!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017 (FTS)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:












1Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Dorośli OPEN LA
2Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Dorośli OPEN LA
3Woźniak PatrykPolakowska JustynaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
4Jarzyna MichałTomaka MagdalenaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
5Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA Dorośli OPEN LA
6Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN LA
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 12-13 OPEN LA (MP)
2Mikoś SzymonMartyniec AnastazjaSKT PASJA 12-13 OPEN LA (MP)
3Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA 12-13 OPEN LA (MP)
4Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 12-13 OPEN LA (MP)
5Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS 12-13 OPEN LA (MP)
6Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 12-13 OPEN LA (MP)
7Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 12-13 OPEN LA (MP)
8Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 12-13 OPEN LA (MP)
8Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 12-13 OPEN LA (MP)
10Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN LA (MP)
11Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 12-13 OPEN LA (MP)
12Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 OPEN LA (MP)
13Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska NataliaFOCUS 12-13 OPEN LA (MP)
14Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA 12-13 OPEN LA (MP)
14Sąsiadek KacperWałdoch KingaCentrum Trójmiasto 12-13 OPEN LA (MP)
16Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 OPEN LA (MP)
16Onisk WitoldMichalak OlgaFEELING 12-13 OPEN LA (MP)
18Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA 12-13 OPEN LA (MP)
19Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 12-13 OPEN LA (MP)
19Rytel SzymonStępniewska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN LA (MP)
21Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 12-13 OPEN LA (MP)
21Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 12-13 OPEN LA (MP)
21Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 12-13 OPEN LA (MP)
24Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 OPEN LA (MP)
25Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 OPEN LA (MP)
26Kubasiewicz BartoszSarnecka MelisaDANCE EMOTION 12-13 OPEN LA (MP)
27Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN LA (MP)
28Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN LA (MP)
29Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN LA (MP)
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 12-13 OPEN ST (MP)
2Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 12-13 OPEN ST (MP)
3Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA 12-13 OPEN ST (MP)
4Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS 12-13 OPEN ST (MP)
5Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 12-13 OPEN ST (MP)
6Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA 12-13 OPEN ST (MP)
7Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN ST (MP)
8Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos 12-13 OPEN ST (MP)
9Rytel SzymonStępniewska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN ST (MP)
10Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 12-13 OPEN ST (MP)
10Sąsiadek KacperWałdoch KingaCentrum Trójmiasto 12-13 OPEN ST (MP)
12Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 12-13 OPEN ST (MP)
13Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska NataliaFOCUS 12-13 OPEN ST (MP)
14Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 12-13 OPEN ST (MP)
15Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN ST (MP)
16Radziejewski JuliuszMazur MariaPM 12-13 OPEN ST (MP)
17Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 OPEN ST (MP)
18Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 12-13 OPEN ST (MP)
19Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 OPEN ST (MP)
19Onisk WitoldMichalak OlgaFEELING 12-13 OPEN ST (MP)
21Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 12-13 OPEN ST (MP)
22Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN ST (MP)
23Zawadka MarekZięba KarinaOLIMP SPORT 12-13 OPEN ST (MP)
24Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA 12-13 OPEN ST (MP)
25Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 12-13 OPEN ST (MP)
26Kubasiewicz BartoszSarnecka MelisaDANCE EMOTION 12-13 OPEN ST (MP)
27Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 12-13 OPEN ST (MP)
28Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
29Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 OPEN ST (MP)
30Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 OPEN ST (MP)
1Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
1Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport 10-11 F 6T
2Kuchnia PatrykCzech NadiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
2Solcan EmilGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
3Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 10-11 F 6T
3Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA 10-11 F 6T
4Misiaszek KonradMisiaszek WiktoriaSKT PASJA 10-11 F 6T
4Skowronek JuliaSolo SoloSKT PASJA 10-11 F 6T
4Wysocki MaksymilianStopczyńska AnnaDANCE IMPERIUM 10-11 F 6T
