!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Klasa Leliwa 2017 (PTT)
Tarnów
Filtruj:
Kategorie:

























1Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca 16-18 B LA
2Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B LA
3Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
5Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 B LA
6Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
1Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
2Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 B ST
3Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
4Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B ST
5Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B ST
6Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
1Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
2Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
4Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
5Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
1Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
2Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
1Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
2Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
3Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
4Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
5Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
6Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D LA
7Ostrowski ŁukaszSołtysik MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 D LA
1Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
2Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 E LA
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
5Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 E LA
6Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
7Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
8Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
9Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
10Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE 16-18 E LA
11Przybylski GrzegorzPrzybylska AgnieszkaShow DANCE 16-18 E LA
1Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
2Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E ST
3Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
5Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 E ST
6Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 E ST
7Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E ST
8Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
9Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
10Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE 16-18 E ST
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C LA
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 C LA
4Bednarek MateuszPacharzyna JuliaLORDANCE 14-15 C LA
5Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
6Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 C LA
7Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
8Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
9Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C LA
10Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
10Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C LA
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
13Sohling NorbertCygan KingaKLASA 14-15 C LA
1Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
2Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C ST
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
5Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
6Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 C ST
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
8Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
9Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 C ST
10Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 C ST
11Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 C ST
12Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
13Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C ST
14Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
15Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C ST
1Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
2Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D LA
3Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D LA
4Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D LA
5Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
6Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 D LA
7Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 D LA
8Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D LA
9Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
10Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
10Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
1Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D ST
2Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D ST
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D ST
4Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D ST
5Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
6Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D ST
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
9Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
10Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D ST
11Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D ST
1Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 E 8T
2Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
4Fidler JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 E 8T
5Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 14-15 E 8T
6Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 E 8T
7Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 E 8T
8Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
9Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 14-15 E 8T
10Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
11Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
12Starowicz HubertKopeć AleksandraKARISMA 14-15 E 8T
13Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D LA
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D LA
3Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D LA
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
6Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
7Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
8Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
8Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT 12-13 D LA
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D ST
2Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 D ST
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
4Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
5Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
6Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
7Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
8Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT 12-13 D ST
9Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
10Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D ST
10Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
12Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
2Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
3Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 E 8T
4Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 12-13 E 8T
5Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
7Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
7Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
10Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 12-13 E 8T
11Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 12-13 E 8T
12Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
13Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
14Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 E 8T
1Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 12-13 F 6T
2Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 F 6T
3Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
4Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
5Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 F 6T
6Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS 12-13 F 6T
7Ząbkowski FilipKalinowska WiktoriaADEEM 12-13 F 6T
8Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
9Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 F 6T
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 G 6T
1Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 G 6T
1Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 G 6T
3Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 G 6T
3Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 12-13 G 6T
3Szot PiotrMachowska AleksandraPODKARPACIE 12-13 G 6T
3Zięba MikołajGodniak AleksandraPODKARPACIE 12-13 G 6T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 E 6T
3Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
4Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
5Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 E 6T
6Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 E 6T
7Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
8Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES 10-11 F 6T
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
3Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 F 6T
4Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 F 6T
5Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
6Lebida OskarDudek AnnaGALA 10-11 F 6T
7Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 F 6T
8Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 10-11 F 6T
9Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 F 6T
10Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 F 6T
10Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 F 6T
12Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 F 6T
13Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 F 6T
14Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 F 6T
15Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 F 6T
16Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE 10-11 F 6T
17Respekta KamilKalinowska DominikaADEEM 10-11 F 6T
1Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 6T
1Posłowski KonstantyBiernacka MartaKICK 10-11 G 6T
2Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 6T
3Breński AntoniStempak AnnaKLASA 10-11 G 6T
3Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 G 6T
3Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 G 6T
3Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 G 6T
1Buchowicz BartoszStruk WeronikaAXIS 10-11 H 4T
1Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 H 4T
1Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 10-11 H 4T
2Łabno WojciechŁabno AleksandraKLASA 10-11 H 4T
2Antkiewicz OskarFilar KatarzynaKLASA 10-11 H 4T
2Gawron AdamHabel AnnaKLASA 10-11 H 4T
2Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 10-11 H 4T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 H 4T
2Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 H 4T
1Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT 8-9 G 6T
1Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 G 6T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 G 6T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 G 6T
2Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 G 6T
2Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 6T
2Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 8-9 G 6T
3Gałek JakubKordula KajaJUST DANCE 8-9 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 8-9 G 6T
3Kowalczyk JakubSzeląg JuliaSTTS 8-9 G 6T
3Malik SzymonMalik EmiliaLATINO 8-9 G 6T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 6T
3Szeląg MikołajCzapla LauraSTTS 8-9 G 6T
1Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
1Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 8-9 H 4T
1Wilk WiktorAlbrycht MajaGRACJA 8-9 H 4T
2Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 8-9 H 4T
2Rybak MaksymilianPajewska EmiliaKLASA 8-9 H 4T