!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLV Puchar Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:









1Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
2Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
3Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
4Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO 16-18 A LA
5Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
6Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
7Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 A LA
8Nazaruk MichałWidlarz PatrycjaPW DANCE 16-18 A LA
9Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A LA
10Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A LA
11Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 A LA
12Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 A LA
13Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
14Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL 16-18 A LA
15Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 A LA
16Holski MaciejTyl KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A LA
17Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
18Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A LA
19Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
20Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA 16-18 A LA
21Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 A LA
22Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 A LA
23Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
24Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
25Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A LA
26Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
27Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE 16-18 A LA
28Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 A LA
29Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
30Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 A LA
1Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 A ST
2Koguciuk JakubGawlik DariaJEDYNKA 16-18 A ST
3Talik MikołajLangier JuliaSUKCES 16-18 A ST
4Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 A ST
5Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A ST
6Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A ST
7Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 A ST
8Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 A ST
9Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB 16-18 A ST
10Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-18 A ST
11Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK 16-18 A ST
12Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A ST
13Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-18 A ST
14Micał KamilKrytak MałgorzataDŻET 16-18 A ST
15Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM 16-18 A ST
16Rydz RafałRubacha AnnaLIDER 16-18 A ST
17Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A ST
18Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 A ST
19Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES 16-18 A ST
20Chyzhma IlliaSerdyukova LiliiaKijowski Кlub "Diamentowa Elita"(Ukraina) 16-18 A ST
21Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A ST
22Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL 16-18 A ST
23Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 A ST
24Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 A ST
25Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A ST
26Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 A ST
27Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC 16-18 A ST
28Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 A ST
29Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM 16-18 A ST
30Kunda MateuszPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 A ST
31Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 A ST
32Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 A ST
33Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A ST
34Jaglarz TomaszSuch KarolinaBAWINEK 16-18 A ST
1Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 B LA
2Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB 16-18 B LA
3Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B LA
5Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
6Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM 16-18 B LA
7Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 B LA
8Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL 16-18 B LA
9Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B LA
10Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
11Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
12Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
13Kushch DmytroKolomiiets NataliiaGolden club(Ukraina) 16-18 B LA
14Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
15Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
16Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
17Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraCHAMPION TEAM 16-18 B LA
18Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
19Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
20Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
21Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 B LA
22Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
23Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
24Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B LA
25Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
26Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
27Leonenko DmytriiVashulenko SofiaLevel Up(Ukraina) 16-18 B LA
28Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B LA
29Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
30Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
31Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
32Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United 16-18 B LA
33Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 B LA
34Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
35Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
36Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 B LA
37Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 B LA
38Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
39Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
40Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
41Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
42Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
43Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
44Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B LA
45Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
46Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 B LA
47Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 B LA
48Konarzewski JakubKot NikolaASTRA 16-18 B LA
1Kowalczyk Mateusz ArturZagórska MałgorzataESTYMA 16-18 B ST
2Łyda KonradFuryk AnnaPOLISH CLUB 16-18 B ST
3Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
4Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 16-18 B ST
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
6Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B ST
7Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B ST
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
9Kushch DmytroKolomiiets NataliiaGolden club(Ukraina) 16-18 B ST
10Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
11Leonenko DmytriiVashulenko SofiaLevel Up(Ukraina) 16-18 B ST
12Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
13Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 B ST
14Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
15Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
16Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
17Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
18Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
19Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 B ST
20Likhachov DenysYushchenko PolinaGolden club(Ukraina) 16-18 B ST
21Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
22Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
23Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
24Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
25Ligenza JakubMakiejewska NataliaSUKCES 16-18 B ST
26Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE 16-18 B ST
27Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 16-18 B ST
28Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
29Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
30Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK 16-18 B ST
31Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
32Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 B ST
33Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B ST
34Bardyn MariuszKwiatkowska OlgaSKT STYL 16-18 B ST
35Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B ST
36Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance 16-18 B ST
36Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B ST
38Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaArtDance 16-18 B ST
39Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 B ST
40Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 B ST
1Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 C LA
2Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
3Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 C LA
4Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
5Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Młynarski MaciejGuettner KlaraIGLICA 16-18 C LA
7Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C LA
8Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 C LA
9Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 C LA
10Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
11Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
12Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
13Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 C LA
14Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
15Błaszczyk ŁukaszTębłowska KamilaEMKA DANCE ACADEMY 16-18 C LA
16Szumacher ArturWalczak AleksandraROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
17Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 C LA
18Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
19Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 C LA
20Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
21Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
22Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
23Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
24Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C LA
25Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
26Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
27Rusin MateuszŚlósarz MilenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
28Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance 16-18 C LA
29Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
30Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
31Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
32Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C LA
33Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 C LA
34Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
35Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 16-18 C LA
36Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 C LA
37Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 C LA
38Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 C LA
39Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C LA
40Maciejczyk JanSuder AnnaEUFORIA Dance Kraków 16-18 C LA
41Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C LA
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 C ST
2Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C ST
3Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
4Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 C ST
5Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C ST
6Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 C ST
7Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
8Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
9Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
10Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C ST
11Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
12Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C ST
13Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
14Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
15Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
16Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
17Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
18Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
19Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
20Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
21Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
22Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 C ST
23Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
24Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 C ST
25Rusin MateuszŚlósarz MilenaKuźnia Tańca 16-18 C ST
26Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C ST
27Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 C ST
28Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
1Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 D LA
2Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 D LA
3Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D LA
4Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D LA
5Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D LA
6Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Jędrzejczak BartoszSobolewska KarolinaELITE DANCE 16-18 D LA
8Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D LA
9Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D LA
10Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D LA
11Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D LA
12Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
13Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
14Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 D LA
15Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
16Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
17Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
18Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D LA
19Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 D LA
20Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
21Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
22Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION 16-18 D LA
23Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D LA
24Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D LA
25Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
26Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
27Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D LA
1Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaArtDance 16-18 D ST
2Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D ST
3Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D ST
4Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D ST
5Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 D ST
6Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D ST
7Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA 16-18 D ST
8Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
9Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
10Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
11Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA 16-18 D ST
12Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 D ST
13Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
14Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
15Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
16Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
17Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 D ST
18Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
19Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
20Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
21Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
22Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
23Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 D ST
24Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D ST
25Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
26Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 D ST
27Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D ST
28Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
29Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
30Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST