!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO (PTT)
OLEŚNICA
Filtruj:
Kategorie:







































1Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja Senior IV OPEN LA
2Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV OPEN LA
1Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior IV OPEN ST
2Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior IV OPEN ST
3Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV OPEN ST
4Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV OPEN ST
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST
2Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM Senior III OPEN ST
3Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
4Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior III OPEN ST
5Ushakov VladyslavWięcław-Włodarczyk AnnaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra Senior III OPEN ST
1Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleIGLICA Dorośli OPEN LA
2Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT Dorośli OPEN LA
3Stupachenko KyryloHomenda MajaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra Dorośli OPEN LA
4Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP Dorośli OPEN LA
5Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP Dorośli OPEN LA
6Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT Dorośli OPEN LA
1Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
2Krupa MateuszKowalczuk DorotaPM - Lubin Dorośli OPEN ST
3Sambor JakubZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN ST
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-20 OPEN LA
2Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT 16-20 OPEN LA
3Stupachenko KyryloHomenda MajaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 16-20 OPEN LA
4Wysocki BartoszKriukova OleksandraIGLICA 16-20 OPEN LA
5Skolut KamilNawrot WiktoriaDANCE PROJECT 16-20 OPEN LA
1Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-20 OPEN ST
1Małochleb MaciejPoshtar Iryna4STEP 16-18 C LA
2Kovryha RomanBubacz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
3Kuliński KarolKalecińska MartynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Kuliński KarolKalecińska MartynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
2Borbot RostislavKupczyk EdytaDANCE PROJECT 16-18 C ST
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 16-18 D LA
2Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 16-18 D LA
3Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 16-18 D LA
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 16-18 D ST
2Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 16-18 D ST
3Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 D ST
4Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 16-18 D ST
1Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 E LA
2Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN 16-18 E LA
3Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 E LA
4Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław 16-18 E LA
5Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA 16-18 E LA
6Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN 16-18 E LA
7Howley AleksanderDrozda PatrycjaDANCE PROJECT 16-18 E LA
8Bugno MichałSuszycka WanessaINES 16-18 E LA
9Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 16-18 E LA
1Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA 16-18 E ST
2Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 16-18 E ST
3Howley AleksanderDrozda PatrycjaDANCE PROJECT 16-18 E ST
4Bugno MichałSuszycka WanessaINES 16-18 E ST
1Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław 16-18 F LA
2Włodarz JakubOwczarek AnnaINES 16-18 F LA
3Boratyn CzesławRogowska MonikaINES 16-18 F LA
4Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA 16-18 F LA
5Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA 16-18 F LA
6Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 16-18 F LA
7Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA 16-18 F LA
8Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP 16-18 F LA
9Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT 16-18 F LA
10Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT 16-18 F LA
11Haraś SzymonŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań 16-18 F LA
1Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA 16-18 F ST
2Boratyn CzesławRogowska MonikaINES 16-18 F ST
3Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA 16-18 F ST
4Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 16-18 F ST
5Haraś SzymonŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań 16-18 F ST
6Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT 16-18 F ST
7Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA 16-18 F ST
8Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT 16-18 F ST
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN LA
2Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA
3Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA
4Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA
5Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA
6Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin 16-18 OPEN LA
7Wysocki BartoszKriukova OleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA
1Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin 16-18 OPEN ST
2Borbot RostislavKupczyk EdytaDANCE PROJECT 16-18 OPEN ST
1Olkowski JanRudakova MariiaESENS 14-15 D LA
2Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNAIGLICA 14-15 D LA
3Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań 14-15 D LA
4Kazmin KostiantynDereń BlankaIGLICA 14-15 D LA
5Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 14-15 D LA
6Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 14-15 D LA
1Olkowski JanRudakova MariiaESENS 14-15 D ST
2Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNAIGLICA 14-15 D ST
3Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań 14-15 D ST
4Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin 14-15 D ST
5Kazmin KostiantynDereń BlankaIGLICA 14-15 D ST
6Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 14-15 D ST
7Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 14-15 D ST
1Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA 14-15 E 8T
2Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin 14-15 E 8T
3Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 14-15 E 8T
4Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA 14-15 E 8T
5Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 14-15 E 8T
6Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA 14-15 E 8T
7Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 14-15 E 8T
8Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 14-15 E 8T
9Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 14-15 E 8T
10Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA 14-15 E 8T
1Lizoń ErnestTalaga-Siekierska VictoriaCIEŚLAK 14-15 F 6T
2Szukała WojciechSmaga LenaBolero 14-15 F 6T
3Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS 14-15 F 6T
4Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS 14-15 F 6T
5Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA 14-15 F 6T
6Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA 14-15 F 6T
7Kubusiak MikołajChoroszewska MajaATHINA 14-15 F 6T
1Tabor NatanŻejmo KarolinaIGLICA 14-15 OPEN LA
2Olkowski JanRudakova MariiaESENS 14-15 OPEN LA
3Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 14-15 OPEN LA
4Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 14-15 OPEN LA
5Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA 14-15 OPEN LA
1Tabor NatanŻejmo KarolinaIGLICA 14-15 OPEN ST
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 14-15 OPEN ST
3Olkowski JanRudakova MariiaESENS 14-15 OPEN ST
4Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin 14-15 OPEN ST
5Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 14-15 OPEN ST
6Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA 14-15 OPEN ST
1Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 12-13 D LA
2Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 12-13 D LA
3Janowiak KarolVelgus VladyslavaPM - Lubin 12-13 D LA
1Janowiak KarolVelgus VladyslavaPM - Lubin 12-13 D ST
2Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 12-13 D ST
3Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 12-13 D ST
1Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA 12-13 E 8T
2Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 12-13 E 8T
3Obiora DamianMocek MajaMARGO 12-13 E 8T
4Niciejewski FranciszekJugo KajaCIEŚLAK 12-13 E 8T
5Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 12-13 E 8T
6Stępień LeonKuśmider MajaESKADRA 12-13 E 8T
7Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA 12-13 E 8T
8Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS 12-13 E 8T
1Dróżdż WitoldSiroshtan AlisaIGLICA 12-13 F 6T
2Płonka FranciszekFrania Dominika4STEP 12-13 F 6T
3Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 F 6T
4Wojdyła MikołajStarzec WeronikaPM - Lubin 12-13 F 6T
5Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS 12-13 F 6T
6Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 F 6T
7Kubuj FilipGurak KorneliaCIEŚLAK 12-13 F 6T
8Szmaj JanGajewska LenaESENS 12-13 F 6T
1Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA 12-13 G 6T
1Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN 12-13 G 6T
1Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP 12-13 G 6T
2Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
2Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA 12-13 G 6T
2Wojdyła MikołajStarzec WeronikaPM - Lubin 12-13 G 6T
3Młynarczyk FilipSzymańska PolaPM - Lubin 12-13 G 6T
3Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN 12-13 G 6T
3Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP 12-13 G 6T
3Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN 12-13 G 6T
3Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK 12-13 G 6T
3Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM 12-13 G 6T
1GNIOT WIKTORKryla EmiliaCIEŚLAK 12-13 H 4T
1Liberda AdamMałecka KlaraCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 12-13 H 4T
1Maziak MaciejSosin JuliaAKTAN 12-13 H 4T
1Michalak AdamJamszoł MartaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 12-13 H 4T
1Skubiński LucjuszMakarska MajaTAKT 12-13 H 4T
1Ziółkowski BrunoStanisz MariaINSPIRACJA 12-13 H 4T
2Wojtasik WojtekWigdorczyk MartaTAKT 12-13 H 4T
2Bąk StanisławKowalczyk MartynaIMPULS 12-13 H 4T
2Kloc KamilKwaśnik MonikaTAKT 12-13 H 4T
2Pociecha IwoDawidzińska Zuzanna4STEP 12-13 H 4T
2Solecki WojciechKrzesaj Adela4STEP 12-13 H 4T
1Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 12-13 OPEN LA
2Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 12-13 OPEN LA
3Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 12-13 OPEN LA
4Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 12-13 OPEN LA
5Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA 12-13 OPEN LA
6Janowiak KarolVelgus VladyslavaPM - Lubin 12-13 OPEN LA
1Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 12-13 OPEN ST
2Janowiak KarolVelgus VladyslavaPM - Lubin 12-13 OPEN ST
3Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA 12-13 OPEN ST
4Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 12-13 OPEN ST
5Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 12-13 OPEN ST
6Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 12-13 OPEN ST
1Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK 10-11 F 6T
2Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP 10-11 F 6T
3Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław 10-11 F 6T
4Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT 10-11 F 6T
5Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 F 6T
6Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 F 6T
7Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA 10-11 F 6T
1Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin 10-11 G 6T
2Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA 10-11 G 6T
2Volkov TimurZbąska MajaMARGO 10-11 G 6T
3Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 10-11 G 6T
3Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA 10-11 G 6T
1Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN 10-11 H 4T
1Pilat MatviiSzuleta JuliaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 10-11 H 4T
1Wcisło JakubFajdek AleksandraINSPIRACJA 10-11 H 4T
2DROBNIK IGORWERYMKOWICZ NADIACIEŚLAK 10-11 H 4T
2Kowalczyk AleksKubzdela NicoleCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 10-11 H 4T
2Szczepanik PawełKijanka AnnaTAKT 10-11 H 4T
1Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK 10-11 OPEN 8T
2Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław 10-11 OPEN 8T
3Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP 10-11 OPEN 8T
4Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT 10-11 OPEN 8T
1Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA 8-9 G 6T
2Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA 8-9 G 6T
3Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA 8-9 G 6T
1Lizoń OliwierGurak LuizaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Ratajczyk AmeliaRosa KsaweryART OF DANCE - Krotoszyn 8-9 H 4T
1Vaskanian DavidWiśniewska JuliaCHAMPION TEAM 8-9 H 4T
2Stobienia KarolSmolarek Lena MariaLATINA 8-9 H 4T
2Krajewski JanBajon PolaLATINA 8-9 H 4T
1Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP 8-9 OPEN 6T
2Lizoń OliwierGurak LuizaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T
3Vaskanian DavidWiśniewska JuliaCHAMPION TEAM 8-9 OPEN 6T