!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Gwiazdkowy TTT (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:


















1Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
2Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
3Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
4Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS 16-18 B ST
5Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM 16-18 B ST
6Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
1Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
2Zaprzalka JakubZiembińska JuliaKADRYL 16-18 C ST
3Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
4Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 C ST
1Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D LA
2Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
3Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 D LA
4Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
6Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
3Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
4Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 E LA
2Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
3Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
3Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
2Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
3Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 12-13 D LA
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
4Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 12-13 D ST
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 E 8T
2Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
3Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
4Datczuk PiotrZaczkowska WeronikaKADRYL 12-13 E 8T
5Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
6Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
7Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 E 8T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 12-13 G 6T
2Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 G 6T
3Kuźdub MaksymilianJeziorska KingaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 6T
1Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 H 4T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 12-13 H 4T
1Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 H 4T
1Więckowski MikołajSabak EwaRS 12-13 H 4T
1Łyżwa AleksanderStadnik WiktoriaETIUDA 12-13 H 4T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
2Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS 12-13 H 4T
2Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 E 6T
2Szymczyk MikołajBogus MajaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
3Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 E 6T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 G 6T
1Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 G 6T
2Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 G 6T
2Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 10-11 G 6T
3Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
3Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 6T
3Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL 10-11 G 6T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
1Wrzesiński OliwierDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Wólkiewicz FilipBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
1Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK 10-11 H 4T
1Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 H 4T
2Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Barszcz MateuszKuźniak UrszulaRIVIERA 10-11 H 4T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
2Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
2Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 8-9 F 6T
1King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 8-9 G 6T
1Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 8-9 G 6T
1Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 8-9 G 6T
2Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 8-9 G 6T
2Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF 8-9 G 6T
2Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC 8-9 G 6T
1Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Burkacka AntoninaRozmysł MaciejPOLINA'S DIAMONDS 8-9 H 4T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 8-9 H 4T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 8-9 H 4T
1Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 8-9 H 4T
1Rosiak AmeliaKsybek MateuszSTART 8-9 H 4T
1Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 H 4T
1Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 8-9 H 4T
1Sękowska MartynaDzieliński IgorBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
2Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 8-9 H 4T
2Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA 8-9 H 4T
2Borodzik LeonDrożdż EmiliaRIVIERA 8-9 H 4T
2Krystkiewicz SzymonPiłkowska JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 8-9 H 4T