!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Polish Open Championships PTT (PTT)
KARPACZ
Filtruj:
Kategorie:











1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN LA (MP)
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA (MP)
3Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA (MP)
4Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA (MP)
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (MP)
2Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III OPEN ST (MP)
3Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
4Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST (MP)
5Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (MP)
6Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior III OPEN ST (MP)
1Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (MP)
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN 10T (MP)
3Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN 10T (MP)
4Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
5Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN 10T (MP)
6Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA Dorośli OPEN 10T (MP)
7Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (MP)
8Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN 10T (MP)
1Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (MP)
2Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MP)
3Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MP)
4Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
5Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
6Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (MP)
7Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (MP)
8Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA (MP)
9Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
10Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MP)
10Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
12Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
13Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
13Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
15Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (MP)
15Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA (MP)
17Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (MP)
17Siarohin ArtsemiSzymiczek KatarzynaStyle Dorośli OPEN LA (MP)
19Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (MP)
20Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL Dorośli OPEN LA (MP)
21Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA (MP)
21Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
23Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (MP)
23Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (MP)
25Boja TomaszGwóźdź KamilaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
25Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN LA (MP)
27Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA (MP)
28Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
28Kacperski RobertLasko DariaASTRA Dorośli OPEN LA (MP)
30Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
31Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (MP)
32Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (MP)
33Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (MP)
34Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
35Miechowicz DominikKrzysztofczyk KarolinaMARENGO Dorośli OPEN LA (MP)
36Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
37Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
38Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA (MP)
1Frach DominikWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (WDC)
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (WDC)
3Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (WDC)
4Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (WDC)
5Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (WDC)
6Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (WDC)
7Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (WDC)
8Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (WDC)
9Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (WDC)
10Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (WDC)
11Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (WDC)
12Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (WDC)
13Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA Dorośli OPEN ST (WDC)
14Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (WDC)
15Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA Dorośli OPEN ST (WDC)
16Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM Dorośli OPEN ST (WDC)
17Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (WDC)
18Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (WDC)
19Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (WDC)
1Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN 10T (MP)
2Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
3Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (MP)
4Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
5Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-18 OPEN 10T (MP)
6Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN 10T (MP)
7Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
8Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
9Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
10Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
11Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN 10T (MP)
12Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
13Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 OPEN 10T (MP)
14Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
15Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN 10T (MP)
16Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
17Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN 10T (MP)
18Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 OPEN 10T (MP)
19Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
2Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (MP)
3Świątkowski PiotrKierasińska Wiktoria -IGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
4Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
5Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
6Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (MP)
7Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
8Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (MP)
9Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
10Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (MP)
10Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (MP)
12Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (MP)
13Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA (MP)
14Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
15Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (MP)
16Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (MP)
16Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
18Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (MP)
19Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA (MP)
19Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN LA (MP)
21Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (MP)
21Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (MP)
23Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 OPEN LA (MP)
24Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN LA (MP)
25Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN LA (MP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
2Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
3Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (MP)
4Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-18 OPEN ST (MP)
5Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (MP)
6Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (MP)
7Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
8Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
9Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
9Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
11Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
12Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 OPEN ST (MP)
13Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
14Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
15Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MP)
16Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
17Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (MP)
18Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN ST (MP)
19Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
20Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
21Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
22Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN ST (MP)
23Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 OPEN ST (MP)
24Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 OPEN ST (MP)
24Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
26Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 OPEN ST (MP)
27Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
28Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 OPEN ST (MP)
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
3Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN 10T (MP)
4Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 OPEN 10T (MP)
5Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
6Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN 10T (MP)
7Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
8Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN 10T (MP)
9Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN 10T (MP)
10Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
11Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN 10T (MP)
12Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN 10T (MP)
13Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
14Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
15Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN 10T (MP)
16Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
17Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
18Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
19Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
2Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
3Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN 10T (MP)
5Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN 10T (MP)
6Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 OPEN 10T (MP)
7Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
8Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
9Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 12-13 OPEN 10T (MP)
10Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)