!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:
























1Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A LA
2Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
3Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO 16-18 A LA
4Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 A LA
5Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 A LA
6Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca 16-18 A LA
7Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 A LA
7Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A LA
9Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
10Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
1Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 A ST
2Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-18 A ST
3Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 A ST
4Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-18 A ST
5Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 A ST
6Kolczarek MikołajWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT 16-18 A ST
7Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A ST
8Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA 16-18 A ST
9Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 A ST
1Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
3Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
4Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
5Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
6Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
7Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
8Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
8Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
10Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
11Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
11Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 16-18 B LA
13Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
14Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
15Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 16-18 B LA
15Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 16-18 B LA
17Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
18Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 16-18 B LA
1Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 B ST
2Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
3Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
4Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
5Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
6Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B ST
7Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
8Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
9Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
10Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
11Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 16-18 B ST
12Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
13Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
14Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
15Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
15Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
17Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B ST
18Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B ST
19Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
20Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
21Kielek RafałPakos AnnaESKADRA 16-18 B ST
1Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 C LA
3Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA 16-18 C LA
4Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 C LA
5Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 16-18 C LA
6Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
7Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C LA
8Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
9Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
10Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C LA
11Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
12Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
13Górski PiotrGatner NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
14Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
15Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C LA
16Kielek RafałPakos AnnaESKADRA 16-18 C LA
1Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C ST
2Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 C ST
3Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
4Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
5Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
6Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
7Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
8Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
9Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
10Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C ST
10Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 C ST
12Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 C ST
13Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
14Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C ST
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
2Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
3Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
4Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 16-18 D LA
5Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D LA
6Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 D LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
8Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D LA
9Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D LA
1Rusin MateuszŚlósarz MilenaKuźnia Tańca 16-18 D ST
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
3Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 16-18 D ST
4Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
6Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D ST
7Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
8Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
9Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 D ST
9Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
11Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E LA
3Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E LA
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
5Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
6Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E LA
7Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E LA
8Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E LA
9Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E LA
10Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE 16-18 E LA
10Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
12Merchel JulianMerchel Anna3ARTE 16-18 E LA
13Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E LA
14Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
15Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
1Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E ST
2Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E ST
3Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
5Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E ST
6Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 E ST
7Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
8Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
8Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E ST
10Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E ST
11Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
12Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E ST
13Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
14Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E ST
15Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE 16-18 E ST
16Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E ST
1Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 D LA
2Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D LA
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D LA
4Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D LA
5Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
6Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 14-15 D LA
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D ST
2Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
4Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D ST
1Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaAMETYST 14-15 E 8T
2Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
3Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
1Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 F 6T
2Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 F 6T
3Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA 14-15 F 6T
4Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
5Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
1Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 12-13 E 8T
2Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
3Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 E 8T
4Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 E 8T
5Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
6Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
7Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
8Kaniak SzymonKaniak EmmaRÓŻA 12-13 E 8T
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 F 6T
3Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
4Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 F 6T
5Oracz FabianGosińska KingaZORBA 12-13 F 6T
1Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 G 6T
2Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 G 6T
3Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 12-13 G 6T
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 12-13 H 4T
1Łyżwa AleksanderStadnik WiktoriaETIUDA 12-13 H 4T
2Marynowski AntoniTądel EwelinaZORBA 12-13 H 4T
2Reng MikołajKałużko IdaBALLARE 12-13 H 4T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 F 6T
3Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 F 6T
4Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 10-11 F 6T
1Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 G 6T
2Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 G 6T
2Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE 10-11 G 6T
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK 10-11 G 6T
3Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 G 6T
3Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 10-11 G 6T
3Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 H 4T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Grobelak BartoszKsiężnik KingaZORBA 10-11 H 4T
1Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 10-11 H 4T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 10-11 H 4T
2Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 H 4T
2Bąk BartoszNiedzielska ZuzannaSTYL 10-11 H 4T
2Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 H 4T
2Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA 10-11 H 4T
2Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA 10-11 H 4T
2Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 H 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 H 4T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 H 4T
2Kuroń MiłoszRybiałek NadiaA+S 8-9 H 4T
2Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 8-9 H 4T
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 H 4T
2Baran AnnaKieras KamilA+S 8-9 H 4T