!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" (PTT)
Mikołów
Filtruj:
Kategorie:


























1Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
2Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 A LA
3Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
4Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
5Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A LA
6Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 A LA
7Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 A LA
8Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
1Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A ST
2Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 A ST
3Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
4Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 A ST
5Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A ST
6Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
7Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK 16-18 A ST
1Brzeski BrunoGmochowska JustynaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
2Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
3Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
4Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
5Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
6Bolek MarcelSosnecka SandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
7Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
8Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
9Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 B LA
10Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
11Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 B LA
12Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
13Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
14Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA 16-18 B LA
15Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
16Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B LA
1Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 B ST
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
4Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
5Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
6Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B ST
7Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
8Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B ST
9Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
10Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
11Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
12Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
13Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
14Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
1Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C LA
2Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
3Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C LA
5Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
6Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
7Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
8Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
9Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
1Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
2Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
3Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C ST
4Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 C ST
5Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
6Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
7Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK 16-18 C ST
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
9Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
10Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C ST
11Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
12Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C ST
1Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 D LA
2Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
3Sroka MaciejZheliabowa DariaBAWINEK 16-18 D LA
4Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D LA
5Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 D LA
6Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
7Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D ST
2Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D ST
3Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D ST
4Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
5Wiercigroch SzymonJaromińska ZuzannaKuźnia Tańca 16-18 D ST
6Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D ST
7Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E LA
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E LA
3Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
4Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
5Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
6Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
7Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
1Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
2Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
3Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
4Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
5Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E ST
6Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
7Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 E ST
8Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
2Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 D LA
3Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
4Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
5Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
6Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 D LA
7Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
8Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
1Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 D ST
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
4Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 D ST
5Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
6Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 D ST
7Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
8Janus JakubTerlikowska MajaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
9Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
10Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
1Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
2Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
3Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaRAGTIME 14-15 E 8T
4Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 E 8T
1Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 14-15 F 6T
2Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 14-15 F 6T
3Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 14-15 G 6T
2Bartela MarcelBiliczak Anna-WiktoriaRÓŻA 14-15 G 6T
2Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 14-15 G 6T
3Cierlicki BartoszGajny PaulinaMONSUN MDK 14-15 G 6T
3Masternak DawidSklorz EwaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 G 6T
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 D LA
2Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 D LA
3Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO 12-13 D LA
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
5Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 12-13 D LA
6Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
7Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
8Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 D LA
9Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 D LA
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 D ST
2Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO 12-13 D ST
3Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 D ST
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
5Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 D ST
6Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
7Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
8Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 D ST
9Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 12-13 D ST
1Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 12-13 E 8T
2Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 E 8T
3Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 E 8T
4Kacuga OskarRudek AnetaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 F 6T
2Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 12-13 F 6T
3Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 12-13 F 6T
4Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
5Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
6Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
7Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
8Grabara ArturStarzyńska KamilaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
1Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK 12-13 G 6T
1Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 12-13 G 6T
2Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 G 6T
3Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK 12-13 G 6T
3Grzybek AlexanderBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 12-13 G 6T
1Bogajewski MiłoszDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Flak DominikZontek IngridEVOLUTION 12-13 H 4T
1Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 10-11 E 6T
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 10-11 E 6T
3Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
4Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 10-11 E 6T
5Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 E 6T
1Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 10-11 G 6T
1Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
2Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
2Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA 10-11 G 6T
3Kostarek NatanHodór JuliaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
3Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 10-11 G 6T
3Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 G 6T
3Ruszkowski MaciejKcharchenko MariaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 10-11 G 6T
1Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 10-11 H 4T
1Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Mirek FranciszekWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Stiller BartoszCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
1Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
1Pietraszek IgorMilczarek NikolaA+S 8-9 H 4T
1Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
2Codogni BorysWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
2Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
2Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T