!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów (PTT)
Milanówek
Filtruj:
Kategorie:




























1Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United 16-18 A LA
2Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
3Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
4Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 B LA
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 B LA
4Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
5Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
6Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaS.T. ATLAS 16-18 B LA
7Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA 16-18 B LA
8Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
9Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B LA
10Rogozik JakubFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
11Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B LA
1Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B ST
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
4Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C LA
3Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
6Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C ST
2Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
3Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
4Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
6Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
7Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 C ST
8Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
1Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D LA
4Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 D LA
7Pięcek AleksanderPięcek AnetaCLASSIC 16-18 D LA
8Fabiański EmilKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
8Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D LA
10Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
1Pięcek AleksanderPięcek AnetaCLASSIC 16-18 D ST
2Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 D ST
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D ST
4Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D ST
5Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D ST
6Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
1Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
2Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
3Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E LA
4Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 E LA
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E LA
6Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E LA
1Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 E ST
2Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E ST
3Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
4Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 E ST
1Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
2Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F LA
3D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F LA
1Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F ST
2D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F ST
1Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C LA
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C LA
3Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C LA
1Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C ST
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C ST
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C ST
4Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C ST
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
1Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D LA
2Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 D LA
3Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D LA
4Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D LA
5Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 14-15 D LA
6Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 D LA
7Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D LA
8Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D LA
9Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 D LA
1Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D ST
2Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D ST
3Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D ST
4Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 D ST
5Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D ST
6Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 D ST
7Poździak RafałKvet AnaCLASSIC 14-15 D ST
8Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D ST
1Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 14-15 E 8T
2Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
3Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 E 8T
4Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
5Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 14-15 F 6T
2Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 14-15 F 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
1Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 14-15 G 6T
2Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 G 6T
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 D LA
2Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
3Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D LA
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 D ST
2Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
3Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D ST
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaAIR DANCE - Warszawa 12-13 E 8T
2Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC 12-13 E 8T
3Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
4Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 E 8T
5King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
6Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
1Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 F 6T
2Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 F 6T
3Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE 12-13 F 6T
4Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
1Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 12-13 G 6T
3Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 G 6T
3Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION 12-13 G 6T
1Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 12-13 H 4T
1Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 12-13 H 4T
2Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
2Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 H 4T
1Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 F 6T
2Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 F 6T
3Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 F 6T
4Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
1Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION 10-11 H 4T
1Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY 10-11 H 4T
2Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
2Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 10-11 H 4T
2Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
1Chrząstowski JanMikus WiktoriaEMOTION 8-9 H 4T
1Pacuszka JakubGadowska AntoninaEMOTION 8-9 H 4T
1Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA 8-9 H 4T
1Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T
2Jaworski SzymonSłowińska MajaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T
2Mianowski AleksanderWójcicka DianaKORDASZEWSCY 8-9 H 4T