!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019 (FTS)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:


























1Czerski NorbertBalon Celina MalwinaCorte Dance Progress Dorośli OPEN LA (MW)
2Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress Dorośli OPEN LA (MW)
3Michalak KrystianCichowska GabrielaStrefa Tańca Dorośli OPEN LA (MW)
4Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING Dorośli OPEN LA (MW)
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca Dorośli OPEN LA (MW)
1Bil Jakub KacperStefańska JuliaFEELING Dorośli OPEN ST (MW)
2Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca Dorośli OPEN ST (MW)
3Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST (MW)
4Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE Dorośli OPEN ST (MW)
5Korycki DanielGoleń GabrielaStrefa Tańca Dorośli OPEN ST (MW)
1Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress 16-20 OPEN LA (MW)
2Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress 16-20 OPEN LA (MW)
3Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING 16-20 OPEN LA (MW)
4Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-20 OPEN LA (MW)
5Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress 16-20 OPEN LA (MW)
1Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 16-20 OPEN ST (MW)
2Niezhentsev MykytaFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-20 OPEN ST (MW)
3Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-20 OPEN ST (MW)
3Szafrański JakubRychlica KatarzynaTOP DANCE 16-20 OPEN ST (MW)
4Sopoćko DominikNowicka NataliaCorte Dance Progress 16-20 OPEN ST (MW)
4Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress 16-20 OPEN ST (MW)
5Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress 16-20 OPEN ST (MW)
6Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress 16-20 OPEN ST (MW)
7Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraStrefa Tańca 16-20 OPEN ST (MW)
8Maliszewski JakubDziashkevich MartaIMPET TEAM 16-20 OPEN ST (MW)
8Wielgoliński MateuszBednarczyk ElizaATRIA 16-20 OPEN ST (MW)
9Dobkowski MiłoszSzmit WiktoriaFAN 16-20 OPEN ST (MW)
1Ledwosiński KarolKujawa KarinaCorte Dance Progress 16-18 OPEN LA (MW)
2Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 16-18 OPEN LA (MW)
3Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress 16-18 OPEN LA (MW)
4Dobkowski MiłoszSzmit WiktoriaFAN 16-18 OPEN LA (MW)
1Krajewski AntoniKrzyżowska Oliwia NikolaUKS TIGER TEAM 14-15 D LA
2Żebrowski OskarKiersztan Amelia MariaAKAT 14-15 D LA
3Kim KyuwonDrużga AmeliaFEELING 14-15 D LA
4Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE 14-15 D LA
5Mieczkowski MaciejPolkowska MajaAKAT 14-15 D LA
6Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D LA
7Makowski MikołajKania AgnieszkaCorte Dance Progress 14-15 D LA
1Bućko AdamZabora KamilaAKAT 14-15 D ST
2Krajewski AntoniKrzyżowska Oliwia NikolaUKS TIGER TEAM 14-15 D ST
3Żebrowski OskarKiersztan Amelia MariaAKAT 14-15 D ST
4Pietrucha WojciechAntoniewicz MartaCorte Dance Progress 14-15 D ST
5Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE 14-15 D ST
6Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D ST
7Makowski MikołajKania AgnieszkaCorte Dance Progress 14-15 D ST
8Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE 14-15 D ST
1Dorosz Fryderyk TomaszPusz Hanna KrystynaFEELING 14-15 E 6T
2Kowalewski TymoteuszRachwał JuliaFEELING 14-15 E 6T
3Szafrański MateuszZalewska WiktoriaTOP DANCE 14-15 E 6T
4Konopka MateuszJurkowska JuliaKADRYL 14-15 E 6T
5Jaźwiński LeonJeziorkowska AleksandraFlexi Dance 14-15 E 6T
6Jurak JakubDworak EmiliaTOP DANCE 14-15 E 6T
7Kodzis MichałDołęga NikolaAKAT 14-15 E 6T
8Marczakiewicz AntoniZadura PatrycjaTOP DANCE 14-15 E 6T
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 14-15 OPEN LA (MW)
2Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 14-15 OPEN LA (MW)
3Nowicki HubertKyrei SofiiaCorte Dance Progress 14-15 OPEN LA (MW)
4Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 OPEN LA (MW)
5Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
6Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 14-15 OPEN LA (MW)
7Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
8Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST (MW)
2Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 14-15 OPEN ST (MW)
3Nowicki HubertKyrei SofiiaCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST (MW)
4Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 OPEN ST (MW)
5Ziółkowski SzymonUrbańska PatrycjaTOP DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
6Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
7Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
1Konopka AdamMańko WiktoriaAKAT 12-13 D LA
1Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 D LA
1Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 D ST
2Sobczyński ŁukaszSawko AleksandraAKAT 12-13 D ST
3Konopka AdamMańko WiktoriaAKAT 12-13 D ST
1Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia MonikaKTT DUET 12-13 E 6T
2Sobczak BartoszJabłońska MichalinaFEELING 12-13 E 6T
3Kozikowski SebastianJakacka AleksandraAKAT 12-13 E 6T
4Majewski WiktorTomaszkiewicz KlaudiaFEELING 12-13 E 6T
5Poronik OleksandrBanas MariannaClassic Dance Sport 12-13 E 6T
6Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 E 6T
7Żebrowski MikołajKarolak ZuzannaAKAT 12-13 E 6T
8Jura KamilŁapa GabrielaIMPET TEAM 12-13 E 6T
8Wysocki Maksymilian MikołajKur JuliaTOP DANCE 12-13 E 6T
10Grobelny Bartosz AndrzejKwoka Zofia MałgorztaPERFECT DANCE 12-13 E 6T
11Pietrzak OliwierSzczęśniak GabrielaPASO A PASO 12-13 E 6T
1Hołowacz MaciejMakulska JuliaCreative Dance 12-13 G 4T
2Gałązka KlaudiaGałązka KlaudiaClassic Dance Sport 12-13 G 4T
3Białecka ZuzannaBiałecka ZuzannaTOP DANCE 12-13 G 4T
1Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 OPEN LA (MW)
2Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport 12-13 OPEN LA (MW)
3Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE 12-13 OPEN LA (MW)
4Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING 12-13 OPEN LA (MW)
5Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 OPEN LA (MW)
6Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 OPEN LA (MW)
1Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 OPEN ST (MW)
2Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 OPEN ST (MW)
3Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport 12-13 OPEN ST (MW)
4Kaźmierczak DamianSadowska MariannaTOP DANCE 12-13 OPEN ST (MW)
5Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING 12-13 OPEN ST (MW)
6Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 OPEN ST (MW)
1Kujawiński JarosławKucharska LenaFalcon&Artdance 10-11 F 6T
1Kurzela SzymonZawistowska MajaCreative Dance 10-11 F 6T
2Stadryniak PiotrGieros ZuzannaFEELING 10-11 F 6T
2Szymanowicz KajetanWojtach MarcelinaFEELING 10-11 F 6T
3Radkiewicz HubertNowak OlgaUKS TIGER TEAM 10-11 F 6T
3Gryziak AdamGąsior WiktoriaCreative Dance 10-11 F 6T
3Turzyński TomaszWierzchoń CamilaCorte Dance Progress 10-11 F 6T
4Kochut BartoszPętkowska ElenaClassic Dance Sport 10-11 F 6T
4Wiśniwski PawełŻółtowska AlicjaFalcon&Artdance 10-11 F 6T
4Malesiński KrzysztofMaślińska MałgorzataTOP DANCE 10-11 F 6T
4Radziejewski KacperPłocka MartynaCreative Dance 10-11 F 6T
4Lubiak KamilSkwara OliwiaCreative Dance 10-11 F 6T
4Pikur JanDymińska GabrielaCreative Dance 10-11 F 6T
4Krakowiak MichałPopelyukh AgataST FLASH 10-11 F 6T
4Darmetko IgorWierzbowska JuliaAKAT 10-11 F 6T
4Walkowski CezaryStępień MartaUKTS Pasjonat 10-11 F 6T
4Szymański MichałStępień ZuzannaUKTS Pasjonat 10-11 F 6T
4Cekała WiktorHoroszewska JoannaAKAT 10-11 F 6T
4Firchał BłażejSzmidt MilenaST FLASH 10-11 F 6T
4Dybicz OliwierJendra PolaCreative Dance 10-11 F 6T
4Szuchnik AdamGórecka NataliaCreative Dance 10-11 F 6T
1Kowalewski JulianCzopek AlicjaFEELING 10-11 G 4T
1Matusiak KacperKapuścińska LenaFalcon&Artdance 10-11 G 4T
1Poliszczuk MaksSokołowska DominikaClassic Dance Sport 10-11 G 4T
1Witkowski KarolMichalska BasiaFEELING 10-11 G 4T
1Cesarek MaciejGłówczak MagdalenaKTT DUET 10-11 G 4T
2Dulas IgorPopielska MariaIMPET TEAM 10-11 G 4T
2Załuska GabrielGawron AleksandraIMPET TEAM 10-11 G 4T
2Pabich KrzysztofSakowska ŁucjaATRIA 10-11 G 4T
2Sowa SzymonAdaśko JuliaCreative Dance 10-11 G 4T
2Pastuszka MateuszWysocka PatrycjaCreative Dance 10-11 G 4T
3Bosiak JanMichalina DrożdżFalcon&Artdance 10-11 G 4T
3Duszyński MateuszDąbrowska AlicjaCreative Dance 10-11 G 4T
3Kieliszczyk JakubZawadka AntoninaIMPET TEAM 10-11 G 4T
3Karbowiak DominikaKarbowiak DominikaUKTS Pasjonat 10-11 G 4T
3Zatorski JakubPiotrowska MałgorzataPASO A PASO 10-11 G 4T
1Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE 10-11 OPEN LA (MW)
2Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance 10-11 OPEN LA (MW)
3Buczyński KamilBekdas BlankaCorte Dance Progress 10-11 OPEN LA (MW)
4Gutkowski FranciszekDorosz Paula WiktoriaFEELING 10-11 OPEN LA (MW)
5Boginics VladimirsStopczyńska AnnaTOP DANCE 10-11 OPEN LA (MW)
6Syguła AleksanderGastoł WiktoriaTOP DANCE 10-11 OPEN LA (MW)
7Włodarczyk OskarBolesta EmiliaCorte Dance Progress 10-11 OPEN LA (MW)
