Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior II C ST
8Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II C ST
1Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II D LA
2Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II D LA
3Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D LA
4Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II D LA
5Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II D LA
1Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D ST
2Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II D ST
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D ST
4Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II D ST
5Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II D ST
6Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska EwelinaTANGO Senior II D ST
7Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
1Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II E LA
2Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E LA
3Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II E LA
1Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II E ST
2Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II E ST
3Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E ST
4Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E ST
5Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II E ST
6Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II E ST
7Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E ST
8Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
1Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach EwaDANCELOOK Senior II F LA
2Harazin AdamHarazin AleksandraST Linestudio Senior II F LA
3Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON Senior II F LA
4Pawlikowska-Walczak EwaWątorski JerzyDANCELOOK Senior II F LA
5Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F LA
6Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II F LA
7Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F LA
1Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT Senior II F ST
2Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior II F ST
3Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON Senior II F ST
4Szczeblewski WitoldJaniszewska ManuelaFAN Senior II F ST
5Pawlikowska-Walczak EwaWątorski JerzyDANCELOOK Senior II F ST
6Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
1Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA
2Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
3Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
4Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II OPEN LA
5Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
6Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II OPEN LA
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN ST
2Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN ST
3Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II OPEN ST
4Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II OPEN ST
5Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN ST
1Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Senior I C LA
2Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I C LA
3Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA Senior I C LA
4Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska EwelinaTANGO Senior I C LA
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I D LA
2Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I D LA
3Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I D LA
4Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I D LA
5Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I D LA
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I D ST
2Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I D ST
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I D ST
1Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I E ST
2Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław Senior I E ST
3Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I E ST
4Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior I E ST
5Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Senior I E ST
1Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA Senior I F LA
2Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM Senior I F LA
3Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Senior I F LA
4Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach EwaDANCELOOK Senior I F LA
1Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA Senior I F ST
2Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior I F ST
3Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM Senior I F ST
4Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Senior I F ST
1Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Senior I OPEN LA
2Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto Senior I OPEN LA
3Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I OPEN LA
4Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
5Urman MichałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA
6Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Senior I OPEN LA
7Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior I OPEN LA
8Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC Senior I OPEN LA
9Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I OPEN LA
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli C LA
2Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA Dorośli C LA
1Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli D LA
2Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli D LA
3Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Dorośli D LA
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli D ST
2Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Dorośli D ST
1Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Dorośli E LA
2Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin Dorośli E LA
3Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Dorośli E LA
4Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO Dorośli E LA
5Habecki PiotrHabecka AnnaTANGO Dorośli E LA
1Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Dorośli E ST
2Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław Dorośli E ST
3Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO Dorośli E ST
4Habecki PiotrHabecka AnnaTANGO Dorośli E ST
1Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO Dorośli F LA
2Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Dorośli F LA
3Habecki PiotrHabecka AnnaTANGO Dorośli F LA
1Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO Dorośli F ST
2Chodyna MateuszGorczyńska JoannaTANGO Dorośli F ST
3Habecki PiotrHabecka AnnaTANGO Dorośli F ST