1Barcik KarolKoperek MarlenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 G 4T
1Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 10-11 G 4T
1Czermuga WiktorKról NikolaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 G 4T
1Ząbczyński JanPraszkiewicz OliwiaSKT STYL 10-11 G 4T
2Ambrożkiewicz WojtekTatara HannaSKT PASJA 10-11 G 4T
2Majewski WiktorTomaszkiewicz KlaudiaUKTS PASJONAT 10-11 G 4T
2Smoczyński JakubPałetko KingaSKT PASJA 10-11 G 4T
2Sylwestrowicz MaciejAdamus KlaudiaELITA 10-11 G 4T
3Solo SoloBrzyżek JuliaSKT PASJA 10-11 G 4T
3Dyka MaciejWojtyczko ZofiaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 4T
3Różak JakubDyka MilenaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 4T
3Solistka SolistkaNowak GabrielaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 G 4T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN LA (MP)
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN LA (MP)
3Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 10-11 OPEN LA (MP)
4Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 10-11 OPEN LA (MP)
5Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN LA (MP)
6Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 10-11 OPEN LA (MP)
7Bednarz SzymonPietrzak DaszaKS M-TEAM 10-11 OPEN LA (MP)
8Wójcicki EmilChrobak AleksandraPM 10-11 OPEN LA (MP)
9Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 OPEN LA (MP)
10Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 10-11 OPEN LA (MP)
11Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 10-11 OPEN LA (MP)
12Ciesielski MateuszKrzemińska KajaUKS DANCE ACADEMY 10-11 OPEN LA (MP)
13Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST 10-11 OPEN LA (MP)
14Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA (MP)
15Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 OPEN LA (MP)
16Olejarz TymonNowak WeronikaDANCE EMOTION 10-11 OPEN LA (MP)
17Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
18Radecki Filip JerzyRadecka Klara WiktoraFAN 10-11 OPEN LA (MP)
18Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA (MP)
20Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
20Michalski MichałHomenda EmiliaUKTS CORDEX 10-11 OPEN LA (MP)
20Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
23Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 10-11 OPEN LA (MP)
23Szymański JakubWyjadłowska EmiliaSKT STYL 10-11 OPEN LA (MP)
25Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 OPEN LA (MP)
26Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 10-11 OPEN LA (MP)
27Podolak WitoldMarcisz RoksanaWIR DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
28Bogusz AdrianBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 OPEN LA (MP)
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN ST (MP)
2Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 10-11 OPEN ST (MP)
3Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN ST (MP)
4Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN ST (MP)
5Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 10-11 OPEN ST (MP)
6Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 10-11 OPEN ST (MP)
7Wójcicki EmilChrobak AleksandraPM 10-11 OPEN ST (MP)
8Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 10-11 OPEN ST (MP)
9Bednarz SzymonPietrzak DaszaKS M-TEAM 10-11 OPEN ST (MP)
10Ciesielski MateuszKrzemińska KajaUKS DANCE ACADEMY 10-11 OPEN ST (MP)
11Olejarz TymonNowak WeronikaDANCE EMOTION 10-11 OPEN ST (MP)
12Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 OPEN ST (MP)
13Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST (MP)
14Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST 10-11 OPEN ST (MP)
15Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 OPEN ST (MP)
16Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST (MP)
17Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 OPEN ST (MP)
18Radecki Filip JerzyRadecka Klara WiktoraFAN 10-11 OPEN ST (MP)
19Michalski MichałHomenda EmiliaUKTS CORDEX 10-11 OPEN ST (MP)
20Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST (MP)
21Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 OPEN ST (MP)
22Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 OPEN ST (MP)
1Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 F 6T
1Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 8-9 F 6T
2Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 F 6T
2Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 F 6T
3Banaś MikołajKozłowska LenaSKT PASJA 8-9 F 6T
3Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 8-9 F 6T
4Nowak AntoniCzernek NikolaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
4Nowotarski BorysGajewska AngelikaWIR DANCE 8-9 F 6T
4Podolak WitoldMarcisz RoksanaWIR DANCE 8-9 F 6T
4Sarota ArekGuzowska ZuziaSKT PASJA 8-9 F 6T
4Sułkowski PiotrMichalik OliwiaWIR DANCE 8-9 F 6T
4Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 8-9 F 6T
4Dziubenko MiszaPetraieva OlesiaKS M-TEAM 8-9 F 6T
5Ciuła MiłoszSwałtek WeronikaWIR DANCE 8-9 F 6T
5Gaik GabrielGruszkowska JuliaSKT PASJA 8-9 F 6T
5Gubała AdamĆwierz KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
5Kopieć SebastianSłaby JuliaWIR DANCE 8-9 F 6T
5Stopczyńska AnnaSolo SoloDANCE IMPERIUM 8-9 F 6T
1Napora KarolLowas MagdalenaMCT 8-9 G 4T
1Nowak AntoniCzernek NikolaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 G 4T
1Ochyra AleksanderBabik NataliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 4T