8Łopatowski MaciejWojciechowska JuliaFalcon&Artdance 10-11 OPEN LA (MW)
1Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE 10-11 OPEN ST (MW)
2Buczyński KamilBekdas BlankaCorte Dance Progress 10-11 OPEN ST (MW)
3Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance 10-11 OPEN ST (MW)
4Włodarczyk OskarBolesta EmiliaCorte Dance Progress 10-11 OPEN ST (MW)
5Łopatowski MaciejWojciechowska JuliaFalcon&Artdance 10-11 OPEN ST (MW)
6Syguła AleksanderGastoł WiktoriaTOP DANCE 10-11 OPEN ST (MW)
7Boginics VladimirsStopczyńska AnnaTOP DANCE 10-11 OPEN ST (MW)
8Gutkowski FranciszekDorosz Paula WiktoriaFEELING 10-11 OPEN ST (MW)
1Jeziak MajaJeziak MajaUKTS Pasjonat 8-9 G 4T
1Kisiel MichałOlechno NataliaUKS TWIST 8-9 G 4T
1Kitliński MateuszKarbowiak DorotaUKTS Pasjonat 8-9 G 4T
1Kolankiewicz JakubPalusińska AntoninaFalcon&Artdance 8-9 G 4T
1Rumiński AleksanderOlszewska LenaATRIA 8-9 G 4T
2Łabiszewski AdamWróblewska KalinaFalcon&Artdance 8-9 G 4T
2Wodecki TomaszMisztal NataliaTOP DANCE 8-9 G 4T
2Stefański AleksanderBorycka JuliaFalcon&Artdance 8-9 G 4T
2Czajka MiłoszZielińska AntoninaUKTS Pasjonat 8-9 G 4T
2Pargulski KacperRadlińska JuliaTOP DANCE 8-9 G 4T
3Kilińska AmeliaKilińska AmeliaTOP DANCE 8-9 G 4T
3Plichcińska OliwiaPlichcińska OliwiaUKTS Pasjonat 8-9 G 4T
3Sołtyszewski KamilOlejnik KlementynaFalcon&Artdance 8-9 G 4T
3Wawrzeńczak MartaWawrzeńczak MartaClassic Dance Sport 8-9 G 4T
3Kobla NikolaKobla NikolaUKTS Pasjonat 8-9 G 4T
1Niewola JakubPłotnikiewicz GabrielaTOP DANCE 8-9 H 4T
1Piechowicz JerzyJaroszewska ZosiaFEELING 8-9 H 4T
1Raczkowski FranekKyrcz LenaFEELING 8-9 H 4T
1Rianka IgorPiekart OlaFEELING 8-9 H 4T
1Skura JuliaSolo SoloTOP DANCE 8-9 H 4T
1Fabijański AlexToczek JuliaTOP DANCE 8-9 H 4T
1Franaszczyk KamilPolakowska MagdaFEELING 8-9 H 4T
1Kieliszczyk MichałŁukasiewicz JuliaIMPET TEAM 8-9 H 4T
2Popławski MichałBernat WiktoriaFEELING 8-9 H 4T
2Demkiewicz WiktoriaSolo SoloTOP DANCE 8-9 H 4T
2Karaś RadekMłodziejewska HaniaFEELING 8-9 H 4T
2Hajbos PatrykSamsel JuliaATRIA 8-9 H 4T
2Niewiadomski MaksymilianTomow AleksandraTOP DANCE 8-9 H 4T
2Indyka MaksSolo1 SoloFEELING 8-9 H 4T
2Wojtach PawełRadziewicz LenaFEELING 8-9 H 4T
1Szewczyk JanBartkiewicz MajaFEELING 8-9 OPEN LA (MW)
2Aderek DawidZimak BlankaTOP DANCE 8-9 OPEN LA (MW)
3Dylon MateuszKrajewska ZuzannaIMPET TEAM 8-9 OPEN LA (MW)
4Rutkowski JanDziewulska GabrielaTOP DANCE 8-9 OPEN LA (MW)
1Szewczyk JanBartkiewicz MajaFEELING 8-9 OPEN ST (MW)
2Aderek DawidZimak BlankaTOP DANCE 8-9 OPEN ST (MW)
3Dylon MateuszKrajewska ZuzannaIMPET TEAM 8-9 OPEN ST (MW)
4Rutkowski JanDziewulska GabrielaTOP DANCE 8-9 OPEN ST (MW)
1Dudziński AdrianŻurek MajaUKTS Pasjonat Do 7 H 4T
1Gastoł MaksymilianMorycińska HelenaTOP DANCE Do 7 H 4T
1Kossiński JacekDąbrowska NikolaTOP DANCE Do 7 H 4T
1Schindler SebastianKantor KlaudiaIMPET TEAM Do 7 H 4T
1Błaszczyk JuliaMusiałczyk MariaUKTS Pasjonat Do 7 H 4T
1Andrusiuk JanMakuch AnielaTOP DANCE Do 7 H 4T
1Zaborowski JanKonieczna KatarzynaTOP DANCE Do 7 H 4T
1Lisiak PrzemysławJeznach MałgorzataUKTS Pasjonat Do 7 H 4T