!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:

















1Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków 16-18 A LA
2Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 A LA
3Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 A LA
4Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE 16-18 A LA
1Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 A ST
2Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 A ST
1Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B LA
2Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
3Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 B LA
4Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA 16-18 B LA
5Matuszek GrzegorzIndyk AleksandraAKSEL 16-18 B LA
6Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
7Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 B LA
1Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
2Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
4Legutko TomaszLegutko-Szewczyk AnnaBAWINEK 16-18 B ST
1Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
2Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
3Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C LA
4Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
5Kutyła RadosławLis WeronikaJUST DANCE 16-18 C LA
6Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL 16-18 C LA
1Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
2Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
3Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
4Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C ST
5Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C ST
1Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D LA
2Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
3Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
4Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
5Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
6Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
2Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
3Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
4Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D ST
5Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 D ST
1Kamusiński JanKapusta MariaKuźnia Tańca 16-18 E LA
2Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E LA
3Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E LA
4Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E LA
5Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 16-18 E LA
6Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 E LA
7Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 E LA
8Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
1Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
2Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E ST
3Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E ST
4Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
5Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 E ST
6Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 E ST
7Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
8Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E ST
9Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 16-18 E ST
1Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Babula KacperMinorczyk EritaGALA 14-15 D LA
3Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D LA
4Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D LA
5Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 14-15 D LA
6Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
7Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
8Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D LA
9Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D LA
1Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D ST
2Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
3Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
4Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
5Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 14-15 D ST
6Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D ST
1Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 14-15 F 6T
2Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 14-15 F 6T
1Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 12-13 H 4T
2Fischer JanJankowska SandraSKT Regis Bochnia 12-13 H 4T
3Szwed MarcinDudka OliwiaSWING 12-13 H 4T
4Szwed NikodemGorny JuliaSWING 12-13 H 4T
5Biegun DominikWaliczek ZosiaSWING 12-13 H 4T
6Szczudło BartłomiejNowak AntoninaAKSEL 12-13 H 4T
1Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA 8-9 G 6T
2Krawczyk NikodemTucholska NinaEVOLUTION 8-9 G 6T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 8-9 H 4T
2Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
3Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE 8-9 H 4T