!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd (PTT)
Tarnów
Filtruj:
Kategorie:

















1Gatnar JiriSygiet MartaATHINA Dorośli OPEN LA (GPP)
2Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
5Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
6Pragr MartinGalanžárová DenisaMarendi Dorośli OPEN LA (GPP)
7Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
8Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
9Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
10Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
12Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
12Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
14Gułaj SebastianWidz Marcelina--- Dorośli OPEN LA (GPP)
15Kozub MichalBogaczová TerezaMarendi Dorośli OPEN LA (GPP)
16Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
17Chosta BartłomiejLeszczyńska DariaRONDO Dorośli OPEN LA (GPP)
17Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
19Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
19Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Frach DominikNabiałek JoannaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
21Zdziech PrzemysławWojciechowska EwelinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Maj MichałKowalczyk KingaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
24Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (GPP)
25Duda RobertChwastowska JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
26Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
26Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION Dorośli OPEN LA (GPP)
28Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
28Więckowski RafałStępień KatarzynaNOVOMEX Dorośli OPEN LA (GPP)
30Kądziela ErykPotaczek SylwiaFANTAZJA Dorośli OPEN LA (GPP)
31Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
31Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO Dorośli OPEN LA (GPP)
33Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
33Tylec MikołajBaszczowska Anna--- Dorośli OPEN LA (GPP)
35Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
35Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Zając ArielZięba MonikaSZOK Dorośli OPEN ST (GPP)
5Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
6Lemieszek MichałGola DominikaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
7Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI Dorośli OPEN ST (GPP)
9Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
10Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION Dorośli OPEN ST (GPP)
11Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
12Frach DominikNabiałek JoannaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
13Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
14Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN ST (GPP)
15Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
16Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
17Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
18Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
18Tylec MikołajBaszczowska Anna--- Dorośli OPEN ST (GPP)
20Sokołowski KamilLytvynenko MariaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
21Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
22Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (GPP)
22Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL Dorośli OPEN ST (GPP)
22Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
25Góral DawidBudzik Aneta--- Dorośli OPEN ST (GPP)
25Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME Dorośli OPEN ST (GPP)
27Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN ST (GPP)
28Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH Dorośli OPEN ST (GPP)
2Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
3Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 B LA
4Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B LA
5Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B LA
6Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
7Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B LA
8Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
9Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B LA
9Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B LA
11Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA 16-18 B LA
12Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 16-18 B LA
13Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
14Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
14Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA 16-18 B LA
1Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 B ST
2Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 B ST
3Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B ST
4Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
5Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
6Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
7Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B ST
8Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B ST
9Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
10Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B ST
10Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
12Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA 16-18 B ST
13Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
14Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 B ST
15Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 16-18 B ST
16Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
1Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 C LA
2Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
1Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
2Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME 16-18 C ST
3Datoń JakubBieda GabrielaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
4Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C ST
5Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 C ST
6Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
7Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
1Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 OPEN LA (GPP)
3Lorek BartoszRudkowska Barbara--- 16-18 OPEN LA (GPP)
4Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
5Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
6Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
8Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
9Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN LA (GPP)
10Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
11Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY 16-18 OPEN LA (GPP)
12Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 OPEN LA (GPP)
13Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
13Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Rozkuszka DawidBaniak Izabela--- 16-18 OPEN LA (GPP)
17Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
18Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA 16-18 OPEN LA (GPP)
19Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
20Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
1Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
2Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN ST (GPP)
3Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
4Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
5Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 OPEN ST (GPP)
6Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 OPEN ST (GPP)
7Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY 16-18 OPEN ST (GPP)
8Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
8Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
8Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
11Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
13Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
14Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
15Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
16Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
17Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
18Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
19Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA 16-18 OPEN ST (GPP)
20Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
1Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 14-15 C LA
2Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 C LA
3Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C LA
4Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 C LA
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
6Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
7Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
1Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 C ST
2Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
3Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
4Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C ST
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
1Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO 14-15 OPEN LA (GPP)
2Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
3Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
4Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
5Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
7Kucab DominikJarmuła IzabellaIDEA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
9Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
10Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
11Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 14-15 OPEN LA (GPP)
12Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
13Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN LA (GPP)
14Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
15Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 OPEN LA (GPP)
1Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
2Olejnik BartoszNowak Natalia--- 14-15 OPEN ST (GPP)
3Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 14-15 OPEN ST (GPP)
4Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA 14-15 OPEN ST (GPP)
5Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
7Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 14-15 OPEN ST (GPP)
8Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN ST (GPP)
9Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 OPEN ST (GPP)
10Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
11Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 OPEN ST (GPP)
12Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN ST (GPP)
13Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
1Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
2Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 F 6T
3Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
4Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
5Król WojciechSiemaszko Gabriela--- 12-13 F 6T
6Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL 12-13 F 6T
7Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
8Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
8Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
10Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 12-13 F 6T
11Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 12-13 F 6T
12Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
13Mida DawidMida PaulinaAXIS 12-13 F 6T
14Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
15Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO 12-13 F 6T
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
2Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN LA (GPP)
3Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
4Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (GPP)
5Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
6Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
7Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
8Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN LA (GPP)
9Biedroń TymoteuszMagnuska KatarzynaArtDance 12-13 OPEN LA (GPP)
10Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
2Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN ST (GPP)
4Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (GPP)
5Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 12-13 OPEN ST (GPP)
6Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
7Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
8Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN ST (GPP)
9Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
10Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
11Biedroń TymoteuszMagnuska KatarzynaArtDance 12-13 OPEN ST (GPP)
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 10-11 F 6T
2Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 F 6T
3Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL 10-11 F 6T
4Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 F 6T
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
6Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 F 6T
7Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE 10-11 F 6T
8Mida DominikFranus EmiliaAXIS 10-11 F 6T
9Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA 10-11 F 6T
10Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 10-11 F 6T