!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic (PTT)
Pabianice
Filtruj:
Kategorie:

























1Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 A LA
3Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
4Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
1Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A ST
2Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
3Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
4Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM 16-18 A ST
1Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B LA
2Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
3Brzeski BrunoGmochowska JustynaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
4Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
5Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
6Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
7Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
8Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
9Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
9Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 B LA
11Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
1Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
3Szuba MichałCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
5Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-18 B ST
6Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
7Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
8Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 B ST
1Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C LA
2Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
3Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
4Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C LA
5Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
6Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C LA
1Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C ST
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
3Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
4Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
5Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
6Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
7Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
8Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C ST
1Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 D LA
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
3Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 D LA
4Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA 16-18 D LA
5Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D LA
6Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 D LA
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 D ST
2Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D ST
3Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 D ST
4Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E LA
2Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E LA
3Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E LA
4Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
5Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E LA
6Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
7Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
8Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
9Cieślak WojciechGłowala KarolinaCTR 16-18 E LA
10Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP 16-18 E LA
1Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
2Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
3Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
4Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E ST
5Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
6Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E ST
7Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E ST
8Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
9Jabłoński BartłomiejJaworska KlaudiaFAN 16-18 E ST
10Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP 16-18 E ST
10Cieślak WojciechGłowala KarolinaCTR 16-18 E ST
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 E 8T
2Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 E 8T
3Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 14-15 E 8T
4Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
5Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
6Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
7Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
8Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 E 8T
1Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
2Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 F 6T
3Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 14-15 F 6T
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
2Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D LA
3Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D LA
4Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 D LA
5Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D LA
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D ST
2Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D ST
3Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D ST
4Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
5Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D ST
6Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 D ST
1Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 12-13 E 8T
3Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 E 8T
4Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 E 8T
5Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
6Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 E 8T
7Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 E 8T
8Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 12-13 E 8T
9Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
9Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 E 8T
11Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
12Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
13Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 E 8T
1Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 12-13 F 6T
2Adrianowicz AdrianWilczek MajaA+S 12-13 F 6T
3Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
4Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
5Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
6Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
7Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH 12-13 F 6T
8Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 F 6T
9Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
9Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 F 6T
11Urbaniak DawidGórecka BarbaraCENTRUM KULTURY - Poczesna 12-13 F 6T
12Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 F 6T
13Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 F 6T
1Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 12-13 G 6T
2Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 G 6T
2Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Stradowski ErykSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Latosiewicz SzymonZawieja HannaJEDYNKA 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
1Gajek PiotrKuwerska IgaCANTINERO 12-13 H 4T
1Jędraszek PawełBytnar OliwiaATUT 12-13 H 4T
1Łuczyk FilipWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Żelazowski KamilSzmyl AgataSUKCES 12-13 H 4T
2Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 H 4T
2Chmiel BartoszGlapa NataliaBolero 12-13 H 4T
2Heidt OskarKolendowicz PaulinaBolero 12-13 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 E 6T
2Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 10-11 E 6T
3Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
4Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 E 6T
5Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 E 6T
1Suvorov NikitaKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 10-11 F 6T
4Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
5Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 F 6T
6Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK 10-11 F 6T
7Koper MateuszPorębska AnnaSHOW TIME 10-11 F 6T
1Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA 10-11 G 6T
2Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
3Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 10-11 G 6T
1Drabarek WiktorDrabarek LenaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Larysz JakubStec AnnaSUKCES 10-11 H 4T
1Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 10-11 H 4T
2Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 H 4T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 8-9 G 6T
2Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 8-9 G 6T
3Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE 8-9 G 6T
1Markiewicz OliwierWojnarowska LauraESKADRA 8-9 H 4T
1Pietraszek IgorMilczarek NikolaA+S 8-9 H 4T
2Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA 8-9 H 4T
2Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 8-9 H 4T