!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:















1Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL 16-20 OPEN LA (GPP)
2Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-20 OPEN LA (GPP)
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA (GPP)
4Archacki SebastianWidlarz PatrycjaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
5Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK 16-20 OPEN LA (GPP)
6Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-20 OPEN LA (GPP)
7Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN LA (GPP)
8Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
9Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN LA (GPP)
1Baryczka KrystianKorzycka AnnaPOLISH CLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
2Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
3Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-20 OPEN ST (GPP)
4Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
5Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
6Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
7Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-20 OPEN ST (GPP)
8Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
1Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
2Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 A LA
3Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A LA
4Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
1Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 A ST
2Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A ST
3Kolczarek MikołajWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT 16-18 A ST
4Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 A ST
1Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
3Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B LA
4Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
5Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B LA
6Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
7Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
8Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 B LA
9Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
10Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
11Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 16-18 B LA
12Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
13Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
1Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
3Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
4Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B ST
5Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
6Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
7Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
8Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK 16-18 B ST
9Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
10Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
10Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
1Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E LA
2Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E LA
3Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
1Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
2Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E ST
3Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
4Kaliński PatrykŻuber WeronikaEMOTION 16-18 E ST
1Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 E 8T
3Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 E 8T
4Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 E 8T
5Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
6Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 E 8T
7Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
8Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
9Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 E 8T
10Wrona ŁukaszLis ZuzannaBALLROOM 14-15 E 8T
11Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 14-15 E 8T
12Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 14-15 E 8T
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D LA
3Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D ST
3Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
4Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
5Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
1Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (GPP)
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
3Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
4Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
5Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 OPEN LA (GPP)
6Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
7Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN LA (GPP)
1Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
4Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN ST (GPP)
5Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
6Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN ST (GPP)
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN 8T (GPP)
8Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 OPEN 8T (GPP)
9Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 OPEN 8T (GPP)
10Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (GPP)
11Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (GPP)