1Pachacz ŁucjaSolo SoloELITA 8-9 G 4T
1Serwatowicz MieszkoPtak RóżaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 4T
1Bochenek MaksymilianBatko MartynaMCT 8-9 G 4T
1Gubała AdamĆwierz KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 G 4T
1Knapik BartłomiejCichoń NikolaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 G 4T
1Król MateuszJarecka KingaSKT STYL 8-9 G 4T
1Kudlik MarcelMusiał ZofiaMCT 8-9 G 4T
2Solistka SolistkaNosal NataliaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 G 4T
2Solo SoloPierzga NataliaSKT PASJA 8-9 G 4T
2Thomas JakubLubojańska KajaSKT PASJA 8-9 G 4T
2Wojnarowski KonradStanisz LenaWIR DANCE 8-9 G 4T
2Zięba MichałGastoł WiktoriaDANCE IMPERIUM 8-9 G 4T
2Gołąb MateuszKielusiak MariaWIR DANCE 8-9 G 4T
2Król MichałDzieża AmeliaSKT STYL 8-9 G 4T
2Mamel DawidSzostak WanessaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 G 4T
2Salamon KacperKlimek RositaSKT STYL 8-9 G 4T
3Solistka SolistkaNowak MajaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 G 4T
3Solistka SolistkaBogacka NikolaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 G 4T
3Solo SoloPieczonka AleksandraSKT PASJA 8-9 G 4T
3Bazylińska AmeliaSolo SoloSKT PASJA 8-9 G 4T
3Cholewa LenaSolo SoloELITA 8-9 G 4T
3Cierzak OlafZając NikolaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 G 4T
3Mardyła MichałFryc JuliaSKT STYL 8-9 G 4T
3Rzymowska JuliaRzymowska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 4T
3Różak TymoteuszCudak HannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 4T
1Ludwig FilipDalach OliwiaSKT STYL 8-9 H 4T
1Olbrot NataliaKisiel JuliaSKT PASJA 8-9 H 4T
1Puławski KacperByrdak OliwiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Petryla MateuszNawara AnnaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Szczepanik PiotrWielkiewicz LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Szarek KrzysztofStefaniak ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Szweja OlgierdJanusz MilenaSKT STYL 8-9 H 4T
1Szołtysik AleksandraSopata ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Zawadzki SzymonBobak JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Wojtyczko AmeliaWojtyczko AmeliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Czubrowska IwonaRogala MajaSKT PASJA 8-9 H 4T
1Bajdała NikodemWójcik NinaMCT 8-9 H 4T
1Gostkiewicz MichałMrowca WeronikaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Brzezowicki KamilŁaś SoniaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Jamka GabrielaKowalska NikolaSKT PASJA 8-9 H 4T
1Błaut FilipDoniec NataliaSKT STYL 8-9 H 4T
1Konieczko MaksymilianJarząbek ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Gumulec KonradMól SylwiaMCT 8-9 H 4T
1Kowalczyk JanMyszkowska ElizaSKT STYL 8-9 H 4T
1Krupa PawełStanek OliwiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Kowalówka GrzegorzSolista SolistaCENTRUM KULTURY I SPORTU 8-9 H 4T
1Sutor IdaBabik OliwiaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Bara FranciszekSerwatowicz MilenaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Kiereś PatrycjaCzechowska NataliaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Dziwisz NicolaJodłowska NataliaWIR DANCE Do 7 H 4T
1Szczepaniak WojciechTruty LenaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Brodzik NataliaLorek MajaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Kos JakubBudz AmeliaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Garbacz MaksymŚwierczek OliwiaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Sztajer KlaraSztajer KlaraAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Bętkowska MilenaĆwik GabrielaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Ligas JuliaAdamczyk MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Hat AntoniMliczek NikolaWIR DANCE Do 7 H 4T
1Szymczyk ZosiaMachaj ZosiaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Chełkowski MarcinChełkowska OliwiaELITA Do 7 H 4T
1Starzec MariaSabura MarcelinaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Kania NataliaHajdus LauraSKT PASJA Do 7 H 4T
1Szyszko BartłomiejNowak LidiaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Drzewicka MajaRadew JuliaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Stoiński TomaszPałetko LenaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Karcz BasiaKrzywda OliwiaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Łukaszczyk JanCudzich KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Dusik KrzysztofDusik AleksandraAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Stós AdamBazylińska JuliaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Korenko ArinaSolo SoloELITA Do 7 H 4T
1Dziedzic FranciszekChamerlińska MilenaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Tran Than ShonStec AdaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Pawlikowska AlicjaFranosz JustynaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Dziemba WojciechCegielny HaniaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Łukaszczyk KamilCudzich AnnaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Ptak HelenaSolo SoloSKT PASJA Do 7 H 4T
1Dzik RafalMazur KalinaSKT PASJA Do 7 H 4T
1Sowa MalwinaSolo SoloELITA Do 7 H 4T
1Siaśkiewicz JakubWidowska NataliaAKADEMIA TAŃCA Do 7 H 4T
1Adetoye EsosaSolo SoloELITA Do 7 H 4T
1Solistka SolistkaNosal KingaCENTRUM KULTURY I SPORTU Do 7 H 4T
1Darwisz DagmaraSolo SoloSKT PASJA Do 7 H 4T