!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa (PTT)
Chrzanów
Filtruj:
Kategorie:






























1Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III C LA
2Rosiek MarianRosiek JaninaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C LA
3Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III C LA
1Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C ST
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III C ST
3Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C ST
4Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior III C ST
5Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III C ST
6Rosiek MarianRosiek JaninaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C ST
7Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III C ST
8Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III C ST
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III E LA
2Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E LA
3Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E LA
4Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E LA
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III E ST
2Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E ST
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E ST
1Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D LA
2Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior II D LA
3Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior II D LA
4Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D LA
5Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior II D LA
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II D ST
2Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior II D ST
3Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior II D ST
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Senior I E ST
2Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E ST
1Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B LA
2Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B LA
3Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
4Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
5Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 B LA
6Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL 16-18 B LA
7Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
1Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 B ST
2Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
3Kot SzymonSzczudło MonikaIMPULS 16-18 B ST
4Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
5Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL 16-18 B ST
6Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
7Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 B ST
8Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
9Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
10Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 B ST
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
2Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
3Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C LA
5Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
2Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
3Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
4Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
5Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
7Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
8Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
9Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
9Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 C ST
1Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
2Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 D LA
3Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
4Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
5Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D LA
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
7Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
8Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
9Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D LA
1Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D ST
3Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
4Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
5Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 D ST
6Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
7Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
7Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
9Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
10Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
11Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 D ST
12Mnich MariuszSypek BeataPERFECT DANCE 16-18 D ST
12Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D ST
14Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
15Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D ST
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E LA
2Onyszkiewicz KrzysztofMarkovych OlgaPERFECT DANCE 16-18 E LA
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E LA
4Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 E LA
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
6Kowalczuk MateuszWróbel SandraFORUM 16-18 E LA
7Safin KamilFudali JoannaBAWINEK 16-18 E LA
8Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
8Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
10Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
11Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
12Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E ST
2Kowalczuk MateuszWróbel SandraFORUM 16-18 E ST
3Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E ST
1Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 F LA
2Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio 16-18 F LA
3Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 F LA
1Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 F ST
2Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 F ST
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 F ST
4Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 F ST
1Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C LA
2Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C LA
4Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
6Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 C LA
7Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
1Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C ST
2Skórka JakubDomagała OliwiaSUKCES 14-15 C ST
3Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
5Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
6Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C ST
7Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D LA
2Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D LA
3Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D LA
4Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
5Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D ST
2Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 D ST
3Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D ST
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D ST
5Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
6Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 E 8T
2Stępień JarosławChmaj WiktoriaArtDance 14-15 E 8T
3Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
4Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA 14-15 E 8T
5Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
6Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaNOVOMEX 14-15 E 8T
7Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
1Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
2Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX 14-15 F 6T
3Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
4Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 14-15 F 6T
5Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 14-15 F 6T
6Zglinicki DawidFurman DariaFORUM 14-15 F 6T
7Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM 14-15 F 6T
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D LA
2Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D LA
3Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D LA
1Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
2Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D ST
3Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D ST
1Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 F 6T
2Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM 12-13 F 6T
3Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 F 6T
4Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 F 6T
5Ochnik BartoszKościańska MilenaFORUM 12-13 F 6T
6Nowakowski ŁukaszGoliszewska AleksandraFORUM 12-13 F 6T
7Białecki KacperRachtan MartaFORUM 12-13 F 6T
8Michalski MateuszKrzywda WeronikaFORUM 12-13 F 6T
1Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST Linestudio 12-13 H 4T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 H 4T
1Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA 12-13 H 4T
2Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 H 4T
2Kostuj AdamStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 H 4T
1Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 G 4T
2Stącel JakubOsypka GabrielaAKSEL 10-11 G 4T
3Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 4T
1Bilnik EwaBilnik WojciechAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Orządała MalwinaJanus MiłoszAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 10-11 H 4T
2Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 10-11 H 4T
2Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY 10-11 H 4T
2Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 H 4T