!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 (PTT)
Przeźmierowo k/Poznania
Filtruj:
Kategorie:





























1Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA Senior III E LA
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E LA
1Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN Senior III E ST
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E ST
3Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III E ST
4Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA Senior III E ST
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II B LA
2Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II B LA
3Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II B LA
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II B ST
2Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II B ST
3Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA Senior II B ST
4Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II B ST
1Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II D LA
2Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II D LA
3Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II D LA
4Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE Senior II D LA
1Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F LA
2Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II F LA
3Stępiński KrzysztofStępińska EwaTANGO Senior II F LA
4Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F LA
5Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F LA
6Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F LA
1Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II F ST
2Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F ST
3Stępiński KrzysztofStępińska EwaTANGO Senior II F ST
4Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F ST
5Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F ST
6Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F ST
1Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
2Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
3Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
4Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B LA
5Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B LA
1Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C LA
2Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
3Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C LA
4Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 C LA
5Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 C LA
6Politański WaldemarKosicka WeronikaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 C LA
7Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
1Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 C ST
2Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C ST
3Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
4Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C ST
5Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 C ST
6Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 C ST
1Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 D LA
2Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 D LA
3Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 D LA
4Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
5Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 D LA
6Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 D LA
7Mazur MarcelUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 D LA
8Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D LA
1Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA 16-18 D ST
2Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
3Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
4Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 D ST
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
6Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
7Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 D ST
1Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA 16-18 E LA
2Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E LA
3Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA 16-18 E LA
4Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
5Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE 16-18 E LA
1Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 E ST
2Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E ST
3Mazur MarcelUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E ST
4Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
5Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA 16-18 E ST
6Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E ST
7Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE 16-18 E ST
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C LA
2Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
3Kaczmarek DamianHomenda MajaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
4Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 C LA
1Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 14-15 D LA
2Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 D LA
3Mecha KamilCapar HannaASTRA 14-15 D LA
4Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
1Mecha KamilCapar HannaASTRA 14-15 D ST
2Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 D ST
3Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 14-15 D ST
4Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 D ST
5Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
1Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 E 8T
2Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA 14-15 E 8T
3Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 E 8T
4Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
5Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
6Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D LA
2Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D LA
3Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 12-13 D LA
4Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 D LA
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D ST
2Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 D ST
3Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D ST
1Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 12-13 E 8T
2Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
3Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 E 8T
4Jasiński MichałJóziak ZuzannaASTRA 12-13 E 8T
5Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA 12-13 E 8T
6Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 E 8T
7Kaczmarek MichałKutrzeba ZuzannaESTERA 12-13 E 8T
1Smuniewski SzymonBorawska MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 F 6T
2Pawłowski AleksanderWróblewska HannaASTRA 12-13 F 6T
3Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
4Pakuła BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB 12-13 F 6T
5Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE 12-13 F 6T
6Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 12-13 F 6T
7Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH 12-13 F 6T
8Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON 12-13 F 6T
1Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA 12-13 G 6T
2Pietrzak MariuszReńska MajaSHOW TIME 12-13 G 6T
2Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA 12-13 G 6T
3Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA 12-13 G 6T
3Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 G 6T
1Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB 10-11 E 6T
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 E 6T
3Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA 10-11 E 6T
4Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 E 6T
5Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 E 6T
6Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB 10-11 E 6T
7Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA 10-11 E 6T
8Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 E 6T
9Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 E 6T
10Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 10-11 E 6T
11Gumienny BartoszBobik DorotaKTS JANTAR 10-11 E 6T
1Majewski MateuszNAJDEK WIKTORIAIGLICA 10-11 G 6T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 10-11 G 6T
2Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 G 6T
3Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA 10-11 G 6T
3Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA 10-11 G 6T
1Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA 10-11 H 4T
1Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
1Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA 10-11 H 4T
1Machnik SzymonHoffmann MariaFINEZJA 10-11 H 4T
1Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 10-11 H 4T
2Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON 10-11 H 4T
2Dolata ErykStanke NikolaFILEMON 10-11 H 4T
2Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO 10-11 H 4T
2Niebieszczyński JakubPółtorak EmiliaFAN DANCE 10-11 H 4T
1Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 G 6T
2Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin 8-9 G 6T
3Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 G 6T
3Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA 8-9 G 6T
1Chojan MartynaPrzewoźny MichałLORENZO Katarzyna Białek 8-9 H 4T
1Fuliński AntoniKról JuliaDZIUPLA 8-9 H 4T
1Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT 8-9 H 4T
1Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT 8-9 H 4T
2Butrym MichałAugustynopolska AnnaOŚRODEK KULTURY - Swarzędz 8-9 H 4T
2Gomuła JakubTomczak NataliaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 H 4T
2Wichniarz PolaPrzybysz UrszulaOŚRODEK KULTURY - Swarzędz 8-9 H 4T