!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów (PTT)
Milanówek
Filtruj:
Kategorie:


























1Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 B LA
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
2Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 B ST
3Bilski FilipBiesiekierska KarolinaKTT DUET 16-18 B ST
4Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 B ST
5Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
1Damek GabrielMichta AmeliaCANTINERO 16-18 C LA
2Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 C LA
4Pawłowski KornelKajdaszuk PaulinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
5Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 C LA
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
1Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 C ST
2Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
3Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 C ST
1Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 D LA
2Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
3Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
4Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
5Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D LA
6Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 16-18 D LA
1Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D ST
2Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 D ST
3Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D ST
4Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
5Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 D ST
6Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 16-18 D ST
1Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź 16-18 E LA
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
3Shah PruthviSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 E LA
4Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 E LA
5Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK 16-18 E LA
6Rusinowicz MiłoszKowalska WiktoriaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
7Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
1Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
2Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
1Rusinowicz MiłoszKowalska WiktoriaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
2Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka ZofiaDCS BRWINÓW 16-18 F LA
1Szymborski KrzysztofOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
2Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka ZofiaDCS BRWINÓW 16-18 F ST
1Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D LA
3Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 D LA
4Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 D LA
5Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D LA
1Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
3Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D ST
4Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D ST
5Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 D ST
6Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
1Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 14-15 E 8T
2Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP 14-15 E 8T
3Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 E 8T
4Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 14-15 E 8T
5Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION 14-15 E 8T
6Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY 14-15 E 8T
7Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 E 8T
1Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 14-15 G 6T
2Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
3Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA 14-15 G 6T
1Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D LA
2Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 D LA
3Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D LA
4Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D LA
5Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D LA
6Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 D LA
1Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 D ST
2Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
3Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D ST
4Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 D ST
5Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D ST
6Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D ST
7Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D ST
1Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 12-13 E 8T
2Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 12-13 E 8T
3Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
4Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE 12-13 E 8T
5Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
6Wychowaniak AdamGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa 12-13 E 8T
1Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 F 6T
2Kossakowski OskarMartyniak MarcelinaFAST-STEP 12-13 F 6T
3Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
4Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
5Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 12-13 F 6T
6Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 12-13 F 6T
7Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 F 6T
8Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki 12-13 F 6T
9Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
1Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Szybuk DominikSkarżyńska GloriaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 G 6T
3Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 G 6T
1Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
2Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Turniak PiotrMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 F 6T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 10-11 F 6T
3Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 F 6T
4Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC 10-11 F 6T
5Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 F 6T
6Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA 10-11 F 6T
7Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 10-11 F 6T
8Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC 10-11 F 6T
1Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
1Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
1Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 10-11 G 6T
2Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 10-11 G 6T
2Duklas OlafDuklas KajaRESPECT DANCE 10-11 G 6T
2Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION 10-11 G 6T
2Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Ludwiczak StanisławKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
3Pacuszka JakubGadowska AntoninaEMOTION 10-11 G 6T
3Siewiaszczyk MaciejKowalczyk JuliettaESKADRA 10-11 G 6T
3Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
3Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Byszuk DawidGwarecka OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
3Krawczyk MilanVozniak PolinaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
1Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART 10-11 H 4T
1Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION 10-11 H 4T
2Saczuk FilipWalczuk LiliannaDRAGON'S DANCE Warszawa 10-11 H 4T
2Zwierzchowski AlanOrlik AntoninaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
3Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA 8-9 G 6T
1Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa 8-9 H 4T
1Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO 8-9 H 4T
2Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa 8-9 H 4T
2Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE 8-9 H 4T