!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski Seniorów (PTT)
Kąty Wrocławskie
Filtruj:
Kategorie:

















































1Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV D LA
2Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior IV D LA
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV D LA
1Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV D ST
2Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV D ST
3Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior IV D ST
4Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior IV D ST
5Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV D ST
6Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D ST
1Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV E ST
2Klimas RomanKlimas MariaFRED ASTAIRE - Poznań Senior IV E ST
1Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F LA
2Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F LA
3Gorbat RobertWesołowska - Gorbat TeresaFAN DANCE Senior IV F LA
1Gorbat RobertWesołowska - Gorbat TeresaFAN DANCE Senior IV F ST
2Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F ST
3Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO Senior IV F ST
4Kowalski JanKowalska KrystynaDIAMENT Senior IV F ST
1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN LA
2Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior IV OPEN LA
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV OPEN LA
1Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior IV OPEN ST
2Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN ST
3Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior IV OPEN ST
4Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior IV OPEN ST
5Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior IV OPEN ST
6Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV OPEN ST
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III A LA
2Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III A LA
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A LA
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III A ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III A ST
3Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III A ST
4Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior III A ST
5Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A ST
6Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III A ST
1Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III B LA
2Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra Senior III B LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III B LA
4Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III B LA
1Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC Senior III B ST
2Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III B ST
3Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III B ST
4Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III B ST
5Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III B ST
6Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III B ST
7Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III B ST
1Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III C LA
2Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III C LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III C LA
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C LA
1Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty Senior III C ST
2Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk Senior III C ST
3Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III C ST
4Kimmel MarekKrzynówek AnnaTANGO Senior III C ST
5Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III C ST
1Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO Senior III D ST
2Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III D ST
3Kimmel MarekKrzynówek AnnaTANGO Senior III D ST
4Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III D ST
5Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D ST
6Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III D ST
1Kimmel MarekKrzynówek AnnaTANGO Senior III E LA
2Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E LA
3Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III E LA
1Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E ST
2Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior III E ST
3Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW Senior III E ST
4Klimas RomanKlimas MariaFRED ASTAIRE - Poznań Senior III E ST
5Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraATHINA Senior III E ST
1Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior III F LA
2Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS Senior III F LA
3Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA Senior III F LA
4Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce Senior III F LA
5Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraATHINA Senior III F LA
6Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Duszniki-Zdrój Senior III F LA
7Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F LA
1Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS Senior III F ST
2Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
3Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce Senior III F ST
4Kasielski MarekKasielska MałgorzataSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III F ST
5Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA Senior III F ST
6Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F ST
7Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Duszniki-Zdrój Senior III F ST
8Adamczyk BogusławGąsior AnnaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
1Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III OPEN LA
2Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior III OPEN LA
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III OPEN LA
1Sulminski ZbigniewSulminski AnkeAskania TSC Berlin(Niemcy) Senior III OPEN ST
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST
3Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST
4Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM Senior III OPEN ST
5Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC Senior III OPEN ST
6Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
7Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
8Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN ST
9Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
10Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III OPEN ST
10Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior III OPEN ST
12Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III OPEN ST
1Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II A ST
2Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II A ST
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II B LA
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II B LA
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II B LA
1Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior II B ST
2Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II B ST
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II B ST
4Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II B ST
1Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II C LA
2Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II C LA
3Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II C LA
4Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C LA
5Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II C LA
1Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II C ST
2Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II C ST
3Stawiński JanPawełczyk MagdalenaJEDYNKA Senior II C ST
4Dziok RafałTeśluk ElwiraGRACJA Senior II C ST
5Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C ST
6Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior II C ST
7Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C ST
1Fiksa MarekRychlewska AnnaFILEMON Senior II D LA
2Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II D LA
3Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II D LA
4Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D LA
5Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II D LA
6Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior II D LA
1Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II D ST
2Stawiński JanPawełczyk MagdalenaJEDYNKA Senior II D ST
3Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D ST
4Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior II D ST
5Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II D ST
6Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II D ST
7Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II D ST
8Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior II D ST
9Fiksa MarekRychlewska AnnaFILEMON Senior II D ST
10Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE Senior II D ST
1Salamon JarosławBanaszkiewicz-Lorenc MonikaDancebook Warszawa Senior II E LA
2Kimmel MarekKrzynówek AnnaTANGO Senior II E LA
3Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II E LA
4Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E LA
5Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER Senior II E LA
6Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON Senior II E LA
7Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK Senior II E LA
8Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II E LA
1Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II E ST
2Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II E ST
3Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK Senior II E ST
4Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior II E ST
5Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT Senior II E ST
6Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON Senior II E ST
7Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E ST
8Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior II E ST
9Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
10Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II E ST
11Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW Senior II E ST
12Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
1Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II F LA
2Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
3Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT Senior II F LA
4Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
5Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
6Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior II F LA
7Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS Senior II F LA
8Przybylak JacekPrzybylak MałgorzataALFA-ASTRA Senior II F LA
9Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F LA
9Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II F LA
11Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior II F LA
11Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F LA
13Drozdowski KrzysztofDrozdowska DanutaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
13Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP Senior II F LA
1Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II F ST
2Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
3Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS Senior II F ST
4Przybylak JacekPrzybylak MałgorzataALFA-ASTRA Senior II F ST
5Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS Senior II F ST
6Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
7Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
8Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
9Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP Senior II F ST
10Pąchalski MaciejPąchalska AnetaIMPULS Senior II F ST
10Drozdowski KrzysztofDrozdowska DanutaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
12Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER Senior II F ST
1Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA
2Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN LA
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN LA
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
5Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN LA
1Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA Senior II OPEN ST
2Sulminski ZbigniewSulminski AnkeAskania TSC Berlin(Niemcy) Senior II OPEN ST
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
4Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN ST
5Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II OPEN ST
6Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN ST
7Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II OPEN ST
8Dziok RafałTeśluk ElwiraGRACJA Senior II OPEN ST
1Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC Senior I A LA
1Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER Senior I A ST
2Paszowski MaciejKerner MartaDIAMENT Senior I A ST
3Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I A ST
1Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Senior I B LA
2Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER Senior I B LA
3Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA Senior I B LA
4Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Senior I B LA
5Tokarczyk ArturOgonowska JoannaDRAGON'S DANCE Warszawa Senior I B LA
1Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER Senior I B ST
2Liszka PiotrZajda DorotaINFINITY - Kraków Senior I B ST
1Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Senior I C LA
2Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Senior I C LA
3Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I C LA
4Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Senior I C LA
5Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE Senior I C LA
6Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I C LA
1Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaDREAM Senior I C ST
2Liszka PiotrZajda DorotaINFINITY - Kraków Senior I C ST
3Tokarczyk ArturOgonowska JoannaDRAGON'S DANCE Warszawa Senior I C ST
4Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I C ST
5Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I C ST
6Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I C ST
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I D LA
2Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE Senior I D LA
3Bijak SebastianDobrowolska-Bijak AgnieszkaDIAMENT Senior I D LA
4Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D LA
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I D ST
2Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaDREAM Senior I D ST
3Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D ST
4Nowak JarosławDobrowolska-Bijak AgnieszkaDIAMENT Senior I D ST
5Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE Senior I D ST
1Salamon JarosławBanaszkiewicz-Lorenc MonikaDancebook Warszawa Senior I E LA
2Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA Senior I E LA
3Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I E LA
1Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA Senior I E ST
2Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław Senior I E ST
3Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior I E ST
4Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I E ST
5Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior I E ST
6Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior I E ST
7Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E ST
1Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia Senior I F LA
2Ochocki KonradŻaba JoannaDIAMENT Senior I F LA
3Waszkiewicz KrzysztofWojtaszewska KatarzynaIMPULS Senior I F LA
4Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior I F LA
5Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F LA
6Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior I F LA
7Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F LA
1Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia Senior I F ST
2Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior I F ST
3Urban RadosławJasnosz KatarzynaDIAMENT Senior I F ST
4Waszkiewicz KrzysztofWojtaszewska KatarzynaIMPULS Senior I F ST
5Ochocki KonradŻaba JoannaDIAMENT Senior I F ST
1Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto Senior I OPEN LA
2Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
3Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Senior I OPEN LA
4Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN LA
5Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC Senior I OPEN LA
6Tokarczyk ArturOgonowska JoannaDRAGON'S DANCE Warszawa Senior I OPEN LA
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN ST
2Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
3Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFRED ASTAIRE - Poznań Senior I OPEN ST
4Tokarczyk ArturOgonowska JoannaDRAGON'S DANCE Warszawa Senior I OPEN ST
5Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST
6Paszowski MaciejKerner MartaDIAMENT Senior I OPEN ST
1Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART Dorośli C LA
2Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Dorośli C